0
clear
  • Zheino 120gb SSD A3 2.5 инчен Sata III 3D Nand SSD Диск Внатрешни Цврста Состојба Диск (7mm) за Лаптоп Desktop PC
  • -20%
  • -20%
Zheino 120gb SSD A3 2.5 инчен Sata III 3D Nand SSD Диск Внатрешни Цврста Состојба Диск (7mm) за Лаптоп Desktop PC

Zheino 120gb SSD A3 2.5 инчен Sata III 3D Nand SSD Диск Внатрешни Цврста Состојба Диск (7mm) за Лаптоп Desktop

DEN 479.76

Износ
Това е достапна

Капацитет : 120 GB.Интерфејс : 2.5 инчен SATAIII.Димензија : 3.93 во X 2.76 во X 0.28 во / X 100mm 70mm X 7mm.Читај/пишувај на ветер : 390 MB/s, 140 MB/s.Спецификација : Капацитет : 120 GB Големина : 2.5 инчен Интерфејс Тип;SATAIII Број на Модел : CHN-25 SATA3-120 Прочитајте Брзина : 390 MB/s Пишување Брзина : 140 MB/s 4 KB Случаен избор Прочитај IOPS : 5427 4 KB Случаен Напишете IOPS : 30946 влезен Напон : 5 V Idle : 0.79 Активни : 1.71 Напишете Издржливост : 3000 P/E циклуси Прочитајте Издржливост : за Задржување на Податоци : Повеќе од десет години MTBF : 3 милиони часа ECC : Хардвер BCH ECC способен за исправување на грешки до 72-bit/1 KB Работна Температура : 0~70 Складирање Температура : -40~85 Топло совети, Бидејќи таму е различна складирање-алгоритам помеѓу производство и windows system/други постоечките компјутерски систем, вистински капацитет ќе биде нешто помал од номиналниот капацитет.Уред за складирање, конверзија формула : номинален капацитет X93% = вистински капацитет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Замена на АПЦ BACKup ПРОЗОРЦИ 750 BE750 G Батеријата.Замена за UB1280 Универзална Запечатени оловни Батерии.Една Г

Поштенското сандаче е издржлив и погодна за различни mail, Група Mail, documents, весници, списанија, во мали парц

➤【Коло Безбедност Дизајн】 : врз Основа на принципот на електрична безбедност, на грил тавата областа в

Изградени со висок квалитет, воена одделение paracord за Хидро Колба широк устата шишиња со вода.Америка е #1

Брејди Б324 Brady Glo материјал е сјајinthedark (фото луминисцентните) притисок чувствителни полиестер.Ги исполн

【Fitment】 Pls потврди fitment за вашето возило во 2иот слика или "опис на Производот"дел, и да видите други забел

Caressoft.Увезени.Класичен Традиционалните Копчето Tufted Стил.Длабочина На Седиште 19 Инчи.Ширина На Седиште

Компатибилен за Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно ЛАЈТ.Материјал : Силикон.Поради различни следи и светлосен е

Фитинг за PC вода за ладење апликација.Extender Монтирање.Висок Квалитет на Никелобложено Месинг.Тема : G1 / 4".

неговиот најдобар избор на батеријата комбинација 【Апликација】 18650 мобилен носителот може да се корис

【Уметност Големина на слика】 : (W) во 16 x (H) 24 во.Заврши Намести Големина на : (W) 16.7 во x (H) 24.8 во,1.3 инчи дебел

Се справи со fiberglass засилен пластика со умрефрлија цинк заби прстен.Челик делови одделение 5.8 Челик дело

ИЗРАБОТЕНИ СО МАСЛО од АВОКАДО : PRIMAL КУЈНА италијански Vinaigrette и Маринада е направен со чисто масло од аво

Направени од храна одделение нестап слој, долготрајни, duable и безбедно да се јаде.Пан Машина Нестап Палач

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Ослободува мирис исполнет со етерични масла, додека елиминирање на несаканите мириси.Миризливи гел нем

Направени од високо квалитетна пластика, која е безбедна храна и издржливи,херметички капак дизајн чув

Please wait...