0
clear
  • FINEWISH Бела Полица Подот Светилка ,Стои Светилки со Бела Сенка и Цврсто Дрво Рамка, Без Led Светилки
  • -20%
  • -20%
FINEWISH Бела Полица Подот Светилка ,Стои Светилки со Бела Сенка и Цврсто Дрво Рамка, Без Led Светилки

FINEWISH Бела Полица Подот Светилка ,Стои Светилки со Бела Сенка и Цврсто Дрво Рамка, Без Led Светилки

DEN 2097.60

Износ
Това е достапна

[ТОПЛО, ЗАСЕНЧЕНИ СВЕТЛИНА] : Пред Насобраните Off-бела сенка (Нема потреба да се качи парче по парче), отвори на врвот, омекнува и светлината за дифузен сјај кој е утеха за очи, прекрасен акцент светлина, добро работи со LED или 60-вати CFL за топол, спокоен чувство без вишокот топлина. (Сијаличката не се вклучени; не се наменети за употреба со три-начин светилки.). [ ВИСТИНСКО ДРВО] : На Полица Светилка стои стабилна совршен за нежно осветлување на bedsides, foyers, домашни театри, или акупунктура третман соби.Се повлече-синџир switch за брзо вклучување/исклучување. [ГАРАНЦИЈА] : Сите ПРЕДВОДЕНА подни светилки има 1 година гаранција.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас.Нашата посветеност кон вас ќе се направат нештата десно. 3-во-1 cuboid полица подот светилка има абажур и дрво жито изглед.На 3-слој дизајн е погоден за ставање украси и чување на предмети,во комбинација практичност и убавина.Прекрасно парче додава флексибилност како полиците може да се користи за прикажување фотографии и други сувенири.Лен светилка фрла сенка мека, затоплување светлина во текот на вашиот простор за живеење.lluminate вашиот простор за живеење со стил со нашите кат полица светилка со лен сенка.Оваа светилка додава sophisication и стил на било домови оркестарот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Кат Светилка 1 Светлината.Кат светилка.Димензии : L 97.5 x H 184 см.Основната Големина Зголеми Врска : D : D 37.5 cm.С

4 G RF далечински управувач, можете да ја прилагодите бојата и светлината на светлината едноставно опсег �

☀【Детали за производот】Подот Светилка Големина : 11"W x 72"H, Сенка Големина : 8"W x 5.5"H, Електрична Жица : 4.25 m,

Еден Пакет мали парцели 100 Вати.Производителот : Décor Терапија.На Asher Лак Подот Светилка не само што обезб�

Ротари switch не само што може да се користи за префрлување на работење, но, исто така, може да се користат з�

Кат Светилка 1 Светлината.Кат светилка.Димензии : L x 10,5 H 80 x P 10 cm.Основната Димензија на Крошна Прилог : 10,5

Топли бои може да се создаде пријатна домашна атмосфера, донесе опуштено расположение и да ги елиминира

Сијалица Тип : 3 x E26 60 W.Собранието е потребно.Колекција : фустан.Morosini медиуми светлината се однесува на тр

【Полици Подот Светилка Дизајн】Полици Подот Светилка Дизајн Комбинираат Полиците и Светилка Заедно,ис

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

【Минималистички Дизајн и Разноврсна Стил】Топла светлина да се создаде топла соба атмосфера.Ова е совр

Креативни Нов Дизајн.Убави и Романтични : светилка е многу погоден за домашна декорација на маса или ноќ

1.Висок квалитет на железо боја Светилка тело, нежна текстура, антиоксидација и отпорност на корозија, п�

▲ метална база : површината на традиционалната боја обработка, petal во облик на база на дизајн, така што с�

●LED колона главата light When таа се пали во текот на ноќта, тоа е чувар на семејството.Тоа е удобен и убава, а

Извор на светлина тип : бела, Отопло бела.Материјал : алуминиум легура + калено стакло + ' рѓосувачки челик

Топли бои може да се создаде пријатна домашна атмосфера, донесе опуштено расположение и да ги елиминира

answer : ___________________________ note : 1 Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствува�

Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ни

Вашето задоволство е наша постојана извршување.Погоден за на сцена : дневна соба и трпезарија студија с�

Задоволството на клиентите Како Нашиот Приоритет Број Еден, Ние со гордост Нудат Задоволство Гаранција

72" висок целина.База е 12 1 / 2" широк x 2" висока.Сенка е 15" широк x 8 1 / 2" висока.Тежи 25 кг.Од центарот на пол до н

Се бара 1 (E26) сијалица, 60 W макс (се продава одделно).Насликани црна сенка и база со позлатен месинг акцент�

????【Стилски Модерна & Минималистички Стил】 : На COCOSIST подни светилки за спални соби усвојува модерен и ед

[СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА СОБА] : Ова подот светилка е прекрасен прилог на било соба или простор : дневна соба, сп

100% Памук.Увезени [СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА СОБА] : Ова подот светилка е прекрасен прилог на било соба или просто�

Smart RGB Агол Светилка : Еве доаѓа контролирани повеќе шарени атмосфери, кој ние го добивме опфатени за пар�

Please wait...