0
clear
  • Дијана Fromm Mebco Волумен Detangler MV200N Корални
  • -20%
  • -20%
Дијана Fromm Mebco Волумен Detangler MV200N Корални

Дијана Fromm Mebco Волумен Detangler MV200N Корални

DEN 119.76

Износ
Това е достапна

Секции и detangles.Работи со влажна коса.Патентирана Двојно Натопи совети за заштита на скалпот и косата вратило.Ionic технологија ја зголемува сјајот и мекоста.Ги подели завршува и го намалува статички електрицитет.Mebco Mv200 Волумен Detangler 12 Pk.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

На два различни заби модели проширете ги вашите опции и да се направи овој голем сите околу сечење чешел

Ергономија се справи со дизајн, обезбеди удобен рака чувство.Подеднакво распределена четка за заби, чеш

Pakage : 1 компјутер на Косата со Чешел или 1 компјутер од Hairpin.Материјал : Направен од висок квалитет на Алум�

Заоблени Агли Широк Заби : Донесува заоблени агли широк заби, спречите случајно повредата на главата, бе

Најновите Дизајн, Секси Мода.Вистински Материјал, Силни и Издржливи.Различни Стилови, Различни Бои, To Meet

1,Шупливи дизајн, меки форма Високо еластична задната плоча може да помогне во олеснување на главата зам

Ова дрво стаорец опашка чешел е направен со 100% природни црвени сандаловина.Природни сандаловина арома �

20 Парчиња Антички Позлатен Сребрен Накит Одлуки Шарм Добавувачи трговија на Големо HC8 C6 W Чешел Косата с�

Удобен за употреба : Широк заб чешел има мазна заб совети, кои нема да се повлече за коса или повреди на г�

Материјал : Природни висококвалитетни рогови, направени од страна на занаетчии.Врежан цвеќиња : Јасно в�

Намалување на скалпот штета : четка Косата е чешел заби се направени од полиестер влакна, која е мека и у�

ФИНО ЗАБИ паричникот големина коса, брада и мустаќи чешел.ФУНКЦИОНАЛНА ШИШЕ НАСТРОЕНАТА служат двојна

Овој широкзаб чешел е дизајниран да чешел косата безболно, без влечење, спречување на оштетување за вре�

ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ БЕРБЕРОТ ЧЕШЕЛ ГОЛЕМИНА Со димензии од : 7 x 1 x 0.19 го прави совршена големина чешли за же�

【Силен и Издржлив】Оваа пластика чешел е издржлив, Тоа е идеална алатка за секојдневна употреба.Тоа мож

Направени во Франција; Коса додатоци од Parcelona.Големина : Прибл 2.5 инчен x 1.75 инчен ( 6.25 х 4.5 cm ).Пакетот вклуч

✪За разлика од Општ Пластични Чешли, Сандаловина Бивол Рог забот Нема да Финтата Губење или Оштетување

Најновите Дизајн, Секси Мода.Вистински Материјал, Силни и Издржливи.различни стилови,Различни Бои, Да с�

* Секој стилист, дури и почетник, ќе уживате во леснотијата со која тој / таа може да ткаат целосна шеф на �

SCULPT и СТИЛ се Каже "Збогум!" и да се диви flyaways и бебето влакната калеми со оваа 2во1 работ контрола на коса

Здрав и Убаво се Изградени : се Задржи стабилен на секоја рамна површина, дното со Антипропадна дизајн.Б�

Направени на квалитетот метални легури,лесни,неизбледени,издржлив и не е лесно да се deformcomfortable да се нос

Може да се постигне било ткаат саканиот медиум, парична казна или буци со овој чешел со промена на агол�

Целосна и mellow, удобно да се одржи, и сјајна.Ракаполиран, тркалезни и мазни, што го чешла задоволство.Се сп

Не штети на кожата и скалпот, слободни сте од замор и напорен ден 19pcs широка и голема чешел забите, за да с

Дизајн : Одлична чешел косата ја прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шарм.Добар подар

Како резултат на тоа, косата ќе биде shinier и повеќе податлив.Има чешел за сите во вашето домаќинство, кои ќ

Пламенretardant школка, антиscalding, побезбедно да се користи.Храбар и издолжени кабелот за напојување, висока

Соодветни за вашите потреби : ќе добиете 6 парчиња разделба чешли за плетенки во различни стилови, соодв�

Многу популарна чешел во Јапонија.Висок квалитет, бидејќи тоа е направено во Јапонија [Set БЕРБЕРОТ стил �

Please wait...