0
clear
  • Newooh Обновливи â€Нано Секојдневен Паста Нано Налепница Телефон Држачот за Монтирање за Автомобил Канцеларија Куќа
  • -20%
  • -20%
Newooh Обновливи â€Нано Секојдневен Паста Нано Налепница Телефон Држачот за Монтирање за Автомобил Канцеларија Куќа

Newooh Обновливи â€Нано Секојдневен Паста Нано Налепница Телефон Држачот за Монтирање за Автомобил Канцеларија

DEN 143.76

Износ
Това е достапна

Може да ти ставете го телефонот на место може да се види кога возење, стабилна и не е лесно да се откажат.Можете да се префрлите позиции во секое време, насекаде, не треба премногу инсталација време, само треба да се инсталира на рамна и мазна место.Може да се мијат, кога неговата адсорпција не е толку добра, можете да го чистите од перење.Тоа може да биде мобилен телефон држач за автомобил, исто така, може да се држиме вашиот телефон, далечински управувач, звучници, копче за да стакло, огледала, whiteboards, метал, кујната кабинети или плочка, автомобилот, куќата и многу повеќе.Организирање на мобилни телефони, електронски уреди и USB и слушалка кабли.Куршум Точка : Може да ти ставете го телефонот на место може да се види кога возење, стабилна и не е лесно да се откажат.Можете да се префрлите позиции во секое време, насекаде, не треба премногу инсталација време, само треба да се инсталира на рамна и мазна место.Може да се мијат, кога неговата адсорпција не е толку добра, можете да го чистите од перење.Тоа може да биде мобилен телефон држач за автомобил, исто така, може да се држиме вашиот телефон, далечински управувач, звучници, копче за да стакло, огледала, whiteboards, метал, кујната кабинети или плочка, автомобилот, куќата и многу повеќе.Организирање на мобилни телефони, електронски уреди и USB и слушалка кабли.Карактеристики : Материјал : Silicone Suitable за : голем број на мали предмети како што се мобилни phones Package се Вклучени : 1 x Обновливи Нано Секојдневен Паста.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Прилагодливи Преглед : Мултифункционален Автомобил Телефон Стојат телескопски рака се протега од 4 ? 6.5

Бренд : Минг Автомобил Zhibao.Тип : Автомобил стои.Модел : 7079 No : 7029 Бренд : Минг Че Zhibao Type : Автомобил holder Model : 70

Многу симпатична облик кој ќе додадете многу забавно да се вашиот автомобил.Кога автомобил дискови или

На висококвалитетни гума структура на база гарантира дека база може цврсто поддршка на база без оглед н

【Брза Испорака】 Место на Испорака : Калифорнија; Превозот Датум : следниот ден откако ќе поставите цел;

Производот не го блокира вашиот поглед, не се лизга и антисе тресат.Производот може да биде цврсто залеп

Пролет натоварени пропустливи клипови дизајнирани да се приспособат на двете хоризонтални и вертикалн

Овој автомобил телефон носителот ќе избегнете тресење и абнормални бучава дали сте се вози на трнлив па

★ 15 W Чи безжични и 18 W КК 3.0 USB, Погоден за повеќето од 3,57 инчен мобилни телефони, 15 W ултра висока моќност б

★【Материјал】 Направени од висококвалитетна ABS материјал, носатотпорни, не е лесно да се скрши, може да

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

Тип : Автомобил Планината / Носителот.fonefree.Боја : Црна.Образец Од Страна На Froo!fonefree Мобилен Телефон Носит

★Користење на висококвалитетни материјали, изграденаво надгради големи калеми, високаквалитет конден

[Ултратенок дизајн] На силиконски заштитни случај на Samsung Galaxy S21 е многу тенка и тенок.Тоа е дел од мобиле

Супер Адсорпција Телефон Носителот : телефонот автоматски заградата 360 ° на ротација, високо еластична

【2 во 1 Здрав Телефон Монтажа за Автомобил】Едноставна, но Уникатно!Две монтажа методи применети во ЕДЕН

Пролет натоварени пропустливи клипови дизајнирани да се приспособат на двете хоризонтални и вертикалн

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Ко

Мобилен телефон планината е направен од висококвалитетна ABS гума и пенливи кристал rhinestones.Површината на

★Користење на висококвалитетни материјали, изграденаво надгради големи калеми, високаквалитет конден

[Лесно да се Инсталира] Донесе назад лепило дизајн, можете лесно да ги отстраните подобрениот сигнал нал

Планината вашиот i Phone безбедно и сигурно во вашиот автомобил.Прилагодливи рака за лесно прегледување.О

Големина : 3.КАРАКТЕРИСТИКИ : .15 инчен (80 мм) ✅【Апликација Широк Спектар】 Погоден за чистење & рамна, а не

Инсталацијата е стабилен и нема да падне,треба Само една рака да ја заврши работата на телефонот планин

Пролет рака и долниот дел на нозете се обезбеди дополнителна поддршка за да го држачот.Носителот база 360

Само тоа може да се постигне најсилните лепливоста.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какв

Повеќе Користи мали и тенок прстен на носителот може да се користи како прстот, автомобил планината нос

[Супер Безбеден Автомобил Телефон Носителот] Уникатен рационализација на увоз за намалување на менгеме

Please wait...