0
clear
  • AttractionOil Подароци Случаен Стил Декоративни Гроздобер Накит Бисер Ѓердани Хривнија Складирање Организатор Дрвени Случај Подарок Кутија
  • -20%
  • -20%
AttractionOil Подароци Случаен Стил Декоративни Гроздобер Накит Бисер Ѓердани Хривнија Складирање Организатор Дрвени Случај Подарок Кутија

AttractionOil Подароци Случаен Стил Декоративни Гроздобер Накит Бисер Ѓердани Хривнија Складирање Организатор

DEN 238.80

Износ
Това е достапна

Околу 3.15" x 2.36" x 2.36".ЌЕ ДОБИЕТЕ ЕДЕН СЛУЧАЕН СТИЛ КУТИЈА.Празна (се разбира - накит не се вклучени).Направен од висок квалитет на дрво, овој накит кутија покажува уникатна текстура.Дизајниран за да биде класичен изглед со гроздобер шема, тоа изгледа навистина драгоцено.Прекрасен подарок за вашиот пријател.Тип : Накит Кутија Стил : Гроздобер Материјали : Дрво Карактеристики : Класичен Изглед, Накит Подарок Кутија, Гроздобер Шема Надвор Големина(L x W x H) : 8cm x 6cm x 6cm/3.15" x 2.36" x 2.36" (Прибл.) Внатрешни Димензии(L x W x H) : 6.8 cm x 4.3 cm x 5.2 cm/2.68" x 1.69" x 2.05" (Прибл.).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

УМЕТНИЧКИТЕ HANDICRAFTED OCTAGONAL ДРВЕНА КУТИЈА : octagonal уметнички дизајн, направен од catalpa цреша дрво.ЦВЕТНИ MARQUETRY

Увезени.Прашина со мека, сува крпа.Потпис хексагонална месингобложено копче плоча.Белиот лак со тиркиз

Со исклучок на накит, часовници и очила за сонце.Ако сакате да дознаете повеќе исклучителна накит чувањ

[Подароци за Мама] Овој novety мали накит кутија ќе биде внимателен и значајни подароци од мајка ми ќерки.С

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Цв

Големина : за 38 X22 X 14cm.Боја : бронзени.Пондериран шасија : шасијата усвојува лист форма, која е стабилен и

Производ Тежина : 2.Накит Организаторот.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ НАКИТ : Специјално дизајнирани стаклени кап

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Бе

Мода, мултислој за складирање, простор за заштеда на енергија, високо користење.Јасна поделба, прошталн

Ако имате прашања, барања или треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт

Складирање : 1 кружниот тек, 12 earring дупки, 3 Ѓердан носители со џеб, и 2 Отстранлив прегради.Lusterloc : им овозмо

Голем капацитет за складирање катна партиции, како што се поетски, љубов дизајн, љубовта, животот е песн

⭐ Предизвика Имагинацијата Сите од нашите подароци и играчки, смислено создадени со деца во умот.Девој

Ниту еден од овие лажни репродукции, сепак, често се продаваат како вистински тие може да почнат да го за

Материјал : дрво.Боја : Црна.Накит за Подарок Кутија : стилски дизајн е совршен за чување на ѓердани, обет

Едноставен дизајн, елегантен и великодушни, со двоен патент СТП кожа, погодна за девојки да се продавниц

На кутија за накит е рачно изработени и притисок за мултислој за заштита на животната средина дрвена та

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : ед

Сите дизајни се J Devlin оригинали и ексклузивни.Персоналните дипломирањето подароци направи животот keepsake

Постојат две опции за овој производ, еден слој на очила + решетки кутија, и еден слој на очила + решетки + п

Скапоцени микрофибер различни од сомот,понапредни и елегантен.Елегантен накит организатор кутија може

Големина : Накит кутија 10.Свадба подароци, роденденски подароци, ова е вашиот најдобар избор!.75" (L*W*H); Фио

Голем Капацитет .Идеален Подарок за Жените Девојки : Димензии : 9.05" x 6.7" x 3.35".Овој елегантен накит складир

ОГРОМЕН НАКИТ ОРГАНИЗАТОР СТРУКТУРА : вклучува 6 разноврсна се повлече од фиоките и 2 страна прегради.По

Мелодија : 36 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Тр

Оваа внимателен накит кутија ќе биде многу функционално.Па, што ви се грижиш?Само да нарачате и да ужива

Декоративен накит кутија за да се прикажат и да ги чува keepsakes, ситните и богатства.Одликувајќи се со шарк

Please wait...