0
clear
  • БУМБАРИ И БУМБАРИ Бб. Навивам Путер Masque, Пакет.5 мл
  • -20%
  • -20%
БУМБАРИ И БУМБАРИ Бб. Навивам Путер Masque, Пакет.5 мл

БУМБАРИ И БУМБАРИ Бб. Навивам Путер Masque, Пакет.5 мл

DEN 24.00

Износ
Това е достапна

Длабоко влага третман, кои се ре-energizes безживотно кадрици оставајќи коса еластичен, мека и сјајна.Бумбари и бумбари е Бб.Навивам Путер Маска користи Hydrasculpt се Вклопуваат и егзотични нафта мешавина да работат заедно за да се длабоко придавам влогови и да помогне да се зголеми навивам интегритет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Mx Puring Богатството Интензивна Маска за Сува, да се Третира и Истакна коса 33.8 Оз "Слободен Ѕвездена Секси Б

Збогатен со најчиста Кокосово Масло и Витамин Д се Препорачува за indiscipline и оштетена коса.За сите типови

Argan Масло Косата Маска РЕСТОРАТИВНА КОСА, МАСКА за ПОПРАВКА.Професионална маска за коса од ККKeratin Чувар

Тоа може да се користи во салони за коса или дома и погоден за сите видови коса.Брза поправка на вашиот о

Работи чуда на Жеден, Frizzy или Оштетена коса Природна, Чиста, Органски, Вегетаријанци Одделение На Ладноц

ДОМОТ СЈАЈ, БОГАТ ВОЛУМЕН Збогатен со Фстаци и Пореч Масла на Keratin Маска содржи Омега 3 6 и 9 за здрав скал

Оставете го да 35 минути и исплакнете.За време на престој може да биде продолжена или скратена според кра

ЕДИНСТВЕНА ФОРМУЛА aKeratin Поправка Систем остава косата чувство подхрануваа, мека, свиленкаста и здрави.

Leche пал Pelo Афро y Rizos Шампон за сува, оштетена и кадрава коса чисти додека помагање на хидрат и да се зајак

✔️Применува третман се грижи за многу оштетена коса ✔️Слатко и свежи праска мирис ✔️Се применуваат

Врв капа за полнење е специјално дизајнирана да ви помогне да се истакнете вашата коса, без повреда на в

Ја прави косата помек и посилни.Прави четкање полесно.Витамини и аминокиселини во маска формула негува

Aquasilice Органски Косата Маска Ананас 200ml е маска направена со состојки од органско потекло, Ананас мирис,

ИНТЕНЗИВЕН РАСТ на КОСАТА Спакувани со суштинските коса елементи Биотин, Колаген и Keratin, оваа единствен

Ресторативна исцелување маска што е формулиран за да се остави насоки неверојатно мека и мазна по само

Активни Состојки : Keratine, DPanthenol, Argan, Колаген, Macadamia, Маслиново Масло, Кокосово, Алое Вера, Karite, Ува.На fainting к

Губење на Системот од страна на Watsons Крајната Губење на Масло со скапоцени мешавина од 8natural растителни м

Види видливи резултати ВЕДНАШ!Тоа ја зајакнува косата да се поправи и да се намалат сплитзавршува, го пр

100% сосема нов и висок квалитет.Увезени материјали во комбинација со парична казна молекуларна технолог

Тоа обезбедува косата со различни хранливи состојки, помага во поправка на косата, додатоци за коса вла

Dancoly Ангел 0c Нулта Степен Масло Контрола Ладна Маска Masque 8.3 оз Dancoly Ангел 0c Нулта Степен Масло Контрола Ла

Обезбедува хидратација, мекост и елиминација на frizz; (Proporiona hidratação, maciez н а eliminação не frizz;).Регенерира и ја

✅Топло чувство маска за коса, пријатна топлина промовира губење на вага за да го отворите, длабока пене

????ИСПОЛНЕТ СО ХИДРОЛИЗИРААТ KERATIN : поправки и ја зајакнува косата, Тоа им помага да се врати Сјајот и Цвр

Додава Прозрачна Сјај.Оваа маска е погодна за сите навивам видови како што се 3А, 3Б, 3 C, 4А , 4 B и 4 C.ПОГОДЕН

Moisturizes И Го Елиминира Frizz (Hidratação E Eliminação Dos Frizz).Мека На Допир И Усогласување (Toque Macio E Alinhamento Dos Fios).Со DPantenol,

Please wait...