0
clear
  • Повеќенаменски Ранец Маскирна
  • -20%
  • -20%
Повеќенаменски Ранец Маскирна

Повеќенаменски Ранец Маскирна

DEN 527.76

Износ
Това е достапна

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM/10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн : All-inclusive печатење шема, двојно патент дизајн, удобно рака чувство.Прилагодливи рамо, рака.Внатрешен дизајн : 1 главни џеб, 1 преден џеб, 1 патент џеб, 2 шише за вода џебови, мулти-џеб дизајн, умерена капацитет, лесен за чување.Answer : ___________________________ Note : Ранци не машина перат.Употреба : Ова е совршена ранец.Соодветна големина дизајн, роман изглед, ова е совршен подарок за роднини и пријатели, но исто така најдобар избор за роденден подароци.Овој ранец е дизајниран од мене по безброј денови и ноќи.Се надевам да се секого одобрување и поддршка.Што навистина заслужуваат да имаат такви ранец, има широк опсег на употреба, можете да го користите било каде.Прилагодување : Можете да ни ги испратите вашите омилени слики, Ние ќе дизајн вашите омилени слики во производот.За хроматските аберации : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Карактеристики : DIY персоналните прилагодување, убаво дизајниран, со полно тело, печати; мултиџеб каракт

Поместена рамо ремени се широк со висока пропустливост материјал, намалување на притисок на рамото и вр

Прво квалитет.Practic носат.Trek ранец СКАУТ КТ 50 Vario; Материјал : Полиестер 300 D ЈСВ RIP СТОП 7 * 7; Назад систем : Од

Стил : Демонот Slayer Crossbody Торба Kimetsu Не Yaiba Аниме Прашка Торба Ранец Повеќенаменски Градите Торба Патување

Дизајн опис : целосна ширина еден двострано печатење.Материјал опис : полиестер.Применливи сценарија : Т

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

ПОВЕЌЕ ДОСТАПНИ БОИ Изберете од Нане, Виолетова, Розова или Кафеава!.Оваа ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ PUSHEEN р�

Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за да се види, јас ви посакувам се најдобро!Судбината

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Една од главните волумен џеб, 2 странични џебови, 1 пред п�

3"L x 7"H, лесно да ги собереш мали нешта, како копчиња, картички, пари и билет.5"H, се доволно големи за да се о�

ПЕЧАТЕНИ Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Ранец со одличен дизајн, изра

Голем главната преграда со zippered затворање да се задржи вашиот опрема безбедно.Корисна zippered пред џеб да �

Големината на сликата печатени е 10.Оваа торба ќе биде вашиот нов омилена работа!Само почнам да размислу�

[Дизајн Опис] Еден двострано печатење на предниот дел [Прашка торба големина] : 8.5 L x 12" H x 2.5" В [Материјал о�

Костим за девојки, момчиња и возрасни до mountaineering, шопинг, датира, патување, кампување, возење и др.ТРЕТО:

Со современа прашка дизајн и чувство на класичен оваа прашка торба е совршен за модерните луѓе во движе�

Водоотпорен полиестер ткаенини.Направени во САД или Увезуваат.Овој ранец е изработен од полиестер, вод�

Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајн

Неговиот тенок, разновиден облик го прави совршен за кампусот, канцеларија или прошетка низ градот 1 x Гл

5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на училиште и на раб�

→ Материјал : водоотпорен најлон ( Ве молиме имајте на ум : водоотпорен перница може да се чува содржинат

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Студентот Ранец е Направен од Twill Ткаат и Ткаени Појас, Премиум Квалитет Метал Па�

Please wait...