0
clear
  • Пластични Кујна Канистри со Херметички Капак, Храна за Складирање Тегли за Брашно, Шеќер, Кафе, Колачиња, Бонбони, Ужинка, Овес, Ореви(250 ml,Розова)
  • -20%
  • -20%
Пластични Кујна Канистри со Херметички Капак, Храна за Складирање Тегли за Брашно, Шеќер, Кафе, Колачиња, Бонбони, Ужинка, Овес, Ореви(250 ml,Розова)

Пластични Кујна Канистри со Херметички Капак, Храна за Складирање Тегли за Брашно, Шеќер, Кафе, Колачиња, Бонбони,

DEN 859.20

Износ
Това е достапна

Направени од високо квалитетна пластика, која е безбедна храна и издржливи,херметички капак дизајн чувате храната свежа и сува.Со капацитет од 250 ml, 350 мл, 550 ml, 700 ml,можете да го изберете зависи од вашата потреба правилно чување на резервоар.Совршен за чување на сува храна, како на пример ореви, грав, овошје, кафе, грав ,шеќери,бонбони,колачи и многу повеќе.Овие кујна канистри се пластовидно за простор за заштеда на енергија за складирање кога се потребни и помага во спречување на кабинетот нередот.Висок капацитет, простор за заштеда на енергија, едноставна широк устата дизајн.Одлично за вашата кујна.Боја : Розова Прстен; Сина Ring Use : Фрижидер Складирање, Запечатени Контејнери и Boxes Capacity : 250 ml,350 мл,550 ml,700 ml Description : Запечатени Tank Package листа : 1* Запечатени Tank Note : Поради светлосни ефекти, се следи светлината , контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ве молиме овозможи 1-3 m грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Замена на АПЦ BACKup ПРОЗОРЦИ 750 BE750 G Батеријата.Замена за UB1280 Универзална Запечатени оловни Батерии.Една Г

Компатибилен Со Повеќе Домашни И Увозни Волан Тркала Вклучувајќи Навалите И Telescoping Модели.SAE и Метрички

【Платно Одбори за Сликарство】 : Одлична за масло бои, акварел бои, акрилни бои, tempera и gouache, ѕид décor, уметн

100% Памук: Оваа рибар шапка е направен од Висока пропустливост TPU и памук.Ефикасно изолатите плунка, вод

Откако купувањето, нашите пријателски, U S врз основа претставници ќе ви испрати дизајн распоред за ваше

Се справи со fiberglass засилен пластика со умрефрлија цинк заби прстен.Челик делови одделение 5.8...

*Tapcon е регистрирана трговска марка на Илиноис Алатката Работи, Inc.Tapcon е регистрирана трговска марка на И

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе

Црна елоксирани алуминиумски домување повлекува топлината подалеку од solenoids за екстремна издржливост.

4 G LTE, Отклучен Dual Sim Телефон со Андроид 5.0 Lollipop.Qualcomm Snapdragon 210 На 1,1 GHz, Quadcore процесор, Adreno 304 графичкиот проце

Ултра брзо читање и пишување speed Преносни SSD брзина со читај / пишувај на трансфер на податоци до 500 MB / s и

【Соодветна Замена】AC грејач клима уред control panel без заден прозорец defogger, соодветна Замена за 19961999 година

Бутик Applique.Железона или шиена овие забава appliques.Достапни во различни дизајни : секој се продава одделно.

Caressoft.Увезени.Класичен Традиционалните Копчето Tufted Стил.Длабочина На Седиште 19 Инчи.Ширина На Седиште

Долго лажни нокти се направени од акрил и АБС материјал, кој е особено животната средина материјал и нем

Дебела Мерач Sidewall Со Двојна Sidewall Заштитници Помага Гуми Повеќе Се Намали, Чип И Отпорни На Абење.Сите Че

Стандард Tufting Крпа индустриски стандард за употреба со tufting пиштоли, оваа комерцијални одделение платн

Поштенското сандаче е издржлив и погодна за различни mail, Група Mail, documents, весници, списанија, во мали парц

Брејди Б324 Brady Glo материјал е сјајinthedark (фото луминисцентните) притисок чувствителни полиестер.Ги исполн

Фер трговијата уверение, кошер заверена и неГМО, се уште е еднакво вкусна во овие јасни закуски со темно

【Уметност Големина на слика】 : (W) во 16 x (H) 24 во.Заврши Намести Големина на : (W) 16.7 во x (H) 24.8 во,1.3 инчи дебел

Овој дел различни пакет содржи 3 Млечно Чоколадо барови, Чоколадо барови, 3 Бело Чоколадо барови, 3 TOBLERONE Ш

Поддржува Безжична Полнење & Безжична Power Share.Хибрид Термопластични Внатрешниот Кожата.Солиден Двоен Сл

ЕЛИМИНИРА МИРИС на молекуларно ниво наместо на маскирање мириси со мириси.НЕТОКСИЧНИ И МИРИСБЕСПЛАТНО

Please wait...