0
clear
  • ECYC Ltd Фан Прашина Маска Кат Фан Заштита Торба Не Ткаени Електричен Вентилатор Прашина Маска за Домаќинство Стојат Фан Заштита Маска
  • -20%
  • -20%
ECYC Ltd Фан Прашина Маска Кат Фан Заштита Торба Не Ткаени Електричен Вентилатор Прашина Маска за Домаќинство Стојат Фан Заштита Маска

ECYC Ltd Фан Прашина Маска Кат Фан Заштита Торба Не Ткаени Електричен Вентилатор Прашина Маска за Домаќинство

DEN 655.20

Износ
Това е достапна

Фан прашина маска е многу погоден за употреба во домови, канцеларии, трговски центри, училишта, ресторани и други места.Тоа не е лесно да се брчка и pilling.Не-плетени ткаенини е мека и удобна, и тоа е добар помошник за чување на навивачите.Не-плетени ткаенини е мека и удобна, и тоа е добар помошник за чување на навивачите.Тоа може да ви помогне да ги зачувате фан и да се спречи фотографии од добивање на прашина во текот на зимата.Фан капакот е изработен од не-плетени материјал, кој е светлина и издржливи. Фан заштита торба има добра dustproof ефект. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Тоа може да ви помогне да ги зачувате фан и да се спречи фотографии од добивање на прашина во текот на зимата.Тоа не е лесно да се брчка и pilling.Карактеристики : 1.5cm Големи : 125x45cm Пакетот Вклучува : 1 x Фан Прашина Маска Забелешки : 1.Ние секогаш ќе бараме да се стави на нашата 100% да ги разреши вашите дилеми и задоволство на нашите клиенти.Фан складирање торба донесува патент дизајн, кои лесно можат да се продавница фан. Фан поклопецот е лесно да се размонтираат и чување, складирање не заземаат простор, и тоа е лесно да се чисти и одржува.Фан поклопецот е лесно да се размонтираат и чување, складирање не заземаат простор, и тоа е лесно да се чисти и одржува. Фан складирање торба донесува патент дизајн, кои лесно можат да се продавница фан. Фан прашина маска е многу погоден за употреба во домови, канцеларии, трговски центри, училишта, ресторани и други места.

Повеќе информации

Product Name:
Fan Dust Cover
Material:
Non-Woven Fabric
Color:
As shown in the picture
Size:
Small:
64x40.5cm
Large:
125x45cm
Package Includes:
1 x Fan Dust Cover :
Notes:
1. Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
If you have any questions,please don't hesitate to contact us directly. :
We will always strive to put our 100% to resolve your issue and delight our customers. :
ECYC is a trademark protected by the US Trademark Law. :

Најдобрите понуди во категоријата

ИЗРАБОТЕНИ СО МАСЛО од АВОКАДО : PRIMAL КУЈНА италијански Vinaigrette и Маринада е направен со чисто масло од аво

Овој дел различни пакет содржи 3 Млечно Чоколадо барови, Чоколадо барови, 3 Бело Чоколадо барови, 3 TOBLERONE Ш

Оваа маст пиштол инјектира маснотии во стандарден маснотии фитинзи и е погоден за апликации, како што п

Се справи со fiberglass засилен пластика со умрефрлија цинк заби прстен.Челик делови одделение 5.8 Челик дело

Димензии : 8 X4 ИНЧЕН / Клик / Slide за Да На Следното Слики За Големина.Сосема нов и висок квалитет.Модерен П

【Fitment】 Pls потврди fitment за вашето возило во 2иот слика или "опис на Производот"дел, и да видите други забел

MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Ние веруваме во обезбедување на нашите клиенти со супериорен квалитет за при

100% Памук: Оваа рибар шапка е направен од Висока пропустливост TPU и памук.Ефикасно изолатите плунка, вод

Ослободува мирис исполнет со етерични масла, додека елиминирање на несаканите мириси.Миризливи гел нем

MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Ние веруваме во обезбедување на нашите клиенти со супериорен квалитет за при

Компатибилен за Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно ЛАЈТ.Материјал : Силикон.Поради различни следи и светлосен е

????【Висок квалитет на производот】 Сите нерѓосувачки челик школка, многу цврсти и трајни, не деформациј

Модел : GY VL53 L0 X.Користење на чип : VL53 L0 X.Напојување : 2.8 до 5 v Висока енергетска ефикасност, ниска потрошув

STK5474 SANYO ОРИГИНАЛНИ Интегрирано Коло IC.ВКЛУЧЕНИ : Топлина Мијалник Соединение Паста.Phlx.Квалитетот На Еле

4 G LTE, Отклучен Dual Sim Телефон со Андроид 5.0 Lollipop.Qualcomm Snapdragon 210 На 1,1 GHz, Quadcore процесор, Adreno 304 графичкиот проце

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Тиркизна аква нијанса на боја, кој отвора до матен езерца 100% безбеден за луѓето, риби, животни, домашни м

Сет Вклучува : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4", 13 / 16", и 7 / 8" Длабоко штекерите (подножјата).Помага да

Врвна Ергономски Трки Стол : Покачена игри стол за supercharged игри искуство; Дебел cushioned места поддршка на ко

Комплетот содржи : 1x Нано матрица UHD+ screen protector, 1x упатството, 1x микрофибер крпа, и 1x апликација squeegee.Соврш

Нашиот плоштад во случај да дојде во различен стил за да изберете од, и секогаш може да се најде еден кој

Please wait...