0
clear
  • Екран Заштитник Наменета за HP Veer 4G Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај
  • -20%
  • -20%
Екран Заштитник Наменета за HP Veer 4G Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај

Екран Заштитник Наменета за HP Veer 4G Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај

DEN 1922.40

Износ
Това е достапна

Комплетот содржи : 1x Нано матрица UHD+ screen protector, 1x упатството, 1x микрофибер крпа, и 1x апликација squeegee.Совршено се вклопуваат.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА КОМПЛЕТ ЗА СОВРШЕН, БАЛОН-СЛОБОДЕН УСОГЛАСУВАЊЕ - Нашата едноставна инсталација алатка прави совршен рата бриз.КРИСТАЛНО ЈАСНА ТРАНСПАРЕНТНОСТ - Искуство целосна ефекти на вашиот прекрасен приказ со оваа супер тенок, но 9 H оценет штит кој го штити вашиот уред без да влијаат на вашиот екран осетлив на допир чувствителност.Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што екранот е направен од околу 1mm помали за подобрување на леснотијата на инсталација.Нано матрица UHD+ е ваков супер тенок екран заштитник кој обезбедува светови повеќето напредни ултра-висока дефиниција јасност, нула доказ и отпечатоци(AG) заштита на располагање.СЛУЧАЈ ПРИЈАТЕЛСКИ РАМЕН ДИЗАЈН - Нашите Нано матрица UHD+ screen protector опфаќа рамен дел од екранот само, оставајќи свиткани рабови слободно да се вклопи во вашиот случај подобро и намалување на сите не-лепило бел ореол.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД - Одржување на вашиот препродажба вредност & заштита од нечистотија, гребнатини и пукнатини со овој високо-одделение ултра тенок материјал.Ако не, ние ќе испрати нов еден за СЛОБОДНИ.Сè што правиме е наменета за подобрување на вашиот уред искуство!.Со користење на најновите технолошки откритија и материјали.Тоа е причината зошто ние го врати сите на нашиот екран заштитници со не-кавга Доживотна Гаранција.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Замена на АПЦ BACKup ПРОЗОРЦИ 750 BE750 G Батеријата.Замена за UB1280 Универзална Запечатени оловни Батерии.Една Г

Ние напори 100% задоволството на клиентите услуга и искуство.1" == Големина : 80 ==Препорачана Возраст : 1218 Мес

Изградени со висок квалитет, воена одделение paracord за Хидро Колба широк устата шишиња со вода.Америка е #1

Долго лажни нокти се направени од акрил и АБС материјал, кој е особено животната средина материјал и нем

100% Памук: Оваа рибар шапка е направен од Висока пропустливост TPU и памук.Ефикасно изолатите плунка, вод�

Гаранција : 100% задоволство.Сите ние сакаме да се направи тоа да се направи сте задоволни со нашата producsts �

Направени од храна одделение нестап слој, долготрајни, duable и безбедно да се јаде.Пан Машина Нестап Палач

Промовира зголемен проток за подобрени перформанси; го намалува температура и вибрации дефект.DEI нуди п

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Црна елоксирани алуминиумски домување повлекува топлината подалеку од solenoids за екстремна издржливост.�

Дебела Мерач Sidewall Со Двојна Sidewall Заштитници Помага Гуми Повеќе Се Намали, Чип И Отпорни На Абење.Сите Че�

360° на Ротација Агол Споредуваат со други прстен светла, нашите прстен светлина прилагодливи tripod глават

Преносни ТВ, во согласност со ATSCT / T2, може да се види дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА и ATV.USB приклучок, Мемориска / MMC

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Бутик Applique.Железона или шиена овие забава appliques.Достапни во различни дизајни : секој се продава одделно.�

Caressoft.Увезени.Класичен Традиционалните Копчето Tufted Стил.Длабочина На Седиште 19 Инчи.Ширина На Седиште

【Соодветна Замена】AC грејач клима уред control panel без заден прозорец defogger, соодветна Замена за 19961999 година

неговиот најдобар избор на батеријата комбинација 【Апликација】 18650 мобилен носителот може да се корис

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Целосна Заптивка / Запечатување Сет.ОДГОВАРА : 8695 Suzuki / Самурај, Брза, Sidekick 1.3 L L4 SOHC

????【Висок квалитет на производот】 Сите нерѓосувачки челик школка, многу цврсти и трајни, не деформациј�

Фитинг за PC вода за ладење апликација.Extender Монтирање.Висок Квалитет на Никелобложено Месинг.Тема : G1 / 4".�

【Уметност Големина на слика】 : (W) во 16 x (H) 24 во.Заврши Намести Големина на : (W) 16.7 во x (H) 24.8 во,1.3 инчи дебел�

Оваа маст пиштол инјектира маснотии во стандарден маснотии фитинзи и е погоден за апликации, како што п�

Поддржува Безжична Полнење & Безжична Power Share.Хибрид Термопластични Внатрешниот Кожата.Солиден Двоен Сл

Овој дел различни пакет содржи 3 Млечно Чоколадо барови, Чоколадо барови, 3 Бело Чоколадо барови, 3 TOBLERONE Ш

Компатибилен Со Повеќе Домашни И Увозни Волан Тркала Вклучувајќи Навалите И Telescoping Модели.SAE и Метрички

Широк Компатибилност : Ова нуркање светлина топката главата е погоден за голем број на нуркање светлина

За ЕДЕН Поединец Чиј Роденден Е 01 / 01 / 1917 ДА 12 / 31 / 2016..ПРИМЕРОКОТ Слики погоре се ПРИБЛИЖНАТА Бои на Iterm ќе

Please wait...