0
clear
  • Компатибилен со Xiaomi 11T Случај, Четири Агол Задебелување на Анти Жолта Анти-Нула Шок Апсорпција Полно Тело за Заштита на Покрие Случај за Xiaomi 11T, Сива
  • -20%
  • -20%
Компатибилен со Xiaomi 11T Случај, Четири Агол Задебелување на Анти Жолта Анти-Нула Шок Апсорпција Полно Тело за Заштита на Покрие Случај за Xiaomi 11T, Сива

Компатибилен со Xiaomi 11T Случај, Четири Агол Задебелување на Анти Жолта Анти-Нула Шок Апсорпција Полно Тело

DEN 1298.40

Износ
Това е достапна

[Компатибилност] : Ова ултра-тенок телефон случај компатибилен со Xiaomi 11 T. [Безжичен Полнач пријателски] : случајот е поддршка повеќето безжични полнење, без отстранување на телефонот случај. [Силна Заштита] : 1.2 mm Покрена рамки на случајот, лифтови камера и екран исклучување површини.360 степени целосна покриеност дизајн,обезбедува комплетен шок-апсорбирање да се заштити телефонот од капки ако тоа е седејќи свртени со лицето надолу,нуди многу на заштита. [Транспарентен Решетки Дизајн] : Транспарентна prismatic обезбедува јасна визуелна смисла.Ве молиме кажете ни ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем брзо и ефикасно!.Стилски Саќе Дизајн : Уникатен саќе текстура.Оваа саќе јасен случај зачувување на природните и оригинален изглед, без губење на модата.Тенок Одговара : Само 0.27 инчен (0.7 cm) тенки, без додавање дел на вашиот џеб или ташна.Поддршка за безжичен полнач за работа со случајот.Прецизни Cutouts : хибрид случај има точно cutouts да се задржи карактеристики целосно достапни.Камерата Заштита : објективот рабови се прошири надвор доволно да ги задржи камерата да прави контакт со земјата.Премиум Материјалот : во Овој случај е направен од хард Акрилик материјал и мека TPU рамка.флексибилна рамка за лесно се инсталира.Топлина Дисипација : Внатрешна употреба на саќе текстура дисипација на топлина дизајн, ефикасна топлинска ослободување.Пакет Вклучувајќи 1 * Тенок случај (Case само, телефонот не се вклучуваат).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање сис�

[Уникатен Дизајн] Наменети за i Pad 9.7Инчен 2018 i Pad 6 Генерација (Модел : A1893 A1954) / 2017 i Pad 5 Генерација (Модел : A18

Напредни Материјали : оригиналниот случај на MONCOARBON Air Pods Max е направен од вистински карбонски влакна мат�

Бидејќи екранот се различни, бојата на сликата ќе биде малку поинаква форма вистинската боја.Ве молиме �

Специјално дизајнирани за 7" Core Иновации CRTB7001 Таблета(Не одговара други таблета).Виткање покрие преобр�

【Userfriendly Дизајн】Пред LED Видливи.Издржливи carabiner го прави вашиот Jabra Елита 75t Earbuds случај достапни и безбе�

✿◠‿◠)【Наменета за Air Pods Про】Само за Air Pods Про (2019), не се компатибилни со Air Pods 1 и Air Pods 2st (✿◠‿◠)【Идеале

БЕЗБЕДНОСТ &МЕКА : На заштитна маска е направена од меки силиконски материјал,skinfriendly, мазна површина, по�

Напредни Материјали : оригиналниот случај на MONCOARBON Air Pods Max е направен од вистински карбонски влакна мат�

Мултиview застане.Магнетни затворање систем.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се од

Тоа не се имате било бренд.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Добар материјал, издржлив и лесен, зашти

Идеално за гледање филмови.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.И кога тоа �

co2 CREA Тешко Патување Случај со Режимот на мирување Замена за Apple Air Pods Max приклучок за Слушалки.Тешко ЕВА Ш

Спецификација : Предмет Тип : Контактна Леќа Кутија Материјал : Пластични Факултативна Боја : Розова, Роз

Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono TÃlÃphone.Уникатен дизајн и лесно да пристапите до сите копчиња, контроли и пр�

⭐【Компатибилен Air Pods 2 & 1】Оваа мода Airpods Случај Поклопецот е дизајниран за Apple Airpods 1 и Airpods 2 ⭐【Материјал

Funda компатибилен со Edifier GM4 Вистински Безжична Стерео Earbuds TWS bluetooth 5.0 слушалки.Шарени кожата да се облекув

, на роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ, подарок за пријателите, колегите, девој�

✔Наменети за i Pad 10.2 инчен Исклучиво наменета за Најновиот i Pad 9та Генерација 2021 (A2603 / A2604 / A2605), i Pad 8 Генер�

★ Компатибилност : Исклучиво наменета за Новиот i Pad Про 11 Инчен 2018( Модел : A1980 / A2013 / A1934 / A1979).Не е компатиб

5 инчи, ширина : 5 cm / 1.Полнење случај поклопецот е точно опремени и дупка позиција е прецизна.Ние ќе се пот

Please wait...