0
clear
  • НА KINGPiiN Lapel Pin за Мажи Крунисан Камен со Бесење Синџир Јака Pin Brooch Одговараат на Студ, Кошула Studs машки Додатоци (Злато)
  • -20%
  • -20%
НА KINGPiiN Lapel Pin за Мажи Крунисан Камен со Бесење Синџир Јака Pin Brooch Одговараат на Студ, Кошула Studs машки Додатоци (Злато)

НА KINGPiiN Lapel Pin за Мажи Крунисан Камен со Бесење Синџир Јака Pin Brooch Одговараат на Студ, Кошула Studs

DEN 324.00

Износ
Това е достапна

Метали Тип : Цинк Легура , Материјал : Метал.Идеален за сите прилики.Доаѓа со Подарок Кутија (Случаен Боја).Накит Нега : Никогаш не дозволувајте вашиот мода накит за да дојде во контакт со груби хемикалии, масла, ниту спреј парфеми директно врз нив.Ова ќе предизвика накит да исчезнат, discolour, или дури и да го уништи нив целосно.И ние не би сакал тоа!.Додавање елемент на стилот и бојата на вашата облека.Метали Тип : Цинк Легура , Материјал : Метал ,Сет Вклучуваат : 1 Pc Pin Brooch , Повод : Свадба, ангажмани, матурска, Партија, секоја прилика сакате да бидат повеќе шармантен., Голема за да ги красат Облеката .Совршен Подарок за вашите Пријатели или Младоженецот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Please wait...