0
clear
  • Змеј Допир Приклучните Тастатура Случај за Notepad 102 и Notepad T10M 10-Инчен Таблет, Со 80 Копчиња, 5 Pin Врска Тастатура за Таблет Случај, Количка, не се Вклучуваат Таблета
  • -20%
  • -20%
Змеј Допир Приклучните Тастатура Случај за Notepad 102 и Notepad T10M 10-Инчен Таблет, Со 80 Копчиња, 5 Pin Врска Тастатура за Таблет Случај, Количка, не се Вклучуваат Таблета

Змеј Допир Приклучните Тастатура Случај за Notepad 102 и Notepad T10M 10-Инчен Таблет, Со 80 Копчиња, 5 Pin

DEN 815.76

Износ
Това е достапна

Претворете го Вашиот Таблет компјутер во Лаптоп тастатурата се поврзува на вашиот таблет беспрекорно претворајќи го во лаптоп со сите карактеристики на лаптоп премногу.Нема потреба за Bluetooth спарување или употреба на полначи кабли, и возачи.Компатибилни Модели : Ова докинг станица со тастатура случај додава заштита, удобно тастатура, и склоплива се залагаме за вашиот Змеј Допир таблети како Note Pad 102 и T10 M 10" таблет.Брзо и Лесно Подесување : Прикачување на монтажни таблета на тастатурата на вашата 10-инчен Android таблет преку приклучни конектори и дека е подготвена да оди.Комплетна Заштита : 10-инчен Android таблет случај обезбедува одлични сите круг заштита за вашиот Бележник 102 и T10 M со целосна работ покриеност.Ултра Тенок И Стилски : Завртете го вашиот таблет компјутер во лаптоп со ултра-тенок и стилски таблета приклучните тастатура.Квалитет на Материјали за да се Обезбеди Целосна Заштита На надворешноста на тастатурата случај се направени од издржлив против пролизгување СТП материјал со мека микрофибер внатрешни работи да го заштитите вашиот таблет од прашина, капки, испакнатини и гребнатини за сите заоблени заштита.Овој елегантен таблета случај со тастатурата е дизајнирано за да ги задржи во согласност со едноставен стил на современиот живот.Пакет се Вклучени Приклучните Тастатура *1 (не вклучуваат таблета).Прецизна cutouts на таблет случај овозможи unhampered пристап до сите функции, вклучувајќи копчиња, звучници, камери.Тоа не е работа со која било друга форма на таблети.Тип побрзо и попрецизно отколку што може да се на екран осетлив на допир како добро распоредени копчињата се овозможи непречено и пријатно на пишување искуство.Динамички се конвертира вашиот таблет во некоја забава или на продуктивноста центар во движење со овој сестран случај.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Fitment】 Pls потврди fitment за вашето возило во 2иот слика или "опис на Производот"дел, и да видите други забел

Оваа маст пиштол инјектира маснотии во стандарден маснотии фитинзи и е погоден за апликации, како што п

Брејди Б324 Brady Glo материјал е сјајinthedark (фото луминисцентните) притисок чувствителни полиестер.Ги исполн

Сет Вклучува : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4", 13 / 16", и 7 / 8" Длабоко штекерите (подножјата).Помага да

Капацитет : 120 GB.Интерфејс : 2.5 инчен SATAIII.Димензија : 3.93 во X 2.76 во X 0.28 во / X 100mm 70mm X 7mm.Читај / пишувај на вет

Фитинг за PC вода за ладење апликација.Extender Монтирање.Висок Квалитет на Никелобложено Месинг.Тема : G1 / 4".

????【Висок квалитет на производот】 Сите нерѓосувачки челик школка, многу цврсти и трајни, не деформациј

Компатибилен за Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно ЛАЈТ.Материјал : Силикон.Поради различни следи и светлосен е

Фан прашина маска е многу погоден за употреба во домови, канцеларии, трговски центри, училишта, ресторан

Лесно и удобно да уживаат во пишување, видео разговор и видео гледање.Сите Околу Заштита : Има целосна по

360° на Ротација Агол Споредуваат со други прстен светла, нашите прстен светлина прилагодливи tripod глават

Нашиот плоштад во случај да дојде во различен стил за да изберете од, и секогаш може да се најде еден кој

Mayhems 250ml X1 coolant е комерцијален мешавина на рафинирани растителни екстракти.Помеша со нетоксични корозиј

Комплетот содржи : 1x Нано матрица UHD+ screen protector, 1x упатството, 1x микрофибер крпа, и 1x апликација squeegee.Соврш

неговиот најдобар избор на батеријата комбинација 【Апликација】 18650 мобилен носителот може да се корис

Please wait...