0
clear
  • LORVIES Егзотични Розова Фламинго Птици Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за Office Home
  • -20%
  • -20%
LORVIES Егзотични Розова Фламинго Птици Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за Office Home

LORVIES Егзотични Розова Фламинго Птици Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за Office Home

DEN 143.76

Износ
Това е достапна

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина на : 20.5x20.5cm/ укината големина : 8 x 8 инчи.Карактеристики : Еден двострано печатење.Едноставен и практичен.Лесно се Чисти : За секојдневно чистење, само чистење на пукнатини со четка или со крпа.Погоден за клучеви,рачни часовници, книги, албум, и други мали дребулии.Се вклопува во канцеларија маса, дневна соба, полици итн.Нашите кутии за складирање полица кошеви коцка кутии фиока организатор корпа за играчки за деца ѓубре книги.Тоа се вклопува полица добро, или како фиоки организатор отпадоци и чување на кутии со чувствува удобно допир за деца играчки магазин книги весници облека Дома,кујна, канцеларија Организаторот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Овој Стилски Валкана Облека Торба Е Внимателно Дизајниран, И Додадовме Се Справи Со Дизајн За Подобро К

Димензии : Кол 14" x h10".Потекло : Кина Материјали : Дрво.Состојба : Гроздобер стил заврши, истроши знаци, дрв

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

На ѕидот е обложен со бело ЈП ткаенина, која е идеална за складирање на вашите сѐ и сешто.Ние ќе ви даде з

100% ратан 〖ОРИГИНАЛНИ РАТАН〗 : складирање кошница е направен од оригинална ратан наместо пластични ими

Овој Стилски Валкана Облека Торба Е Внимателно Дизајниран, И Додадовме Се Справи Со Дизајн За Подобро К

Овој Стилски Валкана Облека Торба Е Внимателно Дизајниран, И Додадовме Се Справи Со Дизајн За Подобро К

Висок квалитет, рачно изработени пченка чување на кутии , уметнички и занаетчиски.Кога не е во употреба,

Можеби lt е detals ти е гајле aboutthe иста форма。.Ентериерот е нежна и мазна。.Бојата е свежо и елегантен。.Прир

Цврсти Метални Шипки Рамка Околу Врвот Го Задржува Кошница Облик, Дури И Кога Empty6.Коцка Чување На Кутии

20 инчи долго x 14 инчи пошироката x 3 инчи висок (со лак се справи со 11.5 инчи).Се справи со ткаени од природно

ПРИРОДНИ DURBLE МАТЕРИЈАЛ : Изберете силна вода hyacinth влакна како главен материјал, цврсто рачно ткаени тек

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

★【Складирање Кошница】 Транспарентен десен агол складирање кутија, стилски, едноставен и мултифункци

Оваа складирање кутија е совршен за облека, играчки, списанија, уметнички и занаетчиски материјали, или

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : На расклопна кантите се изработени од платно, еколошки, лесно да се чисти,

30138 YELLO Боја : Жолта, Големина : 4" H x 6.63" W x 17.88" Д Карактеристики : Направени во САД Материјал : Пластика...

виткање чување на кутии симпатична складирање кутија декоративни складирање кошеви плакарот чување на

Наредени за да се зачува простор.Класифицирани складирање може да се сместат тенка облека, играчки, зак

Овој стилски складирање кутија е практичен и разноврсна за чување на книги, играчки, облека, крпи, чорап

Please wait...