0
clear
  • Дома Основите Медиум 40 мл. Плоштад Стакло Канистер Тегла Сад Свежи Запечатени со Воздух-Тесни Нерѓосувачки Челик Пресврт Врвот Капак за Кујната Провизии Храна Скл?
  • -20%
  • -20%
Дома Основите Медиум 40 мл. Плоштад Стакло Канистер Тегла Сад Свежи Запечатени со Воздух-Тесни Нерѓосувачки Челик Пресврт Врвот Капак за Кујната Провизии Храна Скл?

Дома Основите Медиум 40 мл. Плоштад Стакло Канистер Тегла Сад Свежи Запечатени со Воздух-Тесни Нерѓосувачки

DEN 768.00

Износ
Това е достапна

ЛЕСНО ВИДЛИВОСТ : Види-преку стакло база ви овозможува лесно да ги видите содржините.БРАНЕА од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПРЕСВРТ-НА КАПАЦИ : тегла е опремен со мазна-близнак на капакот дека е лесно на рацете.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Направен во САД! 100% pure нетоксични platinum силикони е сосема бесплатно на BPA, олово, ПВЦ, латекс и phthalates.Тие не

Издржливи и без мирис.Чувајте ги вашите зачини далеку од прашина целосно.Тоа може да се користи за да се

Функција : Нетоксични, Преносни, Јасно.Правоаголен сад.Јасно дизајн, лесно за вас да се види она што скла

Generice производи.Само на пластични компатибилен за Huawei P30 Про илузија случај Shockproof Kids.Обично било цел пром

Работна брзина : 700bottles / час.Напон : 220 V,50 HZ или 110 V 60 HZ.Номинална моќност : 1000 W.Дупка со дијаметар : 70mm.Посто

Тоа е направен од високо квалитетни пластични материјали.)белешки : Поради светлината и на екранот за по

Се користи За : уредно чување на храната и да се зачува за подоцна.Juicey храна нема да излегуваат во јавнос

20 смета контејнерите со капаци.Круг мини садовите за складирање, 2.3 течност унци (0.29 чаши или 68 ml) секој.О

Производ Функција : Noval Силикони Силикони контејнери направени од висок квалитет со Силиконска Боја е С

Производителот гаранција може да не се применува.Димензија : Ø15, 7 x H14 cm.Колекција : Љубов Дизајнер : Setsu & S

SMART СКЛАДИРАЊЕ : да се Дојде траен свежина, лесно чистење удобност и трајност на трајни со Кодот за Заклу

Боја : може многу многу достапни ќе бидат на бродот.БОЈА НА ПРОИЗВОДОТ БИ СЕ РАЗЛИКУВААТ ОД СЛИКАТА.КВАЛ

Користете го како совршено решение за улица храна продавачи, бизнис извади услуга, испорака услуга, уго

Високквалитет на изработка : висок квалитет со спреј бои изработка, не е лесно да исчезнат, може да одржи

Најдобар начин да се продавница сирење е во Omnia сирење тегли.Овој фрижидер кутија нуди доволно простор з

Корисна храна за складирање со нашите сигурен херметички, течењедоказ капак.Вклучува (1) 5куп пластични

Сега, просечната личност проверки нивниот телефон 262 пати на ден.НАУЧНО ПОТКРЕПЕНИ РЕЗУЛТАТИ : На k Safe са

Cirqula мулти сад правоаголна 750 ml во Нордиските бела.На херметички затворање на капакот со практични прика

Направени и Произведени во САД.Брави во Миризба & Влага.Вода, Масти, Масла и Маснотии се Отпорни.Има и Сод

Патент затворање.ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ И ОБНОВЛИВИ ти не Ќе мора да се грижите повеќе за сите пластични отпад

Овие автоматски вакуум херметички контејнери може да се користи за чување на сува храна, свежа храна, мо

Висина 120?мм.D 170?мм.Материјал : Висок квалитет со правобложени лист челик, со воздушни дупки и метална рач

Активиран јаглерод филтер е сите природни и направени од кокос.Филтер апсорбира етилен гас.Трае и до 90 д

Изработени од нерѓосувачки челик.Предности : отпорен на корозија, не е лесно да ' рѓа, лесно да се cleanfeature :

Складирање кутија има мазна внатрешност да се олесни чистењето и засилен рачки за преносливост.Боја ко

На појасни е дебела и издржливи.Свежоводење кутија е цврсто запечатени и може да се сместат течности.Св

Please wait...