0
clear
  • Премија од не ' Рѓосувачки Челик Машина за Шиење Bobbin, Метал Машина за Шиење Bobbins, Машина за Шиење Игли за Дома за Шиење
  • -20%
  • -20%
Премија од не ' Рѓосувачки Челик Машина за Шиење Bobbin, Метал Машина за Шиење Bobbins, Машина за Шиење Игли за Дома за Шиење

Премија од не ' Рѓосувачки Челик Машина за Шиење Bobbin, Метал Машина за Шиење Bobbins, Машина за Шиење Игли

DEN 1094.40

Износ
Това е достапна

✿ Пакет Содржи Изборен : На quanity и објектот исто како што сликите покажуваат.Факултативна Сет : машина за шиење bobbin случај, метал машина за шиење bobbins, машина за шиење игли. ✿ Секој bobbin случај мерки 0.81 инч во дијаметар, секој bobbin мерки 0.8 инч во дијаметар.Имаме големина 9, 11, 14, 16, 18 машински игли со 5 игла шишиња.Bobbin 20x11mm; Bobbin случај 22x15mm; Мерење на лента : од 1,5 m;. ✿ Нашата машина за шиење bobbin собата е направен со супериорен трајни нерѓосувачки челик, рѓа-доказ и обновливи, не е лесно да се скрши.Висок квалитет може да се обезбеди долго време услуга. ✿ Доволно за квантитет и висок квалитет, може да ви помогне многу во вашиот шиење работа, везови работа и уметнички работа.СОВЕТИ : Слика одразува вистинската големина и пакет објектот, ве молиме проверете ја пред да купите. ✿ На bobbin случај е секогаш да се користи како замена на делот за машини за шиење со пред-вчитување bobbin системи, исто така, може да се применуваат како резервни случај.Машина за шиење Постави Опција, Шиење Метални Игли за Шиење Bobbins Нерѓосувачки Челик Бод Тема Bobbin Случај за Брат Janome Пејач Kenmore Спецификации : Боја : Како слики шоу.Материјал : Метал.ГОЛЕМИНА:Како слики шоу.Пакетот Вклучува : 1 Сет x јасно bobbins за брат машина за шиење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

BOBBIN СЛУЧАЈ #416444401 Juki HZLК Серија Замена Bobbin Случај.Juki HZLK85 & HZLK65 BOBBIN СЛУЧАЈ.пејачот XL400, FQ4, SEQS6000, SEQS6700, XL550 BOBBIN

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Оваа Нова Bobbin Winder # BW1222 кои одговараат на следниве модели.Користи Bobbin Winder Гума – 15287A Замена за BABYLOCK BL702, BL7

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 495 Машина за Шиење.Количина : 3 Лесно да се замени и употреба, н

Овие се Челик Bobbins за Индустриски Машини За Шиење.дел # B9117201000, #40021610 За Juki модели : DNU1541 ГОДИНА, DNU241, DNU261, DSC24

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 527 Машина за Шиење.Количина : 3 Лесно да се замени и употреба, н

Количина : 128 Пакет со 40мм x 37mm.Материјал : добар квалитет пластика , трајни и здрав , боја : Бела.Функција :

Овој сет на ликвидација картичка може да ви помогне да се средиме и симнете останатите тема, лесно прода

Димензии : Должина, ширина и висина се во врска 9.8*12*2.5 cm.Материјал : пластика.Премиум квалитет транспарен

Bobbin Случај #18045 Towa Јапонија За Consew 199 RB, 205 RB, 206 RB Машини за Шиење.Bobbin Случај # 18045 Се вклопува Cosnew модели : 120,

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 2503 Машина за Шиење.Количина : 2 Лесно да се замени и употреба,

Шатл Кука За Пејач #2515 Компатибилен со Elna : 230, 240 ;Компатибилен со АДЛЕР : 153, 153 A, 453, 453 A.Шатл Кука Компатиби

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 4482 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете ј

Bobbins одговара за DURKOPP Адлер 203, 204, 205, 166, 266, 366 ОДГОВАРА ЗА Consew 2050 година, 751 R, 754 R, 756 R, 757 R, 758 R, 759 R.ОДГОВАРА ЗА S

FilТец ЈаснаОткачи ПластикаДвострано Подготвени Рана Bobbins 12 Bobbins во пакет.Класа15 / Бела 95 метри по bobbin.Вис

Изработени од пластични материјали, мала тежина.Држете различни бои на иконата, лесен за чување.Може пр

1 ПЕЈАЧ Bobbin Случај +5 Featherweight Машина за Шиење bobbin 221 222 301 # 45751 снабдувач : [email protected]@@@@@@@@@@@@@@ јас ќе сторам како

Висок ликвидација, да спаси повеќе време и заврши ликвидација работат ефикасно.Полуавтоматско bobbin winder

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 4414 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете ј

Please wait...