0
clear
  • Екран Заштитник Наменета за Samsung ги Освои 4G Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна
  • -20%
  • -20%
Екран Заштитник Наменета за Samsung ги Освои 4G Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна

Екран Заштитник Наменета за Samsung ги Освои 4G Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна

DEN 367.20

Износ
Това е достапна

MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Ние веруваме во обезбедување на нашите клиенти со супериорен квалитет за прифатлива цена, заедно со исклучителни клиент поддршка.Совршено се вклопуваат.Нано матрица UHD+ е ваков супер тенок екран заштитник кој обезбедува светови повеќето напредни ултра-висока дефиниција јасност, нула доказ и отпечатоци(AG) заштита на располагање.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД - Одржување на вашиот препродажба вредност & заштита од нечистотија, гребнатини и пукнатини со овој високо-одделение ултра тенок материјал. -Ултра Висока дефиниција транспарентност филм, кој обезбедува максимална слика јасност-Супер тенок, кристално јасно и отпечатоци за слободни Свилен-мазна чувство за прецизност и допир чувствителност -ги Штити вашиот екран од несакани гребнатини и repels прашина, додека намалување на знаци за секојдневно носење -Обновливи и перат. -Ултра Висока дефиниција транспарентност филм, кој обезбедува максимална слика јасност-Супер тенок, кристално јасно и отпечатоци за слободни Свилен-мазна чувство за прецизност и допир чувствителност -ги Штити вашиот екран од несакани гребнатини и repels прашина, додека намалување на знаци за секојдневно носење -Обновливи и перат.Направен во САД.Тоа е причината зошто ние го врати сите на нашиот екран заштитници со не-кавга Доживотна Гаранција.Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што екранот е направен од околу 1mm помали за подобрување на леснотијата на инсталација.Совршено се вклопуваат.СЛУЧАЈ ПРИЈАТЕЛСКИ РАМЕН ДИЗАЈН - Нашите Нано матрица UHD+ screen protector опфаќа рамен дел од екранот само, оставајќи свиткани рабови слободно да се вклопи во вашиот случај подобро и намалување на сите не-лепило бел ореол.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Промовира зголемен проток за подобрени перформанси; го намалува температура и вибрации дефект.DEI нуди п

ИЗРАБОТЕНИ СО МАСЛО од АВОКАДО : PRIMAL КУЈНА италијански Vinaigrette и Маринада е направен со чисто масло од аво

Совршено се вклопуваат.Направен во САД.Сè што правиме е наменета за подобрување на вашиот уред искуство

Овој дел различни пакет содржи 3 Млечно Чоколадо барови, Чоколадо барови, 3 Бело Чоколадо барови, 3 TOBLERONE Ш

Висок Квалитет : BPA Free, безбедни за топли и ладни пијалоци.Стандард устата слама капак со фиксна се справ

Компатибилен Со Повеќе Домашни И Увозни Волан Тркала Вклучувајќи Навалите И Telescoping Модели.SAE и Метрички

Ние напори 100% задоволството на клиентите услуга и искуство.1" == Големина : 80 ==Препорачана Возраст : 1218 Мес

????【Висок квалитет на производот】 Сите нерѓосувачки челик школка, многу цврсти и трајни, не деформациј

Се справи со fiberglass засилен пластика со умрефрлија цинк заби прстен.Челик делови одделение 5.8 Челик дело

➤【Коло Безбедност Дизајн】 : врз Основа на принципот на електрична безбедност, на грил тавата областа в

Бутик Applique.Железона или шиена овие забава appliques.Достапни во различни дизајни : секој се продава одделно.

100% Памук: Оваа рибар шапка е направен од Висока пропустливост TPU и памук.Ефикасно изолатите плунка, вод

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Фитинг за PC вода за ладење апликација.Extender Монтирање.Висок Квалитет на Никелобложено Месинг.Тема : G1 / 4".

【Платно Одбори за Сликарство】 : Одлична за масло бои, акварел бои, акрилни бои, tempera и gouache, ѕид décor, уметн

Црна елоксирани алуминиумски домување повлекува топлината подалеку од solenoids за екстремна издржливост.

Поштенското сандаче е издржлив и погодна за различни mail, Група Mail, documents, весници, списанија, во мали парц

Оваа маст пиштол инјектира маснотии во стандарден маснотии фитинзи и е погоден за апликации, како што п

Изградени со висок квалитет, воена одделение paracord за Хидро Колба широк устата шишиња со вода.Америка е #1

КОМПЛЕТЕН ПРИБОР Завртки(M8x40) 2 x 2 2 / 5" Завртки(M8x70).Може да се инсталира на внатрешни или надворешни врати,

Индустријата е премиер големи весник кутија, има thickest страничните ѕидови во индустријата!.Големи, екстр

Направени од храна одделение нестап слој, долготрајни, duable и безбедно да се јаде.Пан Машина Нестап Палач

За ЕДЕН Поединец Чиј Роденден Е 01 / 01 / 1917 ДА 12 / 31 / 2016..ПРИМЕРОКОТ Слики погоре се ПРИБЛИЖНАТА Бои на Iterm ќе

Тиркизна аква нијанса на боја, кој отвора до матен езерца 100% безбеден за луѓето, риби, животни, домашни м

Дебела Мерач Sidewall Со Двојна Sidewall Заштитници Помага Гуми Повеќе Се Намали, Чип И Отпорни На Абење.Сите Че

Поддржува Безжична Полнење & Безжична Power Share.Хибрид Термопластични Внатрешниот Кожата.Солиден Двоен Сл

Врвна Ергономски Трки Стол : Покачена игри стол за supercharged игри искуство; Дебел cushioned места поддршка на ко

360° на Ротација Агол Споредуваат со други прстен светла, нашите прстен светлина прилагодливи tripod глават

Карактеристики : Направени од високо квалитетна ABS пластика, материјал, со добра цврстина и жилавост да

Please wait...