0
clear
  • Фишер-Цена Дизни Мики И Roadster Тркачи, Бања Squirters, Мики
  • -20%
  • -20%
Фишер-Цена Дизни Мики И Roadster Тркачи, Бања Squirters, Мики

Фишер-Цена Дизни Мики И Roadster Тркачи, Бања Squirters, Мики

DEN 408.00

Износ
Това е достапна

Меки пластични Мики бања фигура со snorkel, пливаат во светот, и црвено пливање водови.Стискаш него и келеш вода.Вашето дете може да се соберат сите на Дизни бања време Squirters - секој се продава одделно и се предмет на достапност.Се рекреираат омилени сцени од ТВ шоу или нека вашата имагинација се зголемуваат.Одличен подарок за било Мики & Глувчето фан.Дизни Мики Маус е добивање подготвени да се приклучат на вас за некои забава во када!изведба ги исполнува бања време со оваа мека пластика Мики бања squirter.Мики е јава во вашата када со својот син snorkel и жолта пливаат перки, облечен во класичен црвен пливање водови со бела копчиња.Стискаш Мики да се пополни до него и да му келеш од вода!вашето дете може да се соберат сите на Дизни бања време squirters - секој се продава одделно и се предмет на достапност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Првиот Бања Книги за Бебиња : Живописни слики на бебето книги и мека на допир добивање на бебето е поголе

Пливаат Играчка : Ротирање на часовникот механизам под играчка стомак насока на стрелките на часовнико�

Суперхерој Бања Бомби за Момчиња Деца Пакет ~ 5 Pack Спајдермен и Toy Story Бања Играчки Плус Налепници.Се заба�

Лесен и лесно за малку раце да работат.Не се потребни батерии; 9+ месеци.Охрабрува имагинативна игра; се И

▲ Затворен далечински управувач подморница, погоден за риба тенкови ▲ Брзо напред, средна брзина напре

Материјал : Направени од високо квалитетна ABS пластика, заштита на животната средина и не чуден мирис, ус

5 Инчен Патки Новина Туш Корист & Деца Роденденски Подарок.Смешни писклив звук опремени со меки малку sque

Поради проблеми на светлосни ефекти и снимање агли, ќе има одредени tolerances во производ, ве молиме да се ра

Завртка пеколен, а потоа го стави во водата, и тоа може да плива во вода ★Безбедноста на децата е секогаш

❤ Изработени од екопријателски материјал, нетоксични,отпорност на абење, здрав и не е лесно да се скрши,

Пак bathtime во забавата време со Gell Baff!.Gelli Baff претвора водата во дебел цветен goo, и повторно ќе се врати во во

Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Вклучува : Мечо Пух, Tigger, Eeyore, Piglet, Був, и Roo.Reuseable neoprene �

[БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН] На децата бања играчки' дното е херметички затворени за да се спречи вода од тече во вн�

Производителот гаранција може да не се применува.Направи бања време да се забавуваат со Kitpas Бања боички

Направени во САД или Увезуваат.Тоа е сите забава и игри под сонцето со овој колоритен песок и вода кула з

ПАКЕТ ВКЛУЧУВА : 12 мини жолти гумени патки.Совршен партија се залага за порибување stuffer.ЛЕБДЕЧКИ ПАТКИ!О�

Автоматски постоечкиот дизајн, лесно да се подготви вашата децата внимание, забава бања играчка да прим

5 cm Package Големина : 18.Целосна функционална Играчка : 2.Чест да ви послужи.Пакување листа : 1 * РК трик car1 * Дал�

Yookidoo е Џет Патка Pirate е еден од вид и иновативни када играчка која ќе го задржи вашето дете да се забавува�

Подгответе се за доаѓањето на бебето девојка со овие симпатична duckies!.Голема како свадба туш услуги, укр�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

❤Лесно да се Инсталира и да се Носи : големината на производот е само 38x42x21 CM.27 in Weight : за 0.55 kg Color : црвена, bl

Please wait...