0
clear
  • ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Merdog Сирена Куче Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Овална Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси
  • -20%
  • -20%
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Merdog Сирена Куче Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Овална Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Merdog Сирена Куче Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Овална Шарм одговара на iPhone,

DEN 239.76

Износ
Това е достапна

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Шармот приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Направен од метал и се состои од смола-на врвот дизајн на двете страни.Шармот е околу 0.75" (19mm) во должина.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм!Тоа приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Доаѓа со смола-на врвот дизајн на двете страни на метал шарм.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Приближната големина на шарм е 0.75" (19mm) во должина.Телефонот не се вклучени..но вие веќе го знаеше тоа, нели? : -)За Дизајн : Графика и многу Повеќе нуди најдобрите смешни, кул, гроздобер, новина дизајни наоколу.Нашите производи се одличен подарок идеи за мајки, татковци, пријателите и семејството на родендени, Божиќ, празници и други прилики.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Бојата на шармот на сликата може да се разликуваат во зависност од вашиот монитор.Секогаш чувајте го ва�

Сосема Нов Официјален Објект.Одлично за Собирање.Големината Може Да Биде Приближен.Контакт за секој Де�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Сребро Алуминиум Шарм Хари Потер / Минијатурни DH Шарм.Антички Сребрен Алуминиум Заврши Шарм со Стакло

USB В Прашина Маска Добро заштитете го вашиот Тип C полнење порта од прашина, нечистотија, прскање со вода

Производот е во модерен стил и содржаен во изгледот.Производот е лесно да се носат поради своите мали во

Beaded Телефон Шарм Рака : Нашата beaded телефон lanyard врвка за околу рака доаѓаат со 4pcs девојче стилови, внимат�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Компатибилен за Леново A6600 / A6600 Плус.Направен од Висок Квалитет На Ringstones,и Rabbite Крзно ,Delaux, Трепка,Сјајна

Добар подарок за вашите пријатели, и тие ќе ви се допадне.Симпатична керамички среќа мачка pendant дизајн, к

Име На Производ : Копче String;Боја : Црна,Сребрена На Ѕвонење.Материјал : Метал,Најлон;Quanity : 15...

Наменета за iphone 6plинчен случај.Овој случај да имате различен стил.Cixin за iphone 6plинчен дизајн Материјал ими

Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Специја�

Моден Дизајн : едноставен и исклучителна стил на дизајн на производот носи различни декорација.Едноста�

Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изг�

На ретро стил на Кинески стил.Тоа може да се осигура безбедноста и удобноста на вашиот мали предмети, до�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Но, истиот дизајн ќе биде рачно израбо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Но, истиот дизајн

Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Некои верзија со други слични произво

Please wait...