0
clear
  • QIAONAI sh84 GY-530 VL53L0X Ласерски кои се Движат Сензор ToF кои се Движат Време на Летот, кои се Движат Сензор Модул Интегрирано Коло (Боја : Виолетова Одбор)
  • -20%
  • -20%
QIAONAI sh84 GY-530 VL53L0X Ласерски кои се Движат Сензор ToF кои се Движат Време на Летот, кои се Движат Сензор Модул Интегрирано Коло (Боја : Виолетова Одбор)

QIAONAI sh84 GY-530 VL53L0X Ласерски кои се Движат Сензор ToF кои се Движат Време на Летот, кои се Движат Сензор

DEN 1663.20

Износ
Това е достапна

Модел : GY - VL53 L0 X.Користење на чип : VL53 L0 X.Напојување : 2.8 до 5 v. Висока енергетска ефикасност, ниска потрошувачка на енергија, енергија конзервација и издржливост.Може да се користи за електронски ентузијасти DIY производство, одржување.Добредојдовте на нашиот магазин за шопинг.Инфраред дистанца за мерење module Communication : на ЖИТО протокол за комуникација (целосно компатибилни со 3-5 v систем)Модул големина : 10.5 мм * 13.3 mm.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

*Tapcon е регистрирана трговска марка на Илиноис Алатката Работи, Inc.Tapcon е регистрирана трговска марка на И

Брејди Б324 Brady Glo материјал е сјајinthedark (фото луминисцентните) притисок чувствителни полиестер.Ги исполн

Поштенското сандаче е издржлив и погодна за различни mail, Група Mail, documents, весници, списанија, во мали парц

【Платно Одбори за Сликарство】 : Одлична за масло бои, акварел бои, акрилни бои, tempera и gouache, ѕид décor, уметн

Поддржува Безжична Полнење & Безжична Power Share.Хибрид Термопластични Внатрешниот Кожата.Солиден Двоен Сл

Бутик Applique.Железона или шиена овие забава appliques.Достапни во различни дизајни : секој се продава одделно.

Фитинг за PC вода за ладење апликација.Extender Монтирање.Висок Квалитет на Никелобложено Месинг.Тема : G1 / 4".

Капацитет : 120 GB.Интерфејс : 2.5 инчен SATAIII.Димензија : 3.93 во X 2.76 во X 0.28 во / X 100mm 70mm X 7mm.Читај / пишувај на вет

Висок Квалитет : BPA Free, безбедни за топли и ладни пијалоци.Стандард устата слама капак со фиксна се справ

Сет Вклучува : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4", 13 / 16", и 7 / 8" Длабоко штекерите (подножјата).Помага да

Се справи со fiberglass засилен пластика со умрефрлија цинк заби прстен.Челик делови одделение 5.8 Челик дело

неговиот најдобар избор на батеријата комбинација 【Апликација】 18650 мобилен носителот може да се корис

Направени од храна одделение нестап слој, долготрајни, duable и безбедно да се јаде.Пан Машина Нестап Палач

Mayhems 250ml X1 coolant е комерцијален мешавина на рафинирани растителни екстракти.Помеша со нетоксични корозиј

Нашиот плоштад во случај да дојде во различен стил за да изберете од, и секогаш може да се најде еден кој

Дебела Мерач Sidewall Со Двојна Sidewall Заштитници Помага Гуми Повеќе Се Намали, Чип И Отпорни На Абење.Сите Че

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Please wait...