0
clear
  • Видео Конференција Осветлување Комплет, 6.3 Selfie Прстен Светлина за Далечинска Работа, Учење на Далечина, Зум Повик Осветлување, во Живо Стриминг, Следење/Лаптоп/YouTube/
  • -20%
  • -20%
Видео Конференција Осветлување Комплет, 6.3 Selfie Прстен Светлина за Далечинска Работа, Учење на Далечина, Зум Повик Осветлување, во Живо Стриминг, Следење/Лаптоп/YouTube/

Видео Конференција Осветлување Комплет, 6.3 Selfie Прстен Светлина за Далечинска Работа, Учење на Далечина,

DEN 215.52

Износ
Това е достапна

360° на Ротација Агол Споредуваат со други прстен светла, нашите прстен светлина прилагодливи tripod главата овозможува 360° на ротација агол, што може да ви се најде најдобрите агол на светлина вашиот предмет, ја прави вашата фотографија или во живо стриминг подобро. 10-Ниво на Осветленост Прилагодливи - Оптимизирате вашиот осветлување осветлувањето како најдобри.Stably клип светлина на мебел е дебелина подолу 7 cm.3 инчи компактен дизајн со анти-нула монтажа стегач (Max Устата Отворање Големина : 3.Мултифункционален - Работи и како фотографија прстен светлина и табела светилка, или дури и monolights.Секој осветлување на чекање е 10 различни светлината.Удобен USB Снабдување Функционира со повеќето уреди кои поддржуваат USB порта(5 V), како и лаптоп, КОМПЈУТЕР, моќ банка, USB полнач, AC адаптер, и др.3" 48 LED Selfie Прстен Светлина со Менгеме Планината , ќе ги носи повеќе бои и светлината! 3 боја на осветлување на владата - Топло, Природни, Ладно.Стегачот доаѓа со меки пени да се заштити вашиот мебел од scuffing.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Овој напор е поддржани од страна на нашите сопствени производство, производи менаџмент и инженеринг на

Направени од високо квалитетна пластика, која е безбедна храна и издржливи,херметички капак дизајн чув

100% Памук: Оваа рибар шапка е направен од Висока пропустливост TPU и памук.Ефикасно изолатите плунка, вод

Ултра брзо читање и пишување speed Преносни SSD брзина со читај / пишувај на трансфер на податоци до 500 MB / s и

【Уметност Големина на слика】 : (W) во 16 x (H) 24 во.Заврши Намести Големина на : (W) 16.7 во x (H) 24.8 во,1.3 инчи дебел

Овој дел различни пакет содржи 3 Млечно Чоколадо барови, Чоколадо барови, 3 Бело Чоколадо барови, 3 TOBLERONE Ш

ЕЛИМИНИРА МИРИС на молекуларно ниво наместо на маскирање мириси со мириси.НЕТОКСИЧНИ И МИРИСБЕСПЛАТНО

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе

????【Висок квалитет на производот】 Сите нерѓосувачки челик школка, многу цврсти и трајни, не деформациј

Компатибилен Со Повеќе Домашни И Увозни Волан Тркала Вклучувајќи Навалите И Telescoping Модели.SAE и Метрички

[Пакет] Вклучуваат 4 Пакети На Растенијата Мраз Заштита Кеси(47.5"×31.5").Задоволување на вашите зимски зашт

*Tapcon е регистрирана трговска марка на Илиноис Алатката Работи, Inc.Tapcon е регистрирана трговска марка на И

Caressoft.Увезени.Класичен Традиционалните Копчето Tufted Стил.Длабочина На Седиште 19 Инчи.Ширина На Седиште

【Соодветна Замена】AC грејач клима уред control panel без заден прозорец defogger, соодветна Замена за 19961999 година

ИЗРАБОТЕНИ СО МАСЛО од АВОКАДО : PRIMAL КУЈНА италијански Vinaigrette и Маринада е направен со чисто масло од аво

Брејди Б324 Brady Glo материјал е сјајinthedark (фото луминисцентните) притисок чувствителни полиестер.Ги исполн

Поддржува Безжична Полнење & Безжична Power Share.Хибрид Термопластични Внатрешниот Кожата.Солиден Двоен Сл

Индустријата е премиер големи весник кутија, има thickest страничните ѕидови во индустријата!.Големи, екстр

Долго лажни нокти се направени од акрил и АБС материјал, кој е особено животната средина материјал и нем

Изградени со висок квалитет, воена одделение paracord за Хидро Колба широк устата шишиња со вода.Америка е #1

➤【Коло Безбедност Дизајн】 : врз Основа на принципот на електрична безбедност, на грил тавата областа в

Замена на АПЦ BACKup ПРОЗОРЦИ 750 BE750 G Батеријата.Замена за UB1280 Универзална Запечатени оловни Батерии.Една Г

Поштенското сандаче е издржлив и погодна за различни mail, Група Mail, documents, весници, списанија, во мали парц

За ЕДЕН Поединец Чиј Роденден Е 01 / 01 / 1917 ДА 12 / 31 / 2016..ПРИМЕРОКОТ Слики погоре се ПРИБЛИЖНАТА Бои на Iterm ќе

Тиркизна аква нијанса на боја, кој отвора до матен езерца 100% безбеден за луѓето, риби, животни, домашни м

Откако купувањето, нашите пријателски, U S врз основа претставници ќе ви испрати дизајн распоред за ваше

Гаранција : 100% задоволство.Сите ние сакаме да се направи тоа да се направи сте задоволни со нашата producsts

Фер трговијата уверение, кошер заверена и неГМО, се уште е еднакво вкусна во овие јасни закуски со темно

Please wait...