0
clear
  • Cougar Хидраулични Вител RGB FCB 120 mm Ладење Вентилатор со Поддршка за Cougar Core Кутија
  • -20%
  • -20%
Cougar Хидраулични Вител RGB FCB 120 mm Ладење Вентилатор со Поддршка за Cougar Core Кутија

Cougar Хидраулични Вител RGB FCB 120 mm Ладење Вентилатор со Поддршка за Cougar Core Кутија

DEN 431.76

Износ
Това е достапна

TRI-НАСОЧЕН RGB КРУГ НА СВЕТЛИНАТА : Секој љубител е опремен со 18 RGB Led диоди кои го испорачуваат моќен и светла за осветлување искуство на предната страна, внатрешниот и надворешниот области на кругот.Патентиран Дизајн на Рамка : Нашиот патентиран дизајн на рамка форми на струење во вител, кој работи чуда, кога станува збор за одржување на вашиот компјутер клучните компоненти ладење.ПОДДРШКА ЗА COUGAR Core Кутија : Контрола на вашиот Вител RGB на COUGAR Core Кутија (се продава одделно) за да уживате во 100 различни светлосни ефекти и прилагодете ги безжично!.Хидраулични-Имајќи.Брзина : 1200 Р. P. M / Проток на Воздух : 36.72 CFM 62.36 m3/h.Повеќе од еден фан, ВИТЕЛ RGB FCB 120 е дело на уметноста.Секој фан е опремен со 18 RGB Led диоди кои го испорачуваат моќен и светла за осветлување искуство на предната страна, внатрешниот и надворешниот области на кругот.Нашиот патентиран дизајн на рамка форми на струење во вител, кој работи чуда, кога станува збор за одржување на вашиот компјутер клучните компоненти ладење.Контрола на вашиот Вител RGB на COUGAR Core Кутија (се продава одделно) за да уживате во 100 различни светлосни ефекти и прилагодете ги безжично!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

96.32 CFM @3000 RMP (макс.) 24.64 d BЕден (макс.) 12 V DC Напон,0.50 Тековната Оценет.Универзална 5.52.1 mm DC Фан Конектор со 20cm+ /

Моќ интерфејс : SATA.Фан интерфејс : 4 PIN (PWM).Број на фан порти : 10 Големина : 70×45×7mm.Кабел должина : 40cm.Опис:Мо

Претставата фан PWM верзија е идеален за висока ефикасност случај, радијатор и ладење на ПРОЦЕСОРОТ, како

1.Уникатно светло дизајн,Нов Двоен прстен светлина ефект,дава неверојатно прекрасен црвен светлосни еф

0 CFMAcoustic Бучава : 24 [ПРЕДНОСТ] : хидраулично имајќи го подобри кои не се запечатени дното дизајн на традици

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Модел Бр.G3 G125AA2010;Бренд : ebmpapst ;.Моторни имајќи : Топката имајќи; Тип : На

Ова 4pin (женски) приклучок фан конектор за полнење ви овозможува да се создаде свој фан кабелот за напоју

Примена : Компјутер Случај, CPU Ладилник.Моќност : 3.6 W Имајќи : Течност Имајќи.Heatsink Материјал : Пластика.Тип

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Модел Бр.S4 D500AM0301;Моторни : M4 D110GF;Бренд : ebmpapst ;.Моторни имајќи : Топката

ГОЛЕМА претстава ХИДРАУЛИЧНИ ИМАЈЌИ : Хидраулични лого со подолг живот за намалување на бучава overflow и п

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Тип : 1 Сет PCI Слот Фан Планината Заграда, Едноставен дизајн, лесно ракување, дојде со исти одредување зав

ОПТИМИЗИРАН ЗА СТАТИЧЕН ПРИТИСОК : во Текот на развојот на новиот Bioni X P120, посебен акцент беше ставен на

Боја : Пакет A LED светло, двојна решетка, изгледа кул.Хидраулични лежишта, работат тивко и издржливи.Тоа д

Земја на (издржливи во употреба) Производство : КИНА; Материјал : Метал, Пластика; (најновата технологија)

ОТСТРАНЛИВ : Секој фан е поделена на два дела, кабел должина е 100cm и 20cm.ЛЕСНО ДА се ЗАМЕНИ : Кога вентилато

Овој алуминиум легура кутија се користи за Малина Пи 4 B модул, кој ги штити внатрешните модул и има добри

Земја на (издржливи во употреба) Производство : КИНА; Материјал : Метал, Пластика; (најновата технологија)

Високи перформанси ладење вентилатор, 120x120x25 mm, 12 V, 4pin PWM, макс 1200 ВРТЕЖИ во минута, макс 18.1 d B(A), 150,000 h MTTF.По

Ако вашиот шрафцигер е мал, тоа може да биде тешко да се инсталира.RF Безжичен Далечински : безжична контр

Please wait...