0
clear
  • Cougar Хидраулични Вител RGB FCB 120 mm Ладење Вентилатор со Поддршка за Cougar Core Кутија
  • -20%
  • -20%
Cougar Хидраулични Вител RGB FCB 120 mm Ладење Вентилатор со Поддршка за Cougar Core Кутија

Cougar Хидраулични Вител RGB FCB 120 mm Ладење Вентилатор со Поддршка за Cougar Core Кутија

DEN 431.76

Износ
Това е достапна

TRI-НАСОЧЕН RGB КРУГ НА СВЕТЛИНАТА : Секој љубител е опремен со 18 RGB Led диоди кои го испорачуваат моќен и светла за осветлување искуство на предната страна, внатрешниот и надворешниот области на кругот.Патентиран Дизајн на Рамка : Нашиот патентиран дизајн на рамка форми на струење во вител, кој работи чуда, кога станува збор за одржување на вашиот компјутер клучните компоненти ладење.ПОДДРШКА ЗА COUGAR Core Кутија : Контрола на вашиот Вител RGB на COUGAR Core Кутија (се продава одделно) за да уживате во 100 различни светлосни ефекти и прилагодете ги безжично!.Хидраулични-Имајќи.Брзина : 1200 Р. P. M / Проток на Воздух : 36.72 CFM 62.36 m3/h.Повеќе од еден фан, ВИТЕЛ RGB FCB 120 е дело на уметноста.Секој фан е опремен со 18 RGB Led диоди кои го испорачуваат моќен и светла за осветлување искуство на предната страна, внатрешниот и надворешниот области на кругот.Нашиот патентиран дизајн на рамка форми на струење во вител, кој работи чуда, кога станува збор за одржување на вашиот компјутер клучните компоненти ладење.Контрола на вашиот Вител RGB на COUGAR Core Кутија (се продава одделно) за да уживате во 100 различни светлосни ефекти и прилагодете ги безжично!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Земја на (издржливи во употреба) Производство : КИНА; Материјал : Метал, Пластика; (најновата технологија)

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Модел : S4 E500AM0301;Моторни : M4 E110GF;.Бренд : ebmpapst;Тип : Axial фан ;Сечилото дија

ОТСТРАНЛИВ : Секој фан е поделена на два дела, кабел должина е 100cm и 20cm.ЛЕСНО ДА се ЗАМЕНИ : Кога вентилато

Примена : Компјутер Случај, CPU Ладилник.Моќност : 3.6 W Имајќи : Течност Имајќи.Heatsink Материјал : Пластика.Тип

96.32 CFM @3000 RMP (макс.) 24.64 d BЕден (макс.) 12 V DC Напон,0.50 Тековната Оценет.Универзална 5.52.1 mm DC Фан Конектор со 20cm+ /

ATZHY000100, 41 W5225 Kompatibel мит : IBM / Леново 3000 C200 Серија 8922xxx IBM / Леново 3000 C200 Серија NL22xxx IBM / Леново 3000 N100 Серија 068

Тип : 1 Сет PCI Слот Фан Планината Заграда, Едноставен дизајн, лесно ракување, дојде со исти одредување зав

Го исклучите USB интерфејс фан, погоден за сите видови на рутери, ТВ модем, широко апликации.Мала и компак

0 CFMAcoustic Бучава : 24 [ПРЕДНОСТ] : хидраулично имајќи го подобри кои не се запечатени дното дизајн на традици

Ова 4pin (женски) приклучок фан конектор за полнење ви овозможува да се создаде свој фан кабелот за напоју

【Лежишта】Висококвалитетни Двојна Топката Лежишта, голем проток на воздух, ниско ниво на бучава, долг ж

Опремени со вода притисок лежишта, PC вентилаторот за ладење живот се до 50000 часа.Голема големина фан нож

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

1 X Фан Објект специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : PCIE Riser Certification : CEProducts статус : STOCKModel број : / .поддршка пр

Димензии : 80x80x10mm / 3.0 x 3.0 х 0.4 инчен ; Напон : DC 5 V ; Тековните : 0.13 Amp ; Моќност : Од 1,5 Вати ; Брзина : 2200 RPM ; Струе

Оваа внатрешна вентилаторот за ладење замена е специјално дизајниран за 1200 Направени од високо квалите

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Модел Бр.S4 D500AM0301;Моторни : M4 D110GF;Бренд : ebmpapst ;.Моторни имајќи : Топката

Дизајн : мрежниот кабел за складирање решетката има едноставен и убав дизајн, мазен и лесен за чистење н

Конектор : 4pin PWM / 3pin 5 V ARGB.Оваа вентилаторот за ладење е дизајниран да одговара на CPU ладилник, ПРОЦЕСОРО

MaxФан Про Серијата е уште поефикасно и посилни од оригиналот MaxФан дизајн.MaxФан Про Серија има многу пове

Please wait...