0
clear
  • RYKQ Наменета за Samsung S21 FE 5G случај Вграден Екран Заштитник, Shockproof Тешки Полно Тело, Заштитна Маска Солиден Случај за Samsung Галакси S21 FE 5G, (Сина и Јасно)
  • -20%
  • -20%
RYKQ Наменета за Samsung S21 FE 5G случај Вграден Екран Заштитник, Shockproof Тешки Полно Тело, Заштитна Маска Солиден Случај за Samsung Галакси S21 FE 5G, (Сина и Јасно)

RYKQ Наменета за Samsung S21 FE 5G случај Вграден Екран Заштитник, Shockproof Тешки Полно Тело, Заштитна Маска

DEN 179.76

Износ
Това е достапна

【360 Степен со Полно Тело, Солиден Заштита】Двоен слој обезбедува 360 степен со полно тело, солиден заштита.Мека TPU шок апсорпција и воскресна 4 агли опкружувачки звук на вашиот телефон и да го заштити од случајно паѓа и паѓа. 【Вграден Екран Заштитник】Доаѓа со висок квалитет јасно вграден екран заштитник од гребнатини и пукнатини без мешање на екран на допир за одговор.Нема потреба да купат екран заштитник одделно. 【Кристално Јасна Модерен Дизајн】На појасна кристал поддршка со мазна Сина граница целосно да се покажат на оригиналниот убавината на вашиот телефон, овозможувајќи ви да го прилагодите вашиот сопствен стил со додавање на слики или цртежи. 【Ласерски-Намалување на 100% Прецизни】Прецизни исечок усогласат совршено сите копчиња, пристаништа и на криви на вашиот уред без губење на fuction или додавање на големо, џеб-пријателски со екстремни. 【Поддржува Безжична Полнење】Работи 100% со безжично полнење подлога, не треба да се отстрани случај. - Боја : Сина и Јасна - Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy S21 FE 5 G САМО - Материјал : TPU+PC+домашно МИЛЕНИЧЕ - Updated TPU Браник Дебелина : 3.4 mm Пакет се вклучуваат : 1 * Компатибилен со Samsung Galaxy S21 FE 5 G Случај 1 * прирачник за Корисникот ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го отстраните било екран заштитник пред да ја инсталирате на телефонот случај да се избегне влијанието на екран на допир за чувствителност и фитинг.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Телефон Кожа Картичката во Држачот и да Стои : Стави често се користат карти во паричникот и едноставно �

Многу симпатична облик кој ќе додадете многу забавно да се вашиот автомобил.Кога автомобил дискови или

Големина : 3.КАРАКТЕРИСТИКИ : .15 инчен (80 мм) ✅【Апликација Широк Спектар】 Погоден за чистење & рамна, а не�

【2 во 1 Здрав Телефон Монтажа за Автомобил】Едноставна, но Уникатно!Две монтажа методи применети во ЕДЕН

Повеќе Користи мали и тенок прстен на носителот може да се користи како прстот, автомобил планината нос�

[Супер Безбеден Автомобил Телефон Носителот] Уникатен рационализација на увоз за намалување на менгеме

Move Clip Мини 2 женски + 1 машки 50 x 35 x 4 mm.Ви овозможува да го движите вашиот опрема помеѓу возила e.г.носителот

Исто така, Тоа е Целосно Опремена Со Две Моќни Зафат Прилагодувања за Да ги Собере На Мали Или Поголеми О

Рачни Видео Стабилизатор.За Дигитални фото Апарати, Camcorders и паметни телефони Go Pro & паметен Телефон Адап

★【Материјал】 Направени од висококвалитетна ABS материјал, носатотпорни, не е лесно да се скрши, може да

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Тип : Автомобил Планината / Носителот.fonefree.Боја : Црна.Образец Од Страна На Froo!fonefree Мобилен Телефон Носит�

Мобилен телефон планината е направен од висококвалитетна ABS гума и пенливи кристал rhinestones.Површината на

На висококвалитетни гума структура на база гарантира дека база може цврсто поддршка на база без оглед н

[Ултратенок дизајн] На силиконски заштитни случај на Samsung Galaxy S21 е многу тенка и тенок.Тоа е дел од мобиле�

Јарем Орев База Одговара : Големина 22mm.Случај; Композитни конструкција со поликарбонат overmolded со мека TPU.�

Може да ти ставете го телефонот на место може да се види кога возење, стабилна и не е лесно да се откажат.�

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Ко�

Перат и еднократно автомобил против пролизгување мобилен телефон подлога : Вграденво ароматерапијата �

Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Да се внимава на вашиот GPS или да одговорите на ваши

★Користење на висококвалитетни материјали, изграденаво надгради големи калеми, високаквалитет конден

Поместена назад и широк грчевито држејќи се за крила го заштитите вашиот телефон од гребење и безбедно �

Пролет натоварени пропустливи клипови дизајнирани да се приспособат на двете хоризонтални и вертикалн

★Користење на висококвалитетни материјали, изграденаво надгради големи калеми, високаквалитет конден

ЦД база може да биде безбедно е вметната во CD слот со помош на knob.ЦД база 360 степени ротациона способност.

Инсталацијата е стабилен и нема да падне,треба Само една рака да ја заврши работата на телефонот планин�

Please wait...