0
clear
  • Еј Канада Јавор Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран
  • -20%
  • -20%
Еј Канада Јавор Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран

Еј Канада Јавор Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран

DEN 888.00

Износ
Това е достапна

Оваа помине clipper е направен од високо-квалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Ноктите clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обезбеди прецизно сечење и да се избегне нагон за чешање на окото.Мултифункционален и преносни помине clippers, дизајниран со нокти датотеки, и може да се користи како пивско шише настроената.Со клуч прстен, може да висат нив на keychain и носат ги со вас.Ноктите clippers се погодни за семејството секојдневниот живот, ноктите салони, и сите видови на луѓе.Ноктите clippers со приспособливи модели.Ние дизајниравме различни слатки и персоналните модели за да го изберете.Мулти-функционален дизајн го прави многу практичен подарок за семејството и пријателите.Практична мултифункционален помине clipper, со нокти датотека, може да се користи како шише настроената, со клучните ring If ќе наидат на проблеми при купување на овој помине clipper, ве молиме контактирајте со нас директно да го реши.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, полесно да се организираат и да се носат.Со

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Тоа го направи на професионал

Сите алатки се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик со повисока сила и цврстина, остар и из

Професионални помине clipper сет : KAOBEINA помине clipper сет содржи помине clippers, ноктот clippers & вертикален помине cl

Ергономски, лесна контрола и повеќе доверба во кастрењето.Пренослив дизајн : нишалка нокти датотека мож

Се користи во своите нокти ритуали.06 инчи)Помине clipper полнење во боја : сребро, gold Suitable за публиката : adults T

тоа се направи животот лесно.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секој

Ергономски дизајн Нашиот единствен справи со дизајн им овозможува на тример да се одржи на прстите, што

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр

Пренослив дизајн : нишалка нокти датотека може безбедно да се користи како ноктите почиста, и приложени

Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стер

Професионален Маникир за Полнење за сите вашите нокти потреби Направена со најдобар квалитет, од нерѓо

тоа се направи животот лесно 100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр

Криви edge : ова помине clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обе

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

16pcs / ПОЛНЕЊЕ : 16pcs различни алатка комбинации помогне со различни нога probl , ноктите clipper комплет може да

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.Многу погодна за професионални с

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Please wait...