0
clear
  • ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Симпатична Kawaii Еднорог Крава Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Овална Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси
  • -20%
  • -20%
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Симпатична Kawaii Еднорог Крава Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Овална Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Симпатична Kawaii Еднорог Крава Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Овална Шарм одговара

DEN 239.76

Износ
Това е достапна

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Шармот приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Направен од метал и се состои од смола-на врвот дизајн на двете страни.Шармот е околу 0.75" (19mm) во должина.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм!Тоа приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Доаѓа со смола-на врвот дизајн на двете страни на метал шарм.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Приближната големина на шарм е 0.75" (19mm) во должина.Телефонот не се вклучени..но вие веќе го знаеше тоа, нели? : -)За Дизајн : Графика и многу Повеќе нуди најдобрите смешни, кул, гроздобер, новина дизајни наоколу.Нашите производи се одличен подарок идеи за мајки, татковци, пријателите и семејството на родендени, Божиќ, празници и други прилики.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Пакет

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Добар подарок за вашите пријатели, и тие ќе ви се допадне.Симпатична керамички среќа мачка pendant дизајн, к

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони

USB В Прашина Маска Добро заштитете го вашиот Тип C полнење порта од прашина, нечистотија, прскање со вода

Сосема Нов Официјален Објект.Одлично за Собирање.Големината Може Да Биде Приближен.Контакт за секој Де�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

На ретро стил на Кинески стил.Тоа може да се осигура безбедноста и удобноста на вашиот мали предмети, до�

Големина Околу 50mm во должината на string.Маскота size FH26 x W24 x D17(mm).Многу уникатна и симпатична.Издржливи.Attachabl

Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и р�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Големина : 185mm.Материјал : Акрил.Боја : КАКО на Сликата.Количина : 1 Pcs.Пакет содржи : 1*Телефон Синџир(само с�

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени случај компатибилен вашиот Samsung Галакси A12 Случај 6.СмислаТЕ, �

Компатибилен за Леново A6600 / A6600 Плус.Направен од Висок Квалитет На Ringstones,и Rabbite Крзно ,Delaux, Трепка,Сјајна

Материјал : Алуминиум.Тежина : околу 36 грама.Големина : околу 7 инчи (18 cm) долго.Стил : модерен и симпатична.

Големина Околу 50mm во должината на string.Маскота големина : H42 x W37 x D7(mm).Многу уникатна и симпатична.Издржлив

USB В Прашина Маска Добро заштитете го вашиот Тип C полнење порта од прашина, нечистотија, прскање со вода

Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Но, истиот дизајн

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Beaded Телефон Шарм Рака : Нашата beaded телефон lanyard врвка за околу рака доаѓаат со 4pcs девојче стилови, внимат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Големина : на сликата.Тежина : 11g.Материјал : Акрил.Пакување метод : opp.Количина : 1 Pcs.ANSWER : ___________________________ NOTE

Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изг�

Производот е во модерен стил и содржаен во изгледот.Производот е лесно да се носат поради своите мали во

Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Но, истиот дизајн ќе биде рачно израбо

На Forney 72391 101 / 2инчен замена машина поставена за Forney 72390 се топлина третираат јаглероден челик секачи.Зам�

Сребро Алуминиум Шарм Хари Потер / Минијатурни DH Шарм.Антички Сребрен Алуминиум Заврши Шарм со Стакло

Please wait...