0
clear
  • GEEMEE Заштитна Силиконска Ракав Случаи за GoPro Херој 9 Црна,Силиконска Гума Случај Заштитник Покрие со Lanyard + Силикони Леќа Капа за GoPro Херој 9 Црна Акција Камера (Сина)
  • -20%
  • -20%
GEEMEE Заштитна Силиконска Ракав Случаи за GoPro Херој 9 Црна,Силиконска Гума Случај Заштитник Покрие со Lanyard + Силикони Леќа Капа за GoPro Херој 9 Црна Акција Камера (Сина)

GEEMEE Заштитна Силиконска Ракав Случаи за GoPro Херој 9 Црна,Силиконска Гума Случај Заштитник Покрие со Lanyard

DEN 167.76

Износ
Това е достапна

Изработени според формата и структурата на камера, сите конкавни и конвексни позиции се точно резервирани за секоја функција дупка, и не ќе влијаат на нормалната употреба на камерата. 【Силиконски материјал】 : Направен од високо-квалитет со силиконска гума, мека силиконска смола може да апсорбира топлина, се задржи топлината на камерата, тој може да го продолжи животниот век на батеријата во ладни услови. 【Целосна заштита】 : надворешниот слој на моќни нано филмски материјал кој може да се заштити вашиот објектив и LCD екран од smudges, гребнатини и пукнатини.Во исто време, безбедноста, јаже е висеше на силиконски ракав да се обезбеди поголема заштита за камерата.【Посебни компатибилност】 : На силиконски случај специјално дизајнирани за Go Pro Херој 9 Црна Акција камера, совршено се вклопува во Go Pro Херој 9 Црна Акција камера рамка за да се постигне лесна инсталација и прецизна точност. 【Лесно да се носат】 : меки силиконски е светла и силна, лесен за носење, и таму е lanyard на страната на силиконски случај, кој предвидува поголема заштита за камерата.Функција : -Дизајниран за Go Pro Херој 9 Црна Акција Камера, совршено се вклопува камерата тело, обезбедување на целосна заштита за камерата -Изработени од носат-отпорни, силиконски материјал, меки и удобни, ефективно избегнување на површината на камерата од тоа да биде изгребани, спречување на прашината од внесување на камерата и влијаат на екранот јасност -Совршено одговара на камера, сите се судрат позиции се точно резервирани за секоја функција дупка, не ќе влијаат на нормалната употреба на камерата -Постои безбедноста јаже на страната на силиконски случај, кој може да обезбеди сеопфатна заштита за камерата Пакетот Вклучува : 1 x Црни Силикони Ракав Случај, за Go Pro Херој 9 Црна 1x Силикони Леќа Капа 1 x Lanyard Забелешка:пакетот не е вклучи камерата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Избрани со висока густина со висока еластичност ЈП памук изолација, која може слободно да се прилагоди,

First2savvv доживотна гаранција.Заштитни, мека внатрешна ткаенина за да се заштити вашата камера од bumping и шо

Должината на рамо ремени е прилагодлив, може да се прилагоди во зависност од вашата ситуација.На монтаж

★ Можете да поставите оваа камера суво поле во вашата спална соба или babyroom без да се грижиш за зрачење...

Прилагодена За Go Pro 9 Црна Акција Камера.Користење на Висок Квалитет со Силиконска Материјал, Мека и совр

Оваа камера е направен од вистински горниот слој масло кожа, дизајнот е едноставен и гроздобер, користе

Само Еден Случај !.Мека внатрешни работи за да се обезбеди Електроника и додатоци заштитени.Рака на Рака

Силни се Справи со Рака : Преносни webbing, носивоста, не е лесно да се скрши.Tripod Појас : Постои појас да се од

Камерата Торба 100% Сосема Нов и висок квалитет.Идеален за поставување на камери или леќа.Стил : Торба.Мод

Силни се Справи со Рака : Преносни webbing, носивоста, не е лесно да се скрши.Tripod Појас : Постои појас да се од

заштита апарати и прибор и LCD екраните од гребење, испакнатини и Прав, и да се осигура дека тие се безбед

Neoprene.СКРОЕНИ за ДА ги СОБЕРЕ – Ова Mega Gear neoprene камера случај е специјално приспособени за да ги собере Canon

Нарачана FIT На Megagear Премиум Кожа Камера Случај е специјално приспособени користат висококвалитетна ко

Вие навистина може да се направи најмногу го користите на вашиот носатза надоместок на оние строга внат

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Тоа е моќен и лесен

Зошто да изберат да купат од First2savvv?Квалитетот е Гарантиран Квалитет е од суштинско значење за стекнува

2) Контактирајте не и ние ќе ви e припејд врати етикета 60Ден, НеПрашања Поставувани, За Парите Назад Гаран

Мека шокапсорбирање на neoprene заштитува од удари, dings, nicks, и елементи како што се вода, песок, прашина итн.Д

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

САМО Компатибилни со Fujifilm Мини 7c / Мини 7s Инстант Камера, Други Модели НЕ Се Применуваат.Високо Квалите

КУПИ СО ДОВЕРБА Опфатени со 3 година производителот ; Надворешни Димензии 17" x 12" x 7" / Половината ремени

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Абразијаотпорен Материјал.Рачно изработени во САД.Дизајниран да имаат најдобро одговара за вашиот опр

Шок апсорбирање на случај, отпорен на вода, нула бесплатно.Рамо, рака вклучени.Службен Navitech бренд и паку

САМО Компатибилни со Fujifilm Мини 7c / Мини 7s Инстант Камера, Други Модели НЕ Се Применуваат.Високо Квалите

Please wait...