0
clear
  • Голи Оркестарот Subsy Сапун Јадење, Тиково Дрво, Браун
  • -20%
  • -20%
Голи Оркестарот Subsy Сапун Јадење, Тиково Дрво, Браун

Голи Оркестарот Subsy Сапун Јадење, Тиково Дрво, Браун

DEN 239.76

Износ
Това е достапна

Тиково Дрво.Увезени.За оптимално сапун зачувување.Направени на одговорно собрани солидна тиково дрво (tectona grandis), има висок степен на природни издржливост.Високиот масло содржина работи како природна влага бариера како и давајќи му богати топол колорит.На дрвени slats овозможи лесно вода дренажа и природни воздух за сушење, продолжување на животот на рачно изработени сапуни.Димензии : 4.5"W x 3.25"L x 1"H. Трајни изградба комбинира долготраен квалитет со современ изглед.Направени на одговорно собрани солидна тиково дрво (tectona grandis), има висок степен на природни издржливост.Високиот масло содржина работи како природна влага бариера како и давајќи му богати топол колорит.Големина е 4.5" x 3.25" x 1" Тежина е 2.2 мл Секоја сапун јадење е рачно изработени од страна на нашите занаетчии користење на цврст тиково дрво.Дрво е одговорно берат и дрвја се replanted за одржување на одржливост.Sudsy сапун јадење е дизајниран за максимална вода навлегла, па вашиот сапун задржува својата доследност и текстура.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

*САПУН МАТ : сунѓер сапун мат што оди во внатрешноста на сапун носителот апсорбира вишокот на вода и го с�

Материјал : ПП.Големина : 13.7*11*5cm.Лесен за употреба и чиста.Имајте soap суви и чисти,одличен за да се запре ка

Материјал : туш сапун сад е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик Sи премиум керамички Сапун

Природни Месинг ќе потемни со текот на времето Лесно да се инсталира.Вклучува Хардвер Монтажа Лесно Ра

Од Производителот Проверете го нашиот нов бања стоки колекција!Сите овие елементи се направени од цврс�

Овој производ не содржи украси.Прирачник за мерење, ќе има 12cm грешка.Време на испорака 1015 дена.Враќање о�

1.ЗГУСНЕ ПЛАСТИЧНИ САПУН НОСИТЕЛОТ : Цврст и Здрав,Направени од Високо Квалитетни Пластични,Подобро Сап�

Тоа обезбедува вашиот сапуни трае толку долго колку што е можно.Лесно сапун суши надвор меѓу користи.Ра�

СРЕБРО БАЊА ФАХ : Организираат и состаноци ГНЕЗДО Њујорк 10течност унца течни сапуни, рака лосиони, и рак�

✅ Пакет вклучува 8 инчен Агол Туш Полица и 5 инчен Сапун Јадење Flatback Ѕид Монтирани Бања Организатор во По

★ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК прекрасен сет заврши со сè очарователни бања потреби Фантастична за пријателите, с�

ВОДООТПОРЕН : иновативен дизајн на сапун носител е погодно да се земе вашата сапун и може да го блокира в

Премиум Квалитет : Овој сапун јадење е направен од високоодделение Sод не ' рѓосувачки челик, водоотпоре�

Answer : ___________________________ NOTE : кутија со капак не latch затворена,со капак е подобро за dustproof и одржување на сапун

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој еле

Постојат длабоки бразди на сапун кутија да се задржи на сапун за сува.Покрај тоа, можете лесно да ги отст

Идеален придружба на вашиот сапун барови.'Рѓа слободни долготрајна цврста месинг сапун јадење.Располаг

* Специјална TPR материјал дизајн на отворањето дел го прави сапун кутија повеќе запечатени и да биде Сил�

Please wait...