0
clear
  • Замена за Sony а 330 Полначот со Автомобил Plug & ЕУ Адаптер - Компатибилен со Sony NP-FP90 Дигитална Камера Полначи (100-240V)
  • -20%
  • -20%
Замена за Sony а 330 Полначот со Автомобил Plug & ЕУ Адаптер - Компатибилен со Sony NP-FP90 Дигитална Камера Полначи (100-240V)

Замена за Sony а 330 Полначот со Автомобил Plug & ЕУ Адаптер - Компатибилен со Sony NP-FP90 Дигитална Камера

DEN 215.76

Износ
Това е достапна

Замена на Sony 330 Полнач.Замена за Sony NP-FP90 Дигитална Камера Полначи.Доживотна Гаранција, КОЛИЧИНА : 1 Полнач, 1 Автомобил Приклучок Адаптер, 1 ЕУ Адаптер. 100-240 V autosensing за world wide употреба.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Батеријата бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Батеријата.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

AC / DC излез за дома и патување, AC кратен апарат за внесување : AC 100 ~ 240 V.Полначот е само за полнење на батер

Пакетот Вклучува : 2 x NPFW50 Infolithium W Серија Батерија; 1 x LCD USB Батеријата Полначот; 1 x USB Кабел; 12Месечен Произв

Нов Висок Квалитет на Литиумјонска Замена на Батеријата.Висока Густина На Енергија, Високо Рециклирање

USB Полнач : Ултра Тенок Само 0.6 во, лим и пренослив дизајн, лесен за носење, Полнач Насекаде и во секое врем

Боја : Црна.Dual USB Полнач е ултратенок, мала тежина и Простор за заштеда.Компатибилен со Canon Rebel SL2 ,T6i, T6s, T7i, ,

[ОВАА STK ПРОИЗВОД ИМА 1 ГОДИНА 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА].STK NB4 L Полнач за Canon NB4 L Батеријата

【Целосно Компатибилни】литиумјонска батерија за Canon ЛПE6 NH 100% компатибилен со Canon EOS R, R5, R6, EOS 90 D, 60 D, 70 D, 80 D

Нови Генерички Батерија Liion Батерија 2.УлтраБрз Полнач : Полнење со Текот на 3 Пати Побрзо Од Нормалните П

Пакет содржи : 1 xNPFW50 Infolithium W Серија Батерија; 1 x USB Батеријата Полначот; 1 x USB Кабел; 12Месечен Производител�

ENEL9 ENEL9a ENEL9e Камера Батерија Полнач.Доаѓа со USB кабел за полнење на батеријата.Smart чип за преполнувањето и

Дизајнирани се да Брзо и Безбедно се Наплаќаат Дигитални Камери и видео камера Батеријата Излезен Напо�

Полначот Влезен Напон : AC 100~240 V 50~60 Hz; Држачи за Излезен Напон : DC 4.Дадете вашата дигитална камера / видео к

Нашите BP511 полначот се 100% нови и компатибилен со оригиналниот објект.Ве молиме потврдете го моделот на в

Основни SWX 14.8 V Hypercore 150 A 3Студ Злато Планината Батерија Core SWX 2 годишна Гаранција.Трошоци на Антон / Bauer Лит

Оваа Kastar батерија полнач со количка за рамен pin за лесни за складирање.Полначот Влезен Напон : AC 100~240 V 50~60

Пакетот вклучува : 1 x Dual Channel LCD USB Полнач (Без Батерија), 1 x USB Кабел, 1 X Упатство.Ултра Тенок : Само 20 мм, мала

Dual Батерија Полнач со ТИПC USB Кабел за Go Pro HERO10 / HERO9 Црна.Тоа може да се наплаќаат 2 батерии во исто време, и

4 V , 600m Ah (МАКС) Сертифицирани : CE, и Rohs Големина : 91.Ви дава Повеќе Опции Од една Стандардна Батерија Полнач

Суштински Додаток за Sony a6600, a7 C, a7 R IV, A7 RIII, A7 R3, о7 III, a7 S III, Алфа 9, Sony A9, Алфа a9 II, Алфа 9 R, A9 R, Алфа 9 S Дигитални

Висока Компатибилност : одговара за Sony NPFZ100 камера батерија, ве молиме осигурете се дека батеријата моде

✔ Батеријата Спецификации:Капацитет : 2600m Ah / Батерија Тип : Литиумјонска / Напон : 3.7 V / Доаѓаат со CE, FC

Please wait...