0
clear
  • AC/DC Адаптер за LaCie 4TB Порше Дизајн Надворешен Хард Диск STFE4000100, 5 Метри, со LED Индикатор
  • -20%
  • -20%
AC/DC Адаптер за LaCie 4TB Порше Дизајн Надворешен Хард Диск STFE4000100, 5 Метри, со LED Индикатор

AC/DC Адаптер за LaCie 4TB Порше Дизајн Надворешен Хард Диск STFE4000100, 5 Метри, со LED Индикатор

DEN 253.20

Износ
Това е достапна

Компатибилен со : La Cie 4 TB Порше Дизајн Надворешен Хард Диск STFE4000100. Бренд Нови, Високо Квалитетни AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, Замена на само, не е оригинална, но се 100% компатибилни.Текст : 100 V - 240 V во светот, Сите Производи се CE Уверение.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита.Ве молиме не мешајте нас со низок квалитет / низок тековната оние на пазарот.Премиум Квалитет AC Адаптер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва�

Вграденво активна ПРЕСТАПНА функција 150% врвно оптоварување способност(100ms) 30~+70℃ работна температура.�

Бренд Нови AC / DC Адаптер.Напојување поддршка LG Монитор.Опремен со надполнење, краткиколо, висока темпера

Инаку, животниот век на снабдувањето со електрична енергија ќе бидат во голема мера скратена ❈ Ние ви п�

БЕЗБЕДНОСТ & СИГУРНОСТ : Нашата Полначи се CE / FCC / Ro HS уверение за безбедност и се одликува со голем број н�

ТМоќ произведени со Бренднови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V ( 9 V DC ).Компатибилен со : Dymo Label MANAGER 100 150 20

5 ТВ кутија,Dvd Плеер,Гитара Ефект Педали,Arduino,Детски Играчки,Рутер,LED светло лента,rigit лента,ПРЕДВОДЕНА си�

Актуелни : 5 кола *1 A.Напон : 24 VDC / AC.Работна Брзина : 10~20rpm.Внатрешен Дијаметар : φ25mm.Работна Температура : 40°

Замена само, НЕ е Оригинална, но 100% Компатибилен Сосема Нов неОЕМ Висок Квалитет Адаптер за Напојување.В

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Supermicro PWS903ПК PS2 900 W МултиИзлез Напојување 80 PlЗлато.Спецификации.Mfr Дел Број : PWS903ПК.Тип : ATX12 V.Вкупна Моќнос

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест�

Вклучува 1 x 12 V 1А Бел Ѕид Адаптер.Тип : Регулиран префрлување напојување со 2.1 mm x 5.5 мм приклучок , центар п

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

HQRP® Замена AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 100 V240 V AC; Излез : наизменична СТРУЈА 6 V, 2 A;.УЛ

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

Бренд : Зебра.Модел : SAWA5641612 A.P / N : PWR8 GA12 V50 W0 WW.Влез : 100240 V 50 / 60 Hz 2.4 А Излез : 12 V 4.16 A Доаѓа со Кабелот за Напоју

Оваа my Volts 5 V висок квалитет во автомобил моќ адаптерот е компатибилен со Polaroid DS415 G Ретро DAB Радио.Пакетот

Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Hyundai SAD04212УВ PSU дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид моќ

Овој адаптер е направен за да имаат висок квалитет на филтрирање да се заштити вашата инвестиција.Задов

Бренд : Braemac.Модел : PA1090240 T1 A350 Влез : 100240 V~2 A 5060 Hz.Излез : 24 V 3.5 A Wattage : 84 W.Braemac PA1090240 T1 A350 AC / DC Адаптер 24 V 3.5 ЕДЕН

Бренд нови ac адаптер.AC / DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита.Ги поддржува меѓународните напони.Тешки моќ кабел...

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

Текст : AC 100~240 V, 50 / 60 Hz ; Излез : DC 12 V, Max 1А (1000m A), 12 W; Тоа може да ги обезбеди со сите засилувачи помалку од 1 A,

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста

699935001, 384022001, 384023001, 120 W 19.5 V 6.15 Приклучок : 7.45.0 стр Вклучувајќи ЕУ Кабелот за Напојување Не за Приклучните S

Please wait...