0
clear
  • NUOBESTY 50pcs Свадба Бебе Туш Бонбони Подарок Кутија Чоколадо Кутија, Свадба Партија Корист Кутии Бонбони Кутии за Свадба Булчински Туш Бебе Туш Роденден Украси со Панд?
  • -20%
  • -20%
NUOBESTY 50pcs Свадба Бебе Туш Бонбони Подарок Кутија Чоколадо Кутија, Свадба Партија Корист Кутии Бонбони Кутии за Свадба Булчински Туш Бебе Туш Роденден Украси со Панд?

NUOBESTY 50pcs Свадба Бебе Туш Бонбони Подарок Кутија Чоколадо Кутија, Свадба Партија Корист Кутии Бонбони

DEN 407.76

Износ
Това е достапна

- Дизајн на : единствена шупливи срце и слонче дизајн ќе направи вашата свадба или на партијата се повеќе убави и незаборавни.Овие бонбони кутии се направени од шупливи моделот хартија.Пополнете го со бонбони, пеперминт, или што и посебна храна сакате да ги презентира на вашите гости.Description These се пакет на педесет бонбони кутии. - Наврати : Мал подарок кутии е Совршен за свадба корист, роденден, булчински туш, годишнина decors, може да се пополни со електронски бонбони, мали обоени светлини , бонбони, чоколади, колачи или мал подарок за вашите гости. - Декорација : Може да се украсени со панделки, цвеќиња или персоналните етикети, налепници или украси за да одговара на вашата свадба тема.- Материјал : Хартија.- Висок квалитет : направен од висок квалитет на хартија, многу силна Пакет Including50 парчиња Свадба кутии.Карактеристики - Боја : сина. - Висок квалитет : направен од висок квалитет на хартија, многу силна.- Дизајн : единствена шупливи срце и слонче дизајн ќе направи вашата свадба или на партијата се повеќе убави и незаборавни.- Лесно да се Соберат : Ласерски сече бонбони кутии дојде во станот и пред-укината, лесно да се соберат - Декорација : Може да се украсени со панделки, цвеќиња или персоналните етикети, налепници или украси за да одговара на вашата свадба тема.Овие шармантни подарок кутии се сигурни да ве потсетам на специјални прилики и ќе се третираат како mementos.- Прилики : Мал подарок кутии е Совршен за свадба корист, роденден, булчински туш, годишнина decors, може да се пополни со електронски бонбони, мали обоени светлини , бонбони, чоколади, колачи или мал подарок за вашите гости.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Прекрасни корист кутии за свадба или бебе туш.Погодна за пакување на мали подароци, ракотворби, чоколад�

Пристигнува станот, делумно се составуваат.Вклучува 12 Кутии.Направен во САД.75 инчи висок x 3 инчи плоштад

ПРЕМИУМ КОРИСТ КУТИИ : на 60тите Хипи Голема Перница Кутии се професионално печатени на тешкидолжност ха

1 Материјал : увезен бел картон 2 Достапни бои за вашиот избор : Црвена, Розова, Зелена, Беж, Сина, Пурпурна.

Плус, дизајнот и бојата на ова поле ќе совршено одговараат во вашиот циркус или карневал тема така што т�

Please wait...