0
clear
  • Еј Канада Јавор Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран
  • -20%
  • -20%
Еј Канада Јавор Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран

Еј Канада Јавор Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран

DEN 888.00

Износ
Това е достапна

Оваа помине clipper е направен од високо-квалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Ноктите clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обезбеди прецизно сечење и да се избегне нагон за чешање на окото.Мултифункционален и преносни помине clippers, дизајниран со нокти датотеки, и може да се користи како пивско шише настроената.Со клуч прстен, може да висат нив на keychain и носат ги со вас.Ноктите clippers се погодни за семејството секојдневниот живот, ноктите салони, и сите видови на луѓе.Ноктите clippers со приспособливи модели.Ние дизајниравме различни слатки и персоналните модели за да го изберете.Мулти-функционален дизајн го прави многу практичен подарок за семејството и пријателите.Практична мултифункционален помине clipper, со нокти датотека, може да се користи како шише настроената, со клучните ring If ќе наидат на проблеми при купување на овој помине clipper, ве молиме контактирајте со нас директно да го реши.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ергономски дизајн Нашиот единствен справи со дизајн им овозможува на тример да се одржи на прстите, што

◆Кога ќе патуваат, тоа е совршена големина за вашиот паричник, и оваа група може да ви обезбеди со право�

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, полесно да се организираат и да се носат.Со

Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Тоа го направи на професионал

Горенаведените податоци за повикување само.Име на производ : Ноктите Clipper Set Product материјал : јаглероден �

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но�

Исклучителна маникир поставена е спакувана во кожен кутија, таписерии и убава.Нокти множества се соврш�

Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Исто така е многу лесен, па мо�

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр�

Материјал Опис : Метал.Премиум Материјал : Овие нокти ножици се направени од висококвалитет, многу издрж

тоа се направи животот лесно 100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Професионален Маникир за Полнење за сите вашите нокти потреби Направена со најдобар квалитет, од нерѓо�

Криви edge : ова помине clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обе�

Ергономски, лесна контрола и повеќе доверба во кастрењето.Пренослив дизајн : нишалка нокти датотека мож

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр�

Добредојдовте да го купат.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдне

Пренослив дизајн : нишалка нокти датотека може безбедно да се користи како ноктите почиста, и приложени�

Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стер

Маникир, педикир, средување на ноктите, и веѓа средување ги задоволи сите ваши потреби, вклучувајќи рака

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но�

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр�

Добредојдовте да го купат.тоа се направи животот лесно.ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме д

Please wait...