0
clear
  • Алуминиум Легура Биро Таблета Стојат 360° Rotatable Телескопски Свитлива Стојат Носителот
  • -20%
  • -20%
Алуминиум Легура Биро Таблета Стојат 360° Rotatable Телескопски Свитлива Стојат Носителот

Алуминиум Легура Биро Таблета Стојат 360° Rotatable Телескопски Свитлива Стојат Носителот

DEN 407.76

Износ
Това е достапна

【Прилагодливи и Стабилна】Свитлива, силна поддршка, висока фрекфенција на пишување не се движи. 【Шупливи Дизајн】Шупливи-out топлина мијалник дизајн, зголемување на циркулацијата на воздух,ефективна топлина дисипација. 【Ултра Здрав & Заштитна】Легура солидна окно е постабилна, посилни товарот, стабилна вредноста без тресење. 【Ергономски Дизајн】висина-прилагодлив табела е предност за очи и вратот, направи да работат повеќе опуштени. 【360 Степени Плочата Дизајн】Лесно да се претвори агол на плочата, може да се ротира 360 степени, во секое време да се сврти да се справи со различни прилики треба агол.Име : Ротирачки Таблет КОМПЈУТЕР Stand Material : Алуминиум легура material Color : Сива/Silver Size : 15.7*5.1*17cm Package се Вклучени : 1*Таблета Застане.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Дали љубовта се суши и мачки?Поседувате симпатична маче?Можеби сте љубители на правење суши.Вие дефинит

Потполно бесплатно вашите раце.Ве молиме изберете да ја користите оваа функција, според магнетна сила.М

Здрав & Трајни : Направен од висок квалитет на алуминиум и АБС материјал, ова биро телефон носител е издр�

Две Парчиња.Метален Прстен + 3 M лепило.Компатибилен со повеќето мобилни телефони, како на iphone,Samsung,LG,NexHTC,So

Производ Перформанси : Прстен На Потпирачот Може Слободно Да Се Ротира Во 360 Степени И Преклопени ,Лесно

Флексибилни рака за различен агол и далечина за да се задоволат вашите потреби.1in Color : Бела, Црвена, Виол�

Може да се стави овој телефон ѕвони во или надвор од џебот лесно.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН Ергономски дизајн

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

Овој графички е горд мајчин Американците во потрага по мајчин Американски Haida уметност.Одлично за Амери

Спецификации : Јасно Акрилик стојат која нема да ги покрие модел на вашиот телефон уред случај.Здрав и ж�

Вграден USB Вентилаторот за Ладење:На компјутер застане е надградена со ПРОЦЕСОРОТ молчи фан, кој може д

Компатибилен со повеќето преносни уреди случаи, како што е i Phone 13 Про Max 13 Про 12 11 Про XS Max XR X 6 6 S 7 8 Плус, Samsu

Хари Потер Џемпер Шема Pop Sockets Зафат се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните

Мултифункционални : Телефонот Ѕвони Контрола ви овозможува да држете го вашиот уред цврсто додека збор�

55от роденден, 55от мажи, жени!Класичен 1967 роденден tshirt!Гроздобер јануари 1967 55 Години tshirt мажи жени.Легенд

HD Екран Enlarger Видиме Филмови Видео Засилувач Зголемувачот Заштита на Очи со Заградата Свитлива Стојат Н�

Совршен подарок за секој кој сака да одат пешачење, кампување, качување или пешачење,.Одличен за секој м�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Please wait...