0
clear
  • Filofax Домино Luxe Организатор, Џеб Големина, Теал - Висок Сјај, Quilted Ефект Маска, Parisian Инспириран, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar Дневник, Повеќејазични, 2022 (C027993-22)
  • -20%
  • -20%
Filofax Домино Luxe Организатор, Џеб Големина, Теал - Висок Сјај, Quilted Ефект Маска, Parisian Инспириран, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar Дневник, Повеќејазични, 2022 (C027993-22)

Filofax Домино Luxe Организатор, Џеб Големина, Теал - Висок Сјај, Quilted Ефект Маска, Parisian Инспириран,

DEN 653.04

Износ
Това е достапна

Инспириран од Parisian стил, на тренд Домино Колекција Luxe е подготвен да се изјасни со просто современа градба и убава on-тренд бои.Домино Luxe е шик во класичен дизајн со висок сјај quilted ефект капак.Недела-да-View (WTV), Недела-на-Два-Страници, Повеќејазични Планер, Од Дневник Рефил вклучени за 2022. Содржината Опфаќа : Недела-да-Видете дневник, индекси, матирано владетел/page фломастер, за да го направите листи, избрани notepaper, контактирајте листови, со врвот отворање плик; Левата Рака Детали : Едната се лизга џеб; Десна Рака Детали : Еден еластичен пенкало јамка, еден лизга џеб.Џеб Големина : 4-3/4" x 3-1/4".Боја : Теал.Инспириран од Parisian стил, на тренд Домино Колекција Luxe е подготвен да се изјасни.Со едноставни современа градба и убава on-тренд бои, Домино Luxe организатор е опремен со шест-прстен врзивно средство, индекси, избрани notepaper, владетел/page маркер, to-do листи, делот за контакти и адреси, и повеќејазични Недела-да-го Видите дневникот.Домино Luxe вклучува две вертикални лизга џебови, еден еластичен пенкало јамка и еластична затворање.Домино Колекција Luxe е шик во класичен дизајн со висок сјај quilted ефект капак.Во текот на годините, на Filofax организатор еволуираше од едноставна лабава-лист систем во неразделен секојдневен додаток.На Filofax логото ветувања автентичноста и најдобрите изработка.Тоа е белег на беспрекорен квалитет, верува во светот, од 1921 година.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Убаво мека, стилски и тактилни во рака.Балет инспириран, Домино Мека Колекција има еластична кожаизглед

????24 СТИЛСКИ ПОКРИЕ ДИЗАЈН ОПЦИИ!** Скролувајте надолу за да го Опис на Производот и ја посетите нашата stor

√ ИЗЛЕТ 2022 — јануари 2022 декември 2022 Неделно&Месечна Излет со 12 месечни страници и 53 неделно страници за

12месечен формат (јануари декември 2022).Двоен формат; преглед и план по недела или месец.Книгаграница обв�

ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.Нашите француски мелници имаат трајна заложба за еколошка одржливост и супериорен к

Smart Дизајн : Интегрирање на неделникот излет листа и намирници шопинг листата заедно за секојдневни раб�

НА ИЗЛЕТ на СЕКОЈ СТУДЕНТ ТРЕБА единствен излет создадени за да ги задоволат everyones потреби СОВРШЕНИ ЗА

12 месеци од доволно наредени неделно страници за да го напишете вашиот неделен клучните точки...

НЕДЕЛЕН ПЛАНЕР : Овој излет подлога вклучуваат дневни делови да ви помогне да ги организирате вашите не�

Ако ви се плеткаш на лист, можете лесно може да почне свежа на еден од undated страници 4.Тоа сигурно ќе им по�

Користете го нашиот неделен календар во канцеларијата или дома.Тоа се состои од 54 лесно да се одделат ли

МЕСЕЧНА: Секоја месечна шири содржи преглед на месец и белешки дел.ИЗБРАНА:Планирање Страници Флекси�

Едноставна неделно планер, избрана дневно планирање преку понеделник до недела 3.5×7.2инчен, мали и прено�

Со овој излет, ќе биде во состојба да преземе целосна контрола на вашето здравје и благосостојба, и секо�

Мајк трпеливо ги надгледува сите бизнис операции, оставајќи ме доволно време и простор да дизајн, дизај�

Во текот на ГОДИНАТА ПЛАНИРАЊЕ Загарантирана да траат цела година.Медиум излет опфаќа 12 месеци од јану�

3 пакет Blueline Dura Globe Месечна Излет Хард Корица 87 / 8 x 71 / 8 Црна 2015 Организирање на вашиот презафатен распор�

14 Месец во Излет (ноември 2021 преку декември 2022) w / МЕСЕЧНО ТАБОВИ.СРЕДНА ГОЛЕМИНА : 5.5"x8" 2 Страна Месечна Ш

Се одликува со инструкциите и мотивациони распоред, ова undated час излет е совршен за да ви помогне да оста

Please wait...