0
clear
  • Сега Сатурн Контрола Подлога
  • -20%
  • -20%
Сега Сатурн Контрола Подлога

Сега Сатурн Контрола Подлога

DEN 612.00

Износ
Това е достапна

Подобрена ергономски дизајн го прави полесно за вашите раце, и по часа на игра.Шест (6) стандард акција копчиња се направи комбинација се движи полесно и побрзо.Лево/десно shift копчиња додадете ново ниво на игра контрола на некои Сега Сатурн Игри.Со две (2) контрола влошки (во два (2) плеер игри) може да се земе на вашите пријатели во едно ново ниво на конкуренција игри.За употреба исклучиво со Сега Сатурн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Please wait...