0
clear
  • DJROW Геометриски Ацтеките Перење Забавува Кофа за Детска Соба Дома Организатор Расадник Чување Бебе Попречи
  • -20%
  • -20%
DJROW Геометриски Ацтеките Перење Забавува Кофа за Детска Соба Дома Организатор Расадник Чување Бебе Попречи

DJROW Геометриски Ацтеките Перење Забавува Кофа за Детска Соба Дома Организатор Расадник Чување Бебе Попречи

DEN 575.76

Износ
Това е достапна

ДИМЕНЗИЈА : околу 9.3 Hx 11.8 Wx 15.9 L инчи.Тоа е совршен за универзитетот, дом и семејство употреба.МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен надворешниот.Внатрешноста на кошница е фиксна со заградата, задебелена дното,кошница може да застане на своите сопствени многу добро.ПРИМЕНА : Складирање перење кантите се забавен и креативен начин да се организира и во продавница за Облека Складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Домашен Текстил за Складирање, Играчка Складирање, Бебе Производ за Складирање и домашно Милениче Производ за Складирање.ДИЗАЈН : Функционална уникатен Дома Декор.Расклопна, Перење бин да може брзо да се здипли станот за складирање кога не е во употреба, па можете да добиете најмногу се користи на секој простор.Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со вашиот DJROW перење кошница,ве молиме ги споделите со нас и ние веднаш ќе го решат вашиот проблем.А Едноставно И Ефикасно Решение За Сите Ваши Складирање Потреби!Организирање на вашата дневна соба, спална соба, расадник секоја соба дека е средена.Нашата количка за перење кошеви е дизајниран за лесно се вклопуваат во секој ентериер.Карактеристики : - Силна рамка на врвот на работ, многу здрав. - 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ за водоотпорен и лесно да се застане, дури и ако тоа е празен.- Две Силни кожа се справи со дизајн, лесно е да се земе.- Соодветна големина за повеќето ситуации употреба, како на пример шкаф, маса и канцеларија за играчки, книги, Цд-а, облека, долна облека за складирање.Перење совети : - Ги чисти само, не користете абразивни почиста.- Не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети водоотпорен слој.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.ДЕКОРАТИВНА

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

ALUMIUM ДРШКА СО МЕК ЗАФАТ издржлив и лесен за носење.МАТЕРИЈАЛ Висок Квалитет Polyeste.Мултифункционален : Не

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

маици 2021 Женска V Деколте, T Кошули Секојдневен Лето Блузи со Flowy Ракав Направени за Вас Сопствен Тмаица Ж

❤На висококвалитетни производи : чисто природни материјали, рачно ткаени, рустикален стил, заштита на ж

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Пријателски потсетник: Ние обезбеди 100% задоволителен квалитет и услуга.Кога не ви се потребни нив, мож

Круг перење попречи е забавно и симпатична модели, додава прскање на боја за секоја соба, а исто така се

Тежина : 650g.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабил

Варира од Функција : Нашата кошница се доволно голема за да ги зачувувате крупни работи како дополнител

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Лесен За Инсталација : Кога ќе треба да го користите, вие само треба да го вметнете поддршка прачки во че

Ги чисти само, не користете абразивни почиста.com / visesunny за целосен опсег на чување во кошница.Квалитетот

Оксфорд Ткаенина (100% Полиестер Влакна).Големина : 12.6 x 11 x 22.7 во; Тежина : 1.25 lb.Тоа може да се користи за чува

【OCCASINOS】Совршен за декорирани соби, спални соби, бањи, комунални соби, детски соби, градинки, дневни соби

Димензии : Собраа да го Пореметат Рамка : 26.5 во.x 15.5 во.x 16in / Попречи Ткаенини : 21.5 во.x 13.5 во.x 13.5 во.Вклучув

Голем бебе соба за Складирање Кошница за Laundry Tired на изработка на играчки / tools / облека / .● YOLOGO цврсто се п

Please wait...