0
clear
  • Filofax Домино Luxe Организатор, Џеб Големина, Теал - Висок Сјај, Quilted Ефект Маска, Parisian Инспириран, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar Дневник, Повеќејазични, 2022 (C027993-22)
  • -20%
  • -20%
Filofax Домино Luxe Организатор, Џеб Големина, Теал - Висок Сјај, Quilted Ефект Маска, Parisian Инспириран, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar Дневник, Повеќејазични, 2022 (C027993-22)

Filofax Домино Luxe Организатор, Џеб Големина, Теал - Висок Сјај, Quilted Ефект Маска, Parisian Инспириран,

DEN 653.04

Износ
Това е достапна

Инспириран од Parisian стил, на тренд Домино Колекција Luxe е подготвен да се изјасни со просто современа градба и убава on-тренд бои.Домино Luxe е шик во класичен дизајн со висок сјај quilted ефект капак.Недела-да-View (WTV), Недела-на-Два-Страници, Повеќејазични Планер, Од Дневник Рефил вклучени за 2022. Содржината Опфаќа : Недела-да-Видете дневник, индекси, матирано владетел/page фломастер, за да го направите листи, избрани notepaper, контактирајте листови, со врвот отворање плик; Левата Рака Детали : Едната се лизга џеб; Десна Рака Детали : Еден еластичен пенкало јамка, еден лизга џеб.Џеб Големина : 4-3/4" x 3-1/4".Боја : Теал.Инспириран од Parisian стил, на тренд Домино Колекција Luxe е подготвен да се изјасни.Со едноставни современа градба и убава on-тренд бои, Домино Luxe организатор е опремен со шест-прстен врзивно средство, индекси, избрани notepaper, владетел/page маркер, to-do листи, делот за контакти и адреси, и повеќејазични Недела-да-го Видите дневникот.Домино Luxe вклучува две вертикални лизга џебови, еден еластичен пенкало јамка и еластична затворање.Домино Колекција Luxe е шик во класичен дизајн со висок сјај quilted ефект капак.Во текот на годините, на Filofax организатор еволуираше од едноставна лабава-лист систем во неразделен секојдневен додаток.На Filofax логото ветувања автентичноста и најдобрите изработка.Тоа е белег на беспрекорен квалитет, верува во светот, од 1921 година.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ОРГАНИЗИРАЈТЕ го ВАШИОТ ЖИВОТ да се Направи мени за планирање бриз со Sweetzer & Портокал Оброк Излет Notepads.П

Остане на задачата и да се организира со дневни, неделни и месечни календари.Вклучува задача, цел и прег

2022 Излет 20212022 calendar (Календар) Од октомври 2021декември 2022 15 Месеци на Планирање Блаженство! 8.5 x 11 Инчен HARDC

✓ СЕ ОРГАНИЗИРА така, за разлика од повеќето од planners, можете да почнете да го користите во секое време од

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

[Планирање] Нашата агенда е од јануари 2022 до декември 2022 Капакот е убаво дизајниран, која е многу погодна

Направени во Англија, направена од дебела кожа и стилизирана во Оригиналната икона Filolax изглед.Прекрасн

Исто така, на 1.Нашите подобрување, квалитет на белата книга е наменета за продирање бесплатен, кое што г

2022 Месечна & Неделно Излет 12 Месеци јануари 2022 преку декември 2022 Табовите и ДвоенСтрана Џеб се погодни

Може да се постави приоритетите за вашите цели и состаноци, како и развивање на позитивни навики, со одр

Се одликува со инструкциите и мотивациони распоред, ова undated час излет е совршен за да ви помогне да оста

Moleskine Неделно Planners : Нашата неделна planners се совршени за бизнис и планирањето на патување, цртање и скица

♥ СОВРШЕН ИЗГЛЕД 2022 секојдневно час излет / закажување книга (8.5" x 6.3") со мека на допир,енергична, класич

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Дизајниран и Направен во САД.ПРЕМИУМ ХАРТИЈА : Луксуз, 70 lb мазна белата книга за по

Едноставна неделно планер, избрана дневно планирање преку понеделник до недела 3.5×7.2инчен, мали и прено

★ А5ГОЛЕМИНА, UNDATED & ВРВЕН КВАЛИТЕТ Легенда весник организатор, планер е компактен час планер, мерење 5 12

Маска материјал : 148*215mm Inside големина на страница : 140*208mm Gram тежина : 570g Number на листови : 200 листови / 400 pages Mater

Smart Дизајн : Интегрирање на неделникот излет листа и намирници шопинг листата заедно за секојдневни раб

????24 СТИЛСКИ ПОКРИЕ ДИЗАЈН ОПЦИИ!** Скролувајте надолу за да го Опис на Производот и ја посетите нашата stor

Please wait...