0
clear
  • GYETAGCV Завртка М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение 10.9 Хексагонални Хексадецимален Socket Head Countersunk Flat Ален Гром Завртка Никел Галвански Елемент (Долж?
  • -20%
  • -20%
GYETAGCV Завртка М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение 10.9 Хексагонални Хексадецимален Socket Head Countersunk Flat Ален Гром Завртка Никел Галвански Елемент (Долж?

GYETAGCV Завртка М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение 10.9 Хексагонални Хексадецимален

DEN 830.40

Износ
Това е достапна

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 5/10/50pcs хексадецимален socket countersunk flat head гром.Опис : Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик / 10.9 квалитетен челик.Големина : d : d(навој дијаметар) x L(вкупната должина).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Хром Позлатен Копчето Главата Штекер Кап Завртки 3 / 8"16 Попознат како ален завртки, копчето глави, или socke

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 5 / 10 / 50pcs хексадецимален socket countersunk

Големина : #832 X 7 / 16 инч.Копчето Главата, Хексадецимален (Ален) Се Вози.Инсталира користење на Ален клуч.Мо

Тема : Крупни / Целосната Тема / Легиран Челик / Црна Оксид.Се Препорачува Хексадецимален Штекер Ален

Приклучок за завртка управувано со приклучок за клуч, ален клуч, ален клуч.Чашката кап завртки се слични

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : одделение 12.9 челик.Големина : d : d

Име На Производ : Pan Head Torx Завртка.Тема Кол 8 mm, Нишка Теренот 1.25 мм, од Нерѓосувачки Челик, Metric.Материјал : 3

Чашката кап завртки се прецизност сврзувачки елементи често се користат во машина за делови, умре fixturing

Големина : 1 / 4 инчи20 X 5 / 8 инчи.Копчето Главата, Хексадецимален (Ален) Се Вози.Инсталира користење на Ален

Име на производ : Хексадецимален Штекер Копчето Главата Завртки; Материјал : Легиран Челик; Површинска о

Дијаметар : M6 / 6mm.Тема Големина / Височината : 1.00 Груб (Стандард) Конец.Тип : Socket Head Кап Завртки (DIN 912 / ISO

1 / 4"20 X 41 / 4".Чашката Кап Завртки, Хексадецимален Штекер Диск.stainless_steel_188 1 / 4"20 X 41 / 4", Надворешно Навој сврзу

Глава Дијаметар : 0.547".Глава Висина : 0.166".Навој Дијаметар : 0.3125".Теми По Инч (TPI) : 24 Груб или Тема парична Каз

Чашката кап завртки се прецизност сврзувачки елементи често се користат во машина за делови, умре fixturing

TOOLCRAFT 1061798 Цилиндрични Завртки М2 5 мм Хексагонални DIN Приклучок 912 Нерѓосувачки Челик А2 Пакување од 100...

Хром Позлатен Копчето Главата Штекер Кап Завртки 3 / 8"16 Попознат како ален завртки, копчето глави, или socke

Please wait...