0
clear
  • Агол Четка Замена за употреба со Електрична Спин Scrubber
  • -20%
  • -20%
Агол Четка Замена за употреба со Електрична Спин Scrubber

Агол Четка Замена за употреба со Електрична Спин Scrubber

DEN 1199.52

Износ
Това е достапна

Спин Scrubber не е вклучена.Работи на : плочка, инјекциска смеса, тушеви, када и повеќе!.Вклучува 1 За Замена На Главата.Водоотпорен Четка Глава!.Универзал.Аголот четка е најдобра за аглите, вратата песни, и тесни простори.Одлична за чистење на инјекциска смеса агли и тесни места.Совршен сите околу чистење со четки.Оваа четка главата е compatiable со Спин Scubber.Вклучува : 1 x Агол Четка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Физичко, Хемискобесплатно Чистење се Отстрани тврдоглави дамки како магија со нашите Pumice Камен Тоалет

МултиЦел : Нашата бамбус јадење четка е погоден за тави, тоне, шпорети, кујнски прибор, тоа е исто така се

Совршено ги отстранува ткаенина пената, fuzz, пилула, bobble и lint од сите видови на облека и ткаенина,за Напла�

ОДГОВАРА МОДЕЛИ – На замена на делови за полнење компатибилен за Ајкула ION Робот Правосмукалка R85(RV850 & RV8

Наежвам Материјал : Бакар.Дијаметар : 17 MM.Наежвам Должина : 50 MM.Вкупна Должина : 100 MM.Хексагонална Месо Тел�

100% Нови.Објектот пакетот вклучува : 1 buc Кат Четка (вклучува 1pcs се тркалаат четка).Објектот компатибилен �

????Отстрани Крзно : ги Отстранува лабава долго кратко косите, нечистотија и tangles,нема повеќе крзно на под�

Имајте на ум 1.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење.Големина; 24 5cm.Материјал : PE + PP + фини влакна.�

【Заменливи Перење Подлога Сунѓерот】На перење подлога сунѓерот не е само лесен за инсталација и отстра

❤【Нуркање Патка Тоалет Четка】станот четка глава може да биде свиткана да се совршено да се вклопи во а

Замените стариот или оштетени делови.Внатрешниот четка може да се отстрани и Чиста.Лесно да се постигне

Материјал?Метал / Nylun.Должина : 17cm.Карактеристики : Еднократно / Перат.Лесен за употреба и лесно да се чис�

УДОБЕН ДИЗАЈН Добро направен, компактен миленичиња чешлање четка со јамка се справи со совршено се вкл�

Тоа многу се совпаѓа со опрема, погодни за IC300 IZ102 IZ101 Simba II.Стабилни перформанси, редовна замена, може да г

Добро опремени и ефективни.Содржи 8pcs коњ cleaning tool, на состанокот на повеќето барања на чистење коњи.Овие �

Добро Костец специјални справи со дизајн овозможува удобност при користење.Мулти Должина 12, во екстра

Please wait...