0
clear
  • Ручек Кутија Изолирана Торба Бенгал Мачка Изолирани Ручек Кеси Преносни Стилски Ручек Торба За Обновливи Доказ Едноставни Свежи Торба За Мажи/Жени/Деца
  • -20%
  • -20%
Ручек Кутија Изолирана Торба Бенгал Мачка Изолирани Ручек Кеси Преносни Стилски Ручек Торба За Обновливи Доказ Едноставни Свежи Торба За Мажи/Жени/Деца

Ручек Кутија Изолирана Торба Бенгал Мачка Изолирани Ручек Кеси Преносни Стилски Ручек Торба За Обновливи Доказ

DEN 187.20

Износ
Това е достапна

Луѓето Ќе Ви Се Допадне Дизајн На Торба И Да Почнете Здрава Исхрана.5 Инчи Долго X 5 Инчи, Широк X 8 Инчи Висок, Тоа Е Идеалната Големина За Да Се Одржи Оброци И Храна.Мултифункционален Торба : Се Користи За На Училиште, Канцеларија, Кампување, Планинарење, Велосипедизам, И Краткорочна Или Долгорочна Патување.Декорација : Стилски Ручек Кеса , Па Може Да Се Задржи Добро Расположение Секој Пат Кога Ќе Уживате Во Свежа Храна.На Ручек Торба Може Совршено Да Се Вклопи Во Вашиот Ручек Кутии, Сендвичи, Салати, Овошје, Грицки, Пијалоци И Др.Ако Имате Било Какви Прашања, Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Се Справи Со Неа Во Рок Од 24 Часа.Мазна Патент Отворање И Затворање, Мазна И Се Изедначи На Врвот Се Справи, Погодно Пред Џеб, Лесен За Чистење.Замрзнување Со Мраз Пакети Ќе Биде Подобро И Ладилникот.Тоа Е Исто Така Одличен Подарок За Вашите Пријатели Или Членови На Семејството.Тоа Ќе Ви Донесе Убав Ден.Совршен За Да Се Носат : Ова Ручек Торба Е Лесен И Свитлива, Лесно Да Се Носат.Висок Капацитет : 8.Секогаш Чувајте Храна И Пијалоци, Свежо И Здраво.Еколошки Материјал : Алуминиум Поставата Е Исполнет За Да Се Задржи Вашата Храна Во Најдобра Температура.Висок Квалитет На Материјалите - Направени Од Издржлив Оксфорд Ткаенина, Со Голем Отвор Дизајн И Здрав Патент За Лесно Отворање.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ГОЛЕМИНА:11.5"x 5" x 11.5"(Dxšxv), тоа е расклопна ручек торба која одговара на речиси сите големини на ручек кут�

【Нормална големина Капацитет 】 Нашите Изолирани ручек кеси обезбеди Мала големина(8.5"H x 5.5"L x 7.5" W) и Голе

❥Материјал : Ова флорални ручек торба направени со 600 D полиестер ткаенини и нетоксични храна безбедно д

Може да се носи на рамо, отворено мат влагадоказ лизга, различни карактеристики лесно да се носат.Природ

→Голем Капацитет : До 170oz на јачината на звукот и таму е, исто така, шише за вода торба на рамо да ја носи п

Стилски Разновидни Ручек Торба : Ова е во суштина повеќенаменски ручек tote дека може да се користи како р�

Zip Затворање Го Чува Безбеден.Прекрасен Подарок Избор : Дали Сте во Потрага За Еден Креативен Подарок И Т

Лесни, Живописни Шема, Шарени, Исто Така, Може Да Се Користи Како Мода Шопинг Торба Со Рачен, Кој Секогаш �

Здраво мојот пријател добредојдовте во мојот store Product вовед : Име : Ручек Bag Material : Оксфорд ткаенина + Алум

Голема Подароци за СемејствотоДодадете име и ПИК на ручек кутија да се направи уникатен.Овој лесен, изд�

4"(29cm) X 11"(28cm) X 5.❤【Изолирани Ручек Торба : 】 Neoprene Е Материјал Кој Се Користи За Да Се Направи Нуркање Одго�

Материјал : Полиестер.Додаток Структура : Главен Џеб, Засилен Webbing Да Се Носат.Цврсти И Издржливи : Стилск

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

1 инчи, многу е доволно флексибилен за да 19 330 ml лименки или вашиот ручек и овошје.ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Наша

❤Материјал : Платно + Алуминиумски ручек кеси за жените изолирани модерен ручек торба ручек торба за ма�

Обновливи Водоотпорен Големи Кулер Tote Торба за Оброк,Возрасни Ручек Кутија Изолирана Ручек Голема Торб

Одговара на сите вашиот начин на живот.Поместена Со 4mm EPE пена ќе го задржи вашето храна ладна или топла (4

Направен во сад.Стока, Кеси, Без да се Справи со Торба Тип, Ниту се Справи со Видот, Бела, Ширина во 12, Длаб�

ОБНОВЛИВИ & ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Направен од висок квалитет на ткаенина и алуминиумска фолија изолација пам

Тоа се прави на Три слоеви, кои вклучуваат 600 D полиестер, алуминиум облечени ламинат и проширување со по�

Уникатен Дизајн : Внатрешни име ознака во внатрешноста на чантата, овој ручек торба е издржлив, здрав и л

Материјал : Ова Ручек Торба дизајниран оброк првично торба е направен од високо трајни 600 D Полиестер,нет

Направени од водоотпорен полиестерпамук ткаенини и внатрешни работи поставата е хранаодделение TPU мат�

Материјал : Памук, Лен +Згусне Изолација Алуминиумска Фолија.Големина(Dxšxv) : (приближно) 17x14x23cm / 6.69"*5.51"*9.06"

Ручек Торба : Дебела Рачка, Надградени НосатОтпорни, Мазна Патент, 8x5 Инчен Пред Џеб, Може да се Задржи Ва�

Прекрасен изглед & издржлив, лесен за чистење.Издржлив и лесен за чистење.Овој пикник торба држи вашата �

Димензии : 12 x x 8.8 10.2 инч.Материјал : Полиестер +PEVA(Внатрешно Сад Област).Капацитет : На просторен главната

Носат ручек и чанта предмети во една кеса.Изолирани и течење доказ.Посебна чанта област.Лесно да се мија

Надградба Leakproof и Водоотпорен Кулер Ранец Надворешноста премиум антитриење и водоотпорен слој на мате�

Please wait...