0
clear
  • AC/DC Адаптер за LaCie 4TB Порше Дизајн Надворешен Хард Диск STFE4000100, 5 Метри, со LED Индикатор
  • -20%
  • -20%
AC/DC Адаптер за LaCie 4TB Порше Дизајн Надворешен Хард Диск STFE4000100, 5 Метри, со LED Индикатор

AC/DC Адаптер за LaCie 4TB Порше Дизајн Надворешен Хард Диск STFE4000100, 5 Метри, со LED Индикатор

DEN 253.20

Износ
Това е достапна

Компатибилен со : La Cie 4 TB Порше Дизајн Надворешен Хард Диск STFE4000100. Бренд Нови, Високо Квалитетни AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, Замена на само, не е оригинална, но се 100% компатибилни.Текст : 100 V - 240 V во светот, Сите Производи се CE Уверение.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита.Ве молиме не мешајте нас со низок квалитет / низок тековната оние на пазарот.Премиум Квалитет AC Адаптер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Вклучува 1 x 12 V 1А Бел Ѕид Адаптер.Тип : Регулиран префрлување напојување со 2.1 mm x 5.5 мм приклучок , центар п

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

БЕЗБЕДНОСТ & СИГУРНОСТ : Нашата Полначи се CE / FCC / Ro HS уверение за безбедност и се одликува со голем број н

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

HQRP® Замена AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 100 V240 V AC; Излез : наизменична СТРУЈА 6 V, 2 A;.УЛ

Оваа 19 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Headrush Gigboard Ефекти процесор.Приклучокот одговара НИ 2p

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Hyundai SAD04212УВ PSU дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид моќ

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Напојување..Специјалност,Услуга,Задоволување!.Сите производи се целосно тестирани ОЕМ противвредност,

5 ТВ кутија,Dvd Плеер,Гитара Ефект Педали,Arduino,Детски Играчки,Рутер,LED светло лента,rigit лента,ПРЕДВОДЕНА си

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва

Замена само, НЕ е Оригинална, но 100% Компатибилен Сосема Нов неОЕМ Висок Квалитет Адаптер за Напојување.В

HQRP® AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 110240v; Излез : 5 V / 2 A; 6 стапки DC Кабел;.УЛ Наведени; Бе

Оваа 19 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со AsADP45 BW ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид моќ ште

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Текст : AC 100120 V, 50 / 60 Hz; Излез : DC 12 V, Max 2.5, 30 W; Тоа може да ги обезбеди со сите amperage помалку од 2.5 A Внимание : 30 W

Бренднови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V ( 36v ).Компатибилен со : Кодак ESP Канцеларија 2170 2150 ESP2150 SE Ситев

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

Оваа my Volts 5 V висок квалитет во автомобил моќ адаптерот е компатибилен со Polaroid DS415 G Ретро DAB Радио.Пакетот

AC Влезен Напон Прекинувачи 110 V / 220 V Shrough Switch.Краток Спој Заштита / Текот Вчитај Заштита / Текот Напон За

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

Бренд Нови AC / DC Адаптер.Напојување поддршка LG Монитор.Опремен со надполнење, краткиколо, висока темпера

Бренд нови ac адаптер.AC / DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита.Ги поддржува меѓународните напони.Тешки моќ кабел...

Supermicro PWS903ПК PS2 900 W МултиИзлез Напојување 80 PlЗлато.Спецификации.Mfr Дел Број : PWS903ПК.Тип : ATX12 V.Вкупна Моќнос

2 : 1 широк влезниот опсег 1500 VAC I / O изолација.Принудени воздух за ладење со вграденво ВАШИНГТОН фан 100% пол

Please wait...