0
clear
  • ноктите фенови УВ LED Помине Светилка 110W Професионални Помине Фен Гел Светлина Помине Уметност Алатки со Автоматски Сензор, LCD Дисплеј Помине Фен за лекување светил?
  • -20%
  • -20%
ноктите фенови УВ LED Помине Светилка 110W Професионални Помине Фен Гел Светлина Помине Уметност Алатки со Автоматски Сензор, LCD Дисплеј Помине Фен за лекување светил?

ноктите фенови УВ LED Помине Светилка 110W Професионални Помине Фен Гел Светлина Помине Уметност Алатки со

DEN 634.56

Износ
Това е достапна

LED течни кристали.Времето копчето за функција.Извор на светлина светилка монистра се рамномерно распоредени, 180 ° без слепа точка осветлување, брзо лекување, нежно светло, нема да им наштети на вашата кожа и клетки, не грижете се за црни раце.➤Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со високо-квалитетни производи.Dual извор на светлина LED светилка монистра.➤Вие сте добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Нашето одговорно услуги на клиентите тим е целосно посветен да го обезбеди имате најдобар искуство е можно!Име на производ : ноктите lamp Product моќ : 110 WNumber на светилка монистра : 36 Product извор на светлина : dual извор на светлина УВ/LEDProduct бранова должина : 365+405 MMProduct тежина : 966g (вклучувајќи боја кутија)Подарок кутија големина : 265mm* 195mm* 140mm Material состав : ABSNail производи категорија : Ноктите tools Skin тип : Секој тип кожа➤Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои за да го изберете, можете да проверите во мојата продавница.На 10-ТИ/30 ГОДИНИ/60-ТИТЕ/99 S четири-брзината на времето копчето можат да бидат избрани според лепилото се применува, степенот на дебелината, и цврстина на различни ноктите. 36 dual-извор на светлина светилка монистра, опремени со 110 W силна моќ, силна издржливост, долгорочна употреба процес не е жешко, и секоја светилка мушка има долг животен век.Ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за решавање на ова прашање.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил , ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.Инфраред интелигентни сензор прекинувач и признавање, тоа може да се претвори кога ќе се подаде својата рака, светлината нема да го вклучите ако вашата рака не ја допре сетилните спектар, и тоа трае 99 S за една осветлување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

&[Ноктите Салон]Проштална на традиционалните гломазна лак.Ова ќе ви помогне да рамномерно да се излечи г

Додека отстранлив backplane помине светилка го прави лесно да се примени на прсти се излечи ноктите и има по

8 двојна извор на светлина LED светилка монистра, 24 W моќ помине светилка, печење лепак брзо, не се црни рац

Мини Помине Светилка ★ Мини Големина & USB Дизајн Мини големина : 13.1x6.7x1.9cm, Тоа го прави можете да лесно да

72 W висока моќност, лесно да се исуши различни лепак, трети опрема прилагодување, 10ТИ / 30 ГОДИНИ / 60ТИТЕ / 99

100% Сосема Нов и со Добар Квалитет.Мал, лесен и компактен.Преносни & Мини дизајн, лесен и лесно ракување во

Сушење Скоро Сите Помине Гел : вклучувајќи помине led гелови, ноктите гелови, ноктите тешко гелови, градит

Благодарение на интелигентни инфраред сензор, ноктите светилка може да се одвива автоматски, без поста

Совршен за секојдневно носење.Не мора да чекате за на вашиот лак за да се исуши природно, кога ќе се прим

МОЌЕН СВЕТЛОСЕН ТЕРАПИЈА : 48 watts на власта може брзо да се исуши лак и гел во 10 секунди, дистрибуција на мо

i Gel Хибрид Про Батерија УВ / LED Помине Светилка Сребрена боја!бренд нови i Gel Убавина ХИБРИД ПРО 2.0 УВ / LED

И тоа, исто така, може да биде совршен подарок за денот на Мајката, Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Бо

Нежен и модерен изглед, повеќе се привлечат за младите луѓе.Лесен и мини големина, можете да го носат во

USB интерфејс дизајн, лесно може да се напојува со компјутер, моќ банка или држачи итн 4 УВ LED монистра во р

【Лесен и Пренослив】Мини нокти светилка е мал во големина и лесен во тежина.Тоа лесно може да се стави в

Мини Помине УВ Светлината е мал, лесен и едноставен за употреба, многу погодна за секојдневно носење.Рач

НАПРЕДНИ ЛЕКУВАЊЕ на ТЕХНОЛОГИЈА : Ноктите Светилка е користење на паметни мултиmode да се satify каква било

Салон Ефект на Home It има големи доволно простор за ноктите од прстите и ноктите.Нашите led помине фенови со

Ја спречува светлина истекување, прави вашите раце подобро, и го спречува десктоп од тоа да биде изгорен

Сува речиси сите ноктите полирање, вклучувајќи ноктите полирање, лак, тешко лак, градител гел, ноктите р

Лесен и свитлива, лесен за носење, нокти во секое време, насекаде 8 УВ / dual LED извор на светлина светилка мо

Пренослив дизајн, лесно да се носат со вас, компактен и практичен за помине уметност салон употреба.Напр

【Силикони Главата и 12 Светилка Монистра Дизајн】Мини УВ Помине Светилка Светлина Presser Фен за Нокти е ди

2 во Режим : Притиснете копчето за Напојување на Владата : USB Напојување : 16 W Светилка Чип Количина : 4pcs на

Please wait...