0
clear
  • 850mAh Замена на Батеријата за Годинава 20 ЕВО 30K Мотоцикл Bluetooth Слушалки Шлем Спогодба (за Годинава 20 Battery_1Pack)
  • -20%
  • -20%
850mAh Замена на Батеријата за Годинава 20 ЕВО 30K Мотоцикл Bluetooth Слушалки Шлем Спогодба (за Годинава 20 Battery_1Pack)

850mAh Замена на Батеријата за Годинава 20 ЕВО 30K Мотоцикл Bluetooth Слушалки Шлем Спогодба (за Годинава 20

DEN 784.80

Износ
Това е достапна

➤На 3.7 v 850m Ah Литиум полимер батерија е во согласност со Sena 20 замена на батеријата стандард, одговара на Годинава 20-ТИ, Годинава 20 ЕВО Мотоцикл Bluetooth Слушалки Шлем Спогодба. ➤Батеријата е во согласност со Sena 30 K замена на батеријата стандард, одговара на Годинава 30 K, Годинава 30 K-01 D Мотоцикл Bluetooth Слушалки Шлем Спогодба. ➤Батеријата е во согласност со Sena 10-ТИ замена на батеријата стандард, одговара на Годинава Годинава 10-ТИ, Годинава 10-ТИ-01 Мотоцикл Bluetooth Слушалки Шлем Спогодба. ➤ Оваа батерија е SN1020 S замена, компатибилен со оригиналните приклучок - Приклучок и да игра,. ➤ Оваа 850mah батеријата е опремен со заштита модул, кој се состои од Seiko литиум батерија за управување со чип и две MOS, за да се спречи батеријата од прекумерна полнење и празнење и краток спој да се Обезбедува највисок степен на заштита за батеријата.Батеријата е опремен со два MOS, Тоа може да го намали производството внатрешна отпорност на литиум батеријата и оставете ја слушалката за да се добие повисока ефикасност.Пакување листа : 850m Ah батеријата x 1. Спецификација : Материјал : Литиум Cobaltate Полимер.Капацитет : 850 m Ah.Номиналниот Напон:3.7 V Моќ : 3.15 Пот Работат Напон : 3.3 4.2 v критичниот напон:DC 3.0 V Нето Тежина : 0.46 оз.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Компатибилност : Bluetooth слушалки е погодна за V4 / V6 мотор шлем спогодба.Основната функција : Бучава елимин�

[V6 Нова Верзија] : EJEAS V6 Про мотоцикл спогодба е ажурирана верзија на V6 На капацитетот на батеријата е да с

Тонот функција го прави лесен за да го поставите тонот на слушалката.0 + EDR Bluetooth технологија, супериорен �

Навистина слободни вашите раце.0 е компатибилна со речиси сите Bluetoothот за мобилни уреди.Тоа може да биде

AEKOMi S1 Мотоцикл Шлем Bluetooth Слушалки можете да одговорите на телефонски повици, да слушате музика и да слу�

СУПЕРИОРНИ ПЕРФОРМАНСИ, ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН разноврсна решение за шлем комуникација едноставно решение

【Високи Перформанси Спогодба за Велосипедисти】 Мотоцикл слушалки за Bluetooth е да им овозможи на мобилен

5 hours Recording време во Мирување : До 500 hours Charging време : Околу 2 hours Video резолуција : 1080 PLens : HD широк агол lens Charging и

Професионално дизајнирана за безбедно возење на мотоцикли, јасно квалитет на звукот, автоматското одго

Посветени на обезбедување на вас со висококвалитетни производи и навремена услуга за да ви помогне да у

Лесен за Ракување : Нашето мото шлем headphonecommunication систем не треба сложена операција и не ги споделите ваш

HIFI високо динамичен и чувствителни јазик, длабоко стерео бас, јасно treble и јасно човечки глас, без одлага�

Кука и јамка сврзувачки елементи x2.Со голема копчето дизајн Завртка Возачот x1 8.Можете да ги контролират

Please wait...