0
clear
  • Corgi Платно Drawstring Ранец Торба Секојдневен Daypack За Фитнес, Јога Патување Плажа Училиште 30x40cm
  • -20%
  • -20%
Corgi Платно Drawstring Ранец Торба Секојдневен Daypack За Фитнес, Јога Патување Плажа Училиште 30x40cm

Corgi Платно Drawstring Ранец Торба Секојдневен Daypack За Фитнес, Јога Патување Плажа Училиште 30x40cm

DEN 263.76

Износ
Това е достапна

, на Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Божиќ, Годишнина, Роденден, било кој празник , совршен подарок за мајка ми, пријателите, семејството или себе си.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Drawstring дизајн : отворање дизајн на drawstring торба, на отворањето метод може да се повече слободно, и тоа е погодно да се отвораат и затвораат.Ранец одговара за повеќе активности, како gyming, пливање, пешачење, кампување, патување, јога, џогирање, работи, шопинг, салата спортски или училиште, итн.7 инчи/40 см, ширина : 11.7 инчи/50 см,Ширина : 13.Овој ранец е направен од високо-квалитет на платно, цврсти, трајни, светлина, свитлива, тоа не заземаат простор, а тоа може да се случи со вас, кој е удобен и практичен.Тоа Е Многу Погодно.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ако сте го купиле нашите производи и имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете Да Го Преземете Интерни Предмети Добро Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети.8 инчи/30 см, 35×50cm, должина : 19.Можете Исто Така Да Ја Определите Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само Се Врзуваат На Јазол Под Јаже.Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка, и грешката е во рок од 2-4cm е нормален феномен.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Можете да се грижи за објектите внатре без да се грижиш за губење на предмети.Материјал : Canvas The торба Функција На Овој Модел Е Дека Тоа Е Издржлив И Лесен, Тој Е Компактен И Не заземаат Секој Простор Кога се Преклопени, И Тоа Е Лесен И Практичен за Да го Носите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Drawstring Торба Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина со мрежа(100% полиестер ),силни и издржливи.Спорт Спортска Тор

КОЛИЧКА & СУПЕР ЛЕСНА : Можете брзо да се свитка тоа и го стави во џебот.Неговата тежина е речиси занемарл

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

Прилагодливи Рамо Ремени.Машина Перат : Се Перат Е Задолжително За Секој Drawstring String Ранец.Можете Да Го Пр

Издржливи Drawstrings низа завршува се покриени од нерѓосувачки челик капи, што ги прави да трае подолго.5") е

СПЕЦИФИКАЦИИ : 1.Користете Прилики : Референци,Патува,Забава,итн 1 внатрешни патент џеб и 2 печ џебови, 1 fron

Персоналните графика, ексклузивни дизајни за вас, бидете сте посебни и единствени.5 lb DURABLE МАТЕРИЈАЛ 300 D

String должина може да се прилагоди преку јазли.Главната џеб одговара на вашиот спортска опрема ,тренингот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Преку повлечекабелот отворање функција, не само можете да пристапите брзо до потребните предмети, но.Чи

Големина : 13.8 x 18.5 инчен (35 x 47 см),доволно голем за вашето секојдневно користење.Материјал : Направен од 300

Drawstring Торба Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина со мрежа(100% полиестер ),силни и издржливи.Спорт Спортска Тор

Повеќекратна употреба може да се земе тоа насекаде без било товар, бидејќи на своите едноставни drawstring с

големина : 16.9 X 14.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).ОкоФаќање На Божиќ / Роденден / Партија / Фестивалот / Партија Корист П

Материјал : Висок квалитет ткаени слама со полиестер обвивка, стилски и удобно во жешките летни.Димензи

На drawstring затворање и двојно drawstring рамо, рака ќе ви овозможи брзо зачувување на објекти, лесно да се отвор

Големина : 13.8 x 18.5 инчен (35 x 47 см),доволно голем за вашето секојдневно користење.Материјал : Направен од 300

Големина : 36 x 43cm.Класификација : Платно Ранец.Функција : Со тенок, модерен дизајн,овој ранец е еколошки и

големина : 16.9 X 14.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).ОкоФаќање На Божиќ / Роденден / Партија / Фестивалот / Партија Корист П

ЗГОЛЕМЕНА ТРАЈНОСТ & УДОБНОСТ : Drawstring Црн Ранец за салата се направени од полиестер, што е СУПЕР издржлив

Грешката Е Во 13cm.Применливи Сценарија : Тоа Може Да Се Користи Како Фитнес Ранец Или Училиште Торба, Која

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...