0
clear
  • JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Oppo Realme C3 Full Screen Protector Експлозија-Доказ Hydrogel Филм Видиме Екран Заштитник
  • -20%
  • -20%
JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Oppo Realme C3 Full Screen Protector Експлозија-Доказ Hydrogel Филм Видиме Екран Заштитник

JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Oppo Realme C3 Full Screen Protector Експлозија-Доказ Hydrogel

DEN 1092.00

Износ
Това е достапна

Мазна површина. Функционална.Единственото нешто што треба да се направи е да се исчисти екранот темелно ако можете да го залепите филм. Издржливи.Филмот има висока светлина трансмисија.За OPPO Realme C3 Full Screen Protector Експлозија-доказ Hydrogel Филм.Тоа не е препорачливо да се rouse стакло заштитник откако е применет. Ве молиме користете алкохол брис и микрофибер ткаенина за чистење на LCD екранот пред инсталацијата.Многу поволна цена,добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.Дури и страните на екранот филм се чувствува непречено.Оваа калено стакло екран филмот има висока цврстина, па тоа може да се спречи себе од тоа да биде изгребани или искршено ефективно и континуирано. Кога за отстранување на повторна употреба, лепило својства може да се носат надвор до степен кога на екранот заштитник нема да се придржуваат кон уредот.Добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.Со добри перформанси, тоа може да се работи за долго време.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму. Висока цврстина. Користење прекумерна сила кои инсталирање или отстранување екран заштитник може да го оштети производот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Рачен вентил е направено од алуминиум кој е отпорен на притисок и експлозија.Со долг животен век и обезб

Преинсталиран водоотпорен гумена заптивка.Компатибилен со i Phone XR (Dual SIM Верзија).Тоа се користи за да го �

Леќа Материјал : Оптичко Стакло.Рамка Материјал : Супер светло Алуминиум.Компатибилен за DJI Mavic 3 и за DJI Mav

Висок квалитет на славина за реверзна осмоза (RO) вода филтер системи, алкална системи, јаглерод филтри, д

Номинална должина : 6,0Инчен 304 Ss нерѓосувачки челик жица mesh медиуми.Произведени во сад.Пакет Димензии : 7.0

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект�

само кажи ми на овој производ,име, јас ќе ви се допадне : ) да ги реши сите дилеми >>Mc Call е за Шиење Шема #M4762 �

Тежина : 62g 6 Дизајнирани се да Брзо и Безбедно се Наплаќаат Дигитална Камера и видео камера Батеријата.05

Совршен Камериер Божиќ Украс за вашиот дрво.Керамички украс со 1 еднострани дизајн.Гланц за живописни с�

★ЗДРАВ ИЗДРЖЛИВИ : Дете Заштитна нето умерена мекост, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, �

✅ ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА Тренингот Legging ЈогаПанталони Жените е Дебела Руно Наредени Leggings �

❤♛。◕‿◕。 Здраво пријатели,Добредојдовте на BBZUI.Услуги на клиентите е врвен приоритет во BBZUI.Задоволс�

Материјал : дождот ги покрие е направен од висококвалитет на Оксфорд ткаенина со СТП слој.На ткаенина се

Кога ќе заврши вашата коса со тоа, скалпот и косата нема да се чувствувам целосен.Тоа е голем дар за семе�

Спецификација : Дизајн на тема : џокер љубовник Стил : Standup торбичка Материјал : Премиум mylar и metalized Ал фоли

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Луѓето секогаш сакаат користење на некои оркестарот се за да го означите домаќинска визуелна естетски.�

* Item Материјал : Памук+Мрежа Item Боја : Црна / Црвена / Бела / Сина (Како Слики Show) Ставка Опис : стегачи за рак�

DC Famale 5.5x2.1mm џек до 12 Приклучоци / Конектори со 2 Машки да Машки Кабли : 5.5 X2.1mm до 5.5 X2.1mm, USB 2.0 до 5.5 X2.1mm за Лап�

Објектот Пакет Висина : 0.25 Инчи.Објектот Пакет Должина : 4.0 Инчи.Објектот Пакет Ширина : 6.5 Инчи.Тип На Про�

Вертикална челик вртливата главата на завртката : одлична за род виси на pitched zpurlin 18Мерач на 16Мерач.XПРИТ�

Please wait...