0
clear
  • RuiLing 2Pairs Целосна Изолација Автомобил Батеријата Тест Олово, 30A Заштита Алигатор Клипови Крокодил Прстиња (Црна+Црвено)
  • -20%
  • -20%
RuiLing 2Pairs Целосна Изолација Автомобил Батеријата Тест Олово, 30A Заштита Алигатор Клипови Крокодил Прстиња (Црна+Црвено)

RuiLing 2Pairs Целосна Изолација Автомобил Батеријата Тест Олово, 30A Заштита Алигатор Клипови Крокодил Прстиња

DEN 215.76

Износ
Това е достапна

Номинална струја : 30 A; Боја : Црна/Црвена.Направени од добар квалитет Бакар позлатен пролет може да го издржи притисокот, лесно и безбедно да се користи.Производ идеален за полнење батерии или поврзување на кола.Широко се користи за различни електрични проекти, напон тестери.Црвена и Црна ПВЦ завиткани на совет за да помогне да се спречи шок опасност при работа со електроника.Номинална струја : 30 A Материјал : Бакар позлатен Боја : Црна/Црвена Направени од добар квалитет бакар позлатен лим пролет може да го издржи притисокот, лесно и безбедно да се користи.Производ идеален за полнење батерии или поврзување на кола.Широко се користи за различни електрични проекти, напон тестери.Црвена и Црна ПВЦ завиткани на совет за да помогне да се спречи шок опасност при работа со електроника.Пакетот вклучува : 2x црна Алигатор Клип 2x Црвено Алигатор Клип.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

* Item Материјал : Памук+Мрежа Item Боја : Црна / Црвена / Бела / Сина (Како Слики Show) Ставка Опис : стегачи за рак

DC Famale 5.5x2.1mm џек до 12 Приклучоци / Конектори со 2 Машки да Машки Кабли : 5.5 X2.1mm до 5.5 X2.1mm, USB 2.0 до 5.5 X2.1mm за Лап

Секој Flex Shield екран заштитник не е само внимателно дизајнирани, но, исто така, ласерски сече за прецизно и

На здрав Оксфорд материјал е многу издржлив и да дише.На две врати погоре и погоре брзо може да се земе о

ft простор, совршен за плакарот ходникот aisle осветлување.Јас го користам тоа да се замени со плакарот све

Орхидеи плус блум бустер ѓубриво.Нејзините содржи висока содржина на фосфор и се користи за да се потти

Направен во сад.Пакетот Должина на Производот е 5.5 инчи.Целта на Марката е да ве снабди со се што ви треба

Висок квалитет на славина за реверзна осмоза (RO) вода филтер системи, алкална системи, јаглерод филтри, д

[Совршено се Вклопуваат] Само Компатибилни со i Phone 12 Про Max 6.7 инчен (2020 Порака) [Вграден Екран Заштитник] Д

✅ ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА Тренингот Legging ЈогаПанталони Жените е Дебела Руно Наредени Leggings

Рачен вентил е направено од алуминиум кој е отпорен на притисок и експлозија.Со долг животен век и обезб

Луѓето секогаш сакаат користење на некои оркестарот се за да го означите домаќинска визуелна естетски.

Дел Број : DSE9130 Тип Име : Нови 12 Volt 5 Amp Компактен Полначи Информации За Батеријата.Компатибилен Со Длабоко

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект

Должина : 24 инчен Плетење на Косата Екстензии.Тежина : 100g / еез Синтетички Влакна Екстензии.Материјал : Ви

Кога ќе заврши вашата коса со тоа, скалпот и косата нема да се чувствувам целосен.Тоа е голем дар за семе

Материјал : Високо квалитетна ABS пластика, одлична ефикасност и издржливост.Делукс Моделирани Поздравн

Совршен Камериер Божиќ Украс за вашиот дрво.Керамички украс со 1 еднострани дизајн.Гланц за живописни с

Спецификација : Дизајн на тема : џокер љубовник Стил : Standup торбичка Материјал : Премиум mylar и metalized Ал фоли

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Автомобил Задното Седиште Безбедност Видите Огледало Бебе Задниот Дел Свртен Автомобил Внатрешни Рабо

Please wait...