0
clear
  • Љубов Одбојка Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран
  • -20%
  • -20%
Љубов Одбојка Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран

Љубов Одбојка Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран

DEN 2373.60

Износ
Това е достапна

Оваа помине clipper е направен од високо-квалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Ноктите clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обезбеди прецизно сечење и да се избегне нагон за чешање на окото.Мултифункционален и преносни помине clippers, дизајниран со нокти датотеки, и може да се користи како пивско шише настроената.Со клуч прстен, може да висат нив на keychain и носат ги со вас.Ноктите clippers се погодни за семејството секојдневниот живот, ноктите салони, и сите видови на луѓе.Ноктите clippers со приспособливи модели.Ние дизајниравме различни слатки и персоналните модели за да го изберете.Мулти-функционален дизајн го прави многу практичен подарок за семејството и пријателите.Практична мултифункционален помине clipper, со нокти датотека, може да се користи како шише настроената, со клучните ring If ќе наидат на проблеми при купување на овој помине clipper, ве молиме контактирајте со нас директно да го реши.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стер

16pcs / ПОЛНЕЊЕ : 16pcs различни алатка комбинации помогне со различни нога probl , ноктите clipper комплет може да �

Ергономски, лесна контрола и повеќе доверба во кастрењето.Пренослив дизајн : нишалка нокти датотека мож

Горенаведените податоци за повикување само.Име на производ : Ноктите Clipper Set Product материјал : јаглероден �

【Мала Тежина и Преносни】12 парчиња педикир алатки сите во пренослив случај, погодно за извршување или с

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но�

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр�

Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога оди

Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.Многу погодна за професионални с�

Материјал Опис : Метал.Премиум Материјал : Овие нокти ножици се направени од висококвалитет, многу издрж

Се користи во своите нокти ритуали.06 инчи)Помине clipper полнење во боја : сребро, gold Suitable за публиката : adults T

тоа се направи животот лесно 100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но�

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр�

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но�

Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имат

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Добредојдовте да го купат.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдне

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, полесно да се организираат и да се носат.Со

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Маникир, педикир, средување на ноктите, и веѓа средување ги задоволи сите ваши потреби, вклучувајќи рака

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но�

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Ве молиме имајте предвид дека, поради различни екранот може да се појави благо боја разлика, ве молиме д�

◆Кога ќе патуваат, тоа е совршена големина за вашиот паричник, и оваа група може да ви обезбеди со право�

тоа се направи животот лесно.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секој�

Please wait...