0
clear
  • [3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со NOERDEN MATE2 9H Филм Smartwatch Smart Watch Заштитници
  • -20%
  • -20%
[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со NOERDEN MATE2 9H Филм Smartwatch Smart Watch Заштитници

[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со NOERDEN MATE2 9H Филм Smartwatch Smart Watch

DEN 2248.80

Износ
Това е достапна

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел. 0.26 mm дебелина одржува оригинален одговор чувствителност.Екран Заштитник можат ефикасно да се заштити вашиот види од несакани scuffs и гребнатини.Балон-слободен лепило, го прави лесно да го инсталирате овој види екран Заштитник.Висока транспарентност-обезбедува висока дефиниција јасно гледање.Hydrophobic oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечаток.Зошто Synvy?Synvy се обврзува да направат внимателен и премиум заштита за вашиот Smartwatch,се грижи што ти е гајле, дури и повеќе од она што ти е гајле.Ве молиме да се чувствуваат слободни да уживате во вашето купување.Q&A : Она што е во корист на оваа Калено Стакло VS Пластична Заштитник?Тоа нема толку лесно да се биде изгребани и инсталацијата ќе биде полесно, бидејќи тоа може да биде Автоматска Adsorbed без меурчиња,виножито или ореол.Ова може да биде reapplied?Во текот на инсталацијата на екранот заштитник може да се ре-поставен и отстранете сè додека не сте задоволни.Дали чувствителност на допир работи добро?Многу одговорно, чувствителен со јасност обезбедува брзо да реагира перформанси да обезбедува природно гледање & мазна играње искуство. - Содржина 1. 3x Screen Protector2. Инсталација Guide3. Водич Налепница & Прашина-absorber4. Микрофибер крпа и Алкохол Првично Подлога.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Нема потреба да се постави GTS2, кога телефонот е успешно поврзан, сите интерфејс содржина вклучува датум,

45 KGApplicable луѓе : children Applicable платформа : целосно compatible Body меморија : 4 GCamera : 1,3 милиони pixels Wearing метод : врвка з

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

【1.47 Full HD Екран т испратите пораки или не може да одговори на повик директно.но, можете да примате пораки

Функција : Passometer, Спиење Tracker, Порака За Потсетување, Повик За Потсетување, Одговорите На Повик, Бирање, П�

Премиум квалитет : Направен од висок квалитет со силиконска, трајни, нетоксични,кожатапријателски без и

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

54 inches Battery капацитет : 200m Ah Working време : околу 7 days Waterproof leve : IP68 Strap материјал : Силикон★Service Ако ви треба по�

Добредојдовте на нашата продавница!Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактира

Песна отчукувањата на Срцето 24 / 7, Чекори, Растојание, и Калории изгори.Да добијат Известувања за текст, c

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

Експанзивна Екран : Види повеќе и направете повеќе со крајна виткање мобилен телефон со екран кој става

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Без технологија е потребно да ги синхронизирате со телефонот, и лесно да пристапите до вашите здравстве

Револуционерен дизајн држи сè што ви треба на дофат на вашите прсти, кружни интерфејс и уникатни ротира�

0 Екран материјал : TFTBattery капацитет : 200m Ah Operation режим : допир + button Product големина : 47mm*185mm Screen резолуција : 240*2

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

Please wait...