0
clear
  • Newooh Обновливи â€Нано Секојдневен Паста Нано Налепница Телефон Држачот за Монтирање за Автомобил Канцеларија Куќа
  • -20%
  • -20%
Newooh Обновливи â€Нано Секојдневен Паста Нано Налепница Телефон Држачот за Монтирање за Автомобил Канцеларија Куќа

Newooh Обновливи â€Нано Секојдневен Паста Нано Налепница Телефон Држачот за Монтирање за Автомобил Канцеларија

DEN 143.76

Износ
Това е достапна

Може да ти ставете го телефонот на место може да се види кога возење, стабилна и не е лесно да се откажат.Можете да се префрлите позиции во секое време, насекаде, не треба премногу инсталација време, само треба да се инсталира на рамна и мазна место.Може да се мијат, кога неговата адсорпција не е толку добра, можете да го чистите од перење.Тоа може да биде мобилен телефон држач за автомобил, исто така, може да се држиме вашиот телефон, далечински управувач, звучници, копче за да стакло, огледала, whiteboards, метал, кујната кабинети или плочка, автомобилот, куќата и многу повеќе.Организирање на мобилни телефони, електронски уреди и USB и слушалка кабли.Куршум Точка : Може да ти ставете го телефонот на место може да се види кога возење, стабилна и не е лесно да се откажат.Можете да се префрлите позиции во секое време, насекаде, не треба премногу инсталација време, само треба да се инсталира на рамна и мазна место.Може да се мијат, кога неговата адсорпција не е толку добра, можете да го чистите од перење.Тоа може да биде мобилен телефон држач за автомобил, исто така, може да се држиме вашиот телефон, далечински управувач, звучници, копче за да стакло, огледала, whiteboards, метал, кујната кабинети или плочка, автомобилот, куќата и многу повеќе.Организирање на мобилни телефони, електронски уреди и USB и слушалка кабли.Карактеристики : Материјал : Silicone Suitable за : голем број на мали предмети како што се мобилни phones Package се Вклучени : 1 x Обновливи Нано Секојдневен Паста.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Еден дел за лост за инсталирање и отстранување на автомобил планината 3", одговара на повеќето стандардн

★Користење на висококвалитетни материјали, изграденаво надгради големи калеми, високаквалитет конден

Го стави на сечилото на воздухот се пропустливи.Ако вашиот телефон поддржува безжична полнење, ве молим

Многу симпатична облик кој ќе додадете многу забавно да се вашиот автомобил.Кога автомобил дискови или

Пролет натоварени пропустливи клипови дизајнирани да се приспособат на двете хоризонтални и вертикалн

【2 во 1 Здрав Телефон Монтажа за Автомобил】Едноставна, но Уникатно!Две монтажа методи применети во ЕДЕН

Планината вашиот i Phone безбедно и сигурно во вашиот автомобил.Прилагодливи рака за лесно прегледување.О�

[Ултратенок дизајн] На силиконски заштитни случај на Samsung Galaxy S21 е многу тенка и тенок.Тоа е дел од мобиле�

[Лесно да се Инсталира] Донесе назад лепило дизајн, можете лесно да ги отстраните подобрениот сигнал нал

[Супер Безбеден Автомобил Телефон Носителот] Уникатен рационализација на увоз за намалување на менгеме

Поместена назад и широк грчевито држејќи се за крила го заштитите вашиот телефон од гребење и безбедно �

★ 15 W Чи безжични и 18 W КК 3.0 USB, Погоден за повеќето од 3,57 инчен мобилни телефони, 15 W ултра висока моќност б

Мобилен телефон планината е направен од висококвалитетна ABS гума и пенливи кристал rhinestones.Површината на

★【Материјал】 Направени од висококвалитетна ABS материјал, носатотпорни, не е лесно да се скрши, може да

★Користење на висококвалитетни материјали, изграденаво надгради големи калеми, високаквалитет конден

Пролет натоварени пропустливи клипови дизајнирани да се приспособат на двете хоризонтални и вертикалн

Рачни Видео Стабилизатор.За Дигитални фото Апарати, Camcorders и паметни телефони Go Pro & паметен Телефон Адап

Прилагодливи Преглед : Мултифункционален Автомобил Телефон Стојат телескопски рака се протега од 4 ? 6.5 �

Инсталацијата е стабилен и нема да падне,треба Само една рака да ја заврши работата на телефонот планин�

★Користење на висококвалитетни материјали, изграденаво надгради големи калеми, високаквалитет конден

Пролет рака и долниот дел на нозете се обезбеди дополнителна поддршка за да го држачот.Носителот база 360

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

★Користење на висококвалитетни материјали, изграденаво надгради големи калеми, високаквалитет конден

Производот не го блокира вашиот поглед, не се лизга и антисе тресат.Производот може да биде цврсто залеп

Move Clip Мини 2 женски + 1 машки 50 x 35 x 4 mm.Ви овозможува да го движите вашиот опрема помеѓу возила e.г.носителот

Големина : 3.КАРАКТЕРИСТИКИ : .15 инчен (80 мм) ✅【Апликација Широк Спектар】 Погоден за чистење & рамна, а не�

Бренд : Минг Автомобил Zhibao.Тип : Автомобил стои.Модел : 7079 No : 7029 Бренд : Минг Че Zhibao Type : Автомобил holder Model : 70

Please wait...