0
clear
  • Винил Изолирани Лопата Терминал, Мали Пакети, 12-10 Жица Големина, 10 Студ Големина, 0.354 Ширина, 1.012 Должина
  • -20%
  • -20%
Винил Изолирани Лопата Терминал, Мали Пакети, 12-10 Жица Големина, 10 Студ Големина, 0.354 Ширина, 1.012 Должина

Винил Изолирани Лопата Терминал, Мали Пакети, 12-10 Жица Големина, 10 Студ Големина, 0.354 Ширина, 1.012 Должина

DEN 179.28

Износ
Това е достапна

Винил изолирани Лопата терминал. 12-10 жица Големина. 10 Студ Големина.Мерки 0.354-Инчи ширина од 1.012-Инчи Должина.УЛ Наведени.Винил изолирани Лопата терминал.УЛ наведени.Мали пакети, 12-10 жица големина. 10-Инчи студ големина.Мерки 0.354-Инчи ширина од 1.012-Инчи Должина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

спецификација : 1210 AWG.Лесен за Користење и Поврзување : најчесто се користи за да се поврзете жици да реле

НеИзолирани Страната Вилушка / Лопата Терминали НеИзолирани Страната Вилушка / Лопата Терминали за еле

8 mm, дебелина : 0.3 Тип : Внатрешен дијаметар : 6.5 mm(женски), компатибилен жица : 0.3 mm Машки Лопата Crimp Терминал

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Бакар,Nylon.Net Тежина : 14g; Пакет Содржина : 10 Компјутери x Изолирани

Одличен Материјал : Овие лопата конектори се направени на одлични метални материјали, кои се светлина в

Име На Производ : Crimp Терминал;Тип На : Женски Лопата Конектор.Школка во Боја : Сребро Тон;Лопата Опашка Вн

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен Тип : Лопата Јазик Терминал Престанок Метод : Crimp Тел

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PVC.Net Тежина : 33g; Пакет Содржина : 120(+ / 2%) x Terminal Изолирани Ракав.Гл

Име На Производ : Изолирани Crimp Терминал; Модел : 2156 Материјал : Пластика,Метал; Боја : Сина.Вкупна Должина

1.Издржливи квалитет : Трајни и лесно да се инсталира 2.Лесен за користење : Многу удобен и практичен 3.Вод

Овие Кабли Лопата приклучоци направи говорникот жица инсталација супер лесно.Пакет : 8pcs на Y Лопата и 8pcs

Име на производ : Изолирани Терминал;Модел : FDFD1250;Одговара Кабел Големина : 2216 AWG.Име Табот : 0.8 x 5.2 mm;Совет

Изолирани crimp терминали.Сите се затворени во пластични случај за лесен пристап.Голема кутија од 300 избра

Овие електрични конектори ќе одговара на било жица од 1614 AWG ♦ 【Силна Crimps】 Дебел бакар буриња може да се

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Сите што не е лента за една четвртина педа од жици и внесете ги во завр

Конектори : 1.1 mm 2.6mm2 / 1614awg кабел.Големина : 8 x 6 x 3cm(L x W x H); A W G : 1614.; Макс тековната=27 A.Боја : Сина Материјал :

Терминал Напишете : 2.8 mm Машки; Жица Опсег : 0.51.5mm2 Пакет Содржина : 100(+ / 2%)компјутери x 2.8 mm Брз Splice Жица Терм

Име на производ : Неизолирани Терминали;Тип : UT0.53 Дизајн : Furcate;Материјал : Метал.Боја : Сребро Тон;Вкупна Д

Име на производ : Целосно Изолирани PushНа Терминал;Модел : FDFD2187;Max.Актуелни : 15 A.Дизајн : Fmale Лопата Конекто

Please wait...