0
clear
  • Стенли Прото J52107 10 Парче 12 Точка 3/8 Вози Длабоко Socket Set
  • -20%
  • -20%
Стенли Прото J52107 10 Парче 12 Точка 3/8 Вози Длабоко Socket Set

Стенли Прото J52107 10 Парче 12 Точка 3/8 Вози Длабоко Socket Set

DEN 2039.52

Износ
Това е достапна

Сет Вклучува : 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16", 3/4", 13/16", и 7/8" Длабоко штекерите (подножјата).Помага да се минимизира fastener заокружување и се протега fastener живот.Се врти носи, заоблени и ' рѓосано сврзувачки елементи повеќе лесно.Се ангажира да го fastener станови, не аглите.Минимизира пропаѓање, Направен во САД.Од Производителот Сите Прото рака sockets се приклучи на Torque Plus wrenching систем.На Torque Plus дизајн е со високи перформанси се вози конфигурација која ви овозможува на брз и лесен приклучок за ангажирање на fastener станови, не аглите.Конфигурација вработува радиус-агол дизајн, менувањето на контактната површина и се нагласува и во текот на голема површина на контактот, минимизирање на пропаѓање.На внатрешен дизајн на Torque Plus минимизира fastener заокружување, помага да се прошири fastener живот, и му овозможува на корисникот за да полесно се претвори носи, заоблени, или ' рѓосано сврзувачки елементи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ослободува мирис исполнет со етерични масла, додека елиминирање на несаканите мириси.Миризливи гел нем

Врвна Ергономски Трки Стол : Покачена игри стол за supercharged игри искуство; Дебел cushioned места поддршка на ко

ИЗРАБОТЕНИ СО МАСЛО од АВОКАДО : PRIMAL КУЈНА италијански Vinaigrette и Маринада е направен со чисто масло од аво

КОМПЛЕТЕН ПРИБОР Завртки(M8x40) 2 x 2 2 / 5" Завртки(M8x70).Може да се инсталира на внатрешни или надворешни врати,

Компатибилен за Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно ЛАЈТ.Материјал : Силикон.Поради различни следи и светлосен е

Овој дел различни пакет содржи 3 Млечно Чоколадо барови, Чоколадо барови, 3 Бело Чоколадо барови, 3 TOBLERONE Ш

Направени од високо квалитетна пластика, која е безбедна храна и издржливи,херметички капак дизајн чув�

【Fitment】 Pls потврди fitment за вашето возило во 2иот слика или "опис на Производот"дел, и да видите други забел�

????【Висок квалитет на производот】 Сите нерѓосувачки челик школка, многу цврсти и трајни, не деформациј�

Капацитет : 120 GB.Интерфејс : 2.5 инчен SATAIII.Димензија : 3.93 во X 2.76 во X 0.28 во / X 100mm 70mm X 7mm.Читај / пишувај на вет�

Изградени со висок квалитет, воена одделение paracord за Хидро Колба широк устата шишиња со вода.Америка е #1

【Уметност Големина на слика】 : (W) во 16 x (H) 24 во.Заврши Намести Големина на : (W) 16.7 во x (H) 24.8 во,1.3 инчи дебел�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Бутик Applique.Железона или шиена овие забава appliques.Достапни во различни дизајни : секој се продава одделно.�

Оваа маст пиштол инјектира маснотии во стандарден маснотии фитинзи и е погоден за апликации, како што п�

Совршено се вклопуваат.Направен во САД.Сè што правиме е наменета за подобрување на вашиот уред искуство

За ЕДЕН Поединец Чиј Роденден Е 01 / 01 / 1917 ДА 12 / 31 / 2016..ПРИМЕРОКОТ Слики погоре се ПРИБЛИЖНАТА Бои на Iterm ќе

Фитинг за PC вода за ладење апликација.Extender Монтирање.Висок Квалитет на Никелобложено Месинг.Тема : G1 / 4".�

Поддржува Безжична Полнење & Безжична Power Share.Хибрид Термопластични Внатрешниот Кожата.Солиден Двоен Сл

Mayhems 250ml X1 coolant е комерцијален мешавина на рафинирани растителни екстракти.Помеша со нетоксични корозиј�

Дебела Мерач Sidewall Со Двојна Sidewall Заштитници Помага Гуми Повеќе Се Намали, Чип И Отпорни На Абење.Сите Че�

MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Ние веруваме во обезбедување на нашите клиенти со супериорен квалитет за при�

Нашиот плоштад во случај да дојде во различен стил за да изберете од, и секогаш може да се најде еден кој

Направени од храна одделение нестап слој, долготрајни, duable и безбедно да се јаде.Пан Машина Нестап Палач

Замена на АПЦ BACKup ПРОЗОРЦИ 750 BE750 G Батеријата.Замена за UB1280 Универзална Запечатени оловни Батерии.Една Г

【Платно Одбори за Сликарство】 : Одлична за масло бои, акварел бои, акрилни бои, tempera и gouache, ѕид décor, уметн

Димензии : 8 X4 ИНЧЕН / Клик / Slide за Да На Следното Слики За Големина.Сосема нов и висок квалитет.Модерен П

Please wait...