0
clear
  • FOMACAR Правосмукалка 5pcs/Set Замена Партал Четка Крпа за Чистење Влошки Одговара за Хаиер SWR-T320 M5108 Роботски Правосмукалка Додатоци на Почетниот Пакет Делови
  • -20%
  • -20%
FOMACAR Правосмукалка 5pcs/Set Замена Партал Четка Крпа за Чистење Влошки Одговара за Хаиер SWR-T320 M5108 Роботски Правосмукалка Додатоци на Почетниот Пакет Делови

FOMACAR Правосмукалка 5pcs/Set Замена Партал Четка Крпа за Чистење Влошки Одговара за Хаиер SWR-T320 M5108

DEN 743.76

Износ
Това е достапна

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Парична казна изработка, совршен стил.Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Помага во подобрување на перформансите на почисто.Направени од високо-квалитетни материјали, перат, еднократно, издржливи.Како дел од рутинска одржување, лесно да се размонтираат и да го замени.Спецификација : l Количина : 5pcs/setl Големина : Како Shownfit за : Хаиер SWR-T320, M5108 Package : l 5pcs/set x Четка Clothsl 10pcs/set x Магичен Stickers We се извршуваат со задоволство на клиентите и работи напорно.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.Јас сум многу среќен да ви послужи.

Повеќе информации

l Quantity:
5pcs/set
l Size:
As Shown
fit for:Haier SWR-T320, M5108 :
Package:
l 5pcs/set x Mop Cloths :
l 10pcs/set x Magical Stickers :
We have been pursuing customer satisfaction and working hard. If you have any questions, you can contact us at any time. I am very happy to serve you. :

Најдобрите понуди во категоријата

2200 Pa зголемените вшмукување моќ : увезени brushless мотор, со висока моќ и со голема брзина, рационализација

Оди Каде што Сакаш, а Не Каде Што Не : Sweeva ви овозможува да го прилагодите каде чисти.Постигне Повеќе.Тоа

Roborock E4 Четка : Методички Чистење : Логично Планирање на Маршрутата, интелигентни навигација, и Zформа пат

1 : ситевоедно машина за апсорпција, убедливо и влечење 2 : 280ml голем резервоар за вода 3 : 1200pa супер силен в

Користење на правилната лозинка за вашата мрежа.WIFI Мрежа : .Со DEENKEE СТАН, Можете да го поставите чистење р

Smart App Контрола : Користете ја апликацијата што сакате да ги следи чистење сесии, сет за чистење начини, и

60inch Package Вклучува : 1 Парче Робот Правосмукалка Cleaner4 Парчиња Билатерални Brush1 Парче Usb Cable1 Парче Чистење Bru

Покрај тоа, кога е на тепих, таа автоматски ќе се зголеми вшмукување моќ за подобро чистење ефект.Дизајн

Ниско ниво на Бучава Дизајн : тивка работа звук избегнува досадни бучава, Уживаат во cordless гости,овозможу

Опфаќа механички и електрични дефекти 2500 Pa силна вшмукување, власта може да си го цица до домашно милени

Она Што Ќе Добиете : Hoover X 1, Далечински Управувач X 1, Полнење Стојат X 1, Четка За Чистење X 1, Избрише X 1, Адап

Се добива повеќе време да се релаксира, по работа и вели збогум на валкани и правливи подот.Лесно да се и

) : 200 квадратни метри Излезна Моќност : 35 WRated фреквенција : 50 Hz Size : 33*8cm Product тежина : 2.ПОКРИЕНОСТ : Ако ние н

Како надградена модел од S5, S5 Про дава mopping опција во прилог на правосмукалка.Најдобра пракса е да се кор

【SMART ЖИРО НАВИГАЦИЈА Пат Режим (Auto Mode) одговара на големи простори за чистење(700 Pa); Место на Чекање чис

Please wait...