0
clear
  • Kesoto 2X 4.8 V USB на Батеријата Држачи за Кабел Ni-МЗ Plug Конвертор Адаптер
  • -20%
  • -20%
Kesoto 2X 4.8 V USB на Батеријата Држачи за Кабел Ni-МЗ Plug Конвертор Адаптер

Kesoto 2X 4.8 V USB на Батеријата Држачи за Кабел Ni-МЗ Plug Конвертор Адаптер

DEN 167.76

Износ
Това е достапна

Може да биде директно вметнат во pc компјутер, моќ конектор за полнач за да ја наполните.Користење на одлични материјали, потрошувачката на енергија е пониска, парична казна изработка и совршен стил.Лесен за инсталација и лесен за употреба.USB машки да СМ женски plug кабел, може да биде задолжен РК автомобил, РК летало, робот, нарушување играчки.Сосема нов и висок квалитет, трајни, долг работен век.Опис : - Сосема нов и висок квалитет, трајни, долг работен век. - USB машки да СМ женски plug кабел, може да биде задолжен РК автомобил, РК летало, робот, нарушување играчки. - Лесен за инсталација и лесен за употреба. - Користење на одлични материјали, потрошувачката на енергија е пониска, парична казна изработка и совршен стил. - Може да биде директно вметнат во pc компјутер, моќ конектор за полнач за да ја наполните.Спецификација : - Материјал : Пластика - Size : 800 x 10 x 5 mm / 31.49 x 0.39 x 0.19 инчен - Влезен напон : DC 5 V 0.5-2 A - Излезен напон : DC 4.8 V 250m A - Конектор А : USB Машки Конектор Б : СМ Female Package Вклучува : 2 Парчиња USB Полнење Cable Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

100% сосема нов и висок квалитет.Тип на : DCDC Чекор Надолу Конвертор.Големина : 65mmx35mm / 2.56"x1.38"(инчен) (приближн

Оригиналниот 5 A DC да DC CC CV Литиум Батерија Чекор надолу Полнење Одбор Led Моќ Конвертор Литиум Полначот Че

Погоден за Makeup Огледало Камера,Рефлектори,контролер,Радио,електрични играчка,вентилатор, празник свет�

Пакет се Вклучени : DC 5 V 8Канал Реле Контролен Модул.8 mm (L * W * H); Со 4 одредување на топ дупки за лесна инстал

На TPDCDC1224HP понудени од страна на Tycon Моќ е ниска цена и висока сигурност решение за оние кои бараат 24 VDC Power

2"x1" компактна големина.Dual во линија пакет (НАТОПИ) 2 : 1 широк влезниот опсег.Заштита : Краток спој / Преоп�

300 ВАТИ ЧЕКОР НАГОРЕ / НАДОЛУ ЈАПОНСКИ НАПОНСКИ ТРАНСФОРМАТОР Овој чекор нагоре и чекор надолу напонск

Можете да се види малку поставување лошите страни.Овој модул е на чекор надолу модул, на влезниот напон �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Информација за производот : влезен напон : 12 V DC; Излезен напон : 5 V; Излезна струја : 3А максимална; Неоптов�

СИЛНИ БЕЗБЕДНОСНИ ПЕРФОРМАНСИ, софтвер алгоритам и коло дизајн се употребени, преку напредно тековната

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

56 V 35 W Gigabit 802.3 на Рое Inserter 1836 VDC Жица Терминал на Текст.Рое Pinout : 4,5 V+ ; 7,8 V.Интегрирани 10 / 100 / 1000 MB Рое Inserter.Ап�

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Име на производ : Патнички Адаптер;Votalge : AC 125 V / 250 V 6 A.Приклучок Тип : САД Пол 2 да 2 Пол ЕУ Приклучок;Големи�

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога моментален тековната на�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Големината на телото : 49 x 25мм / 1.93" x 0.98" (L*D).Направени од високо квалитетна ABS материјал, убава и практичн�

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Карактеристики на производот Кога внатрешната температура на напојување надминува 60 °C, температурата

Со Владеењето Моќ дигитални тип din железнички напојување, произведува може непречено да се разликуваат

Во СВЕТОТ АДАПТЕР : Сите во еден свет мулти функција Патнички Адаптер опфаќа повеќе од 150 земји со САД / Е�

Неизолирани постојан струја и напон на модулот.XL4015 5 A DC да DC CC CV Литиум Батерија Чекор Надолу Полнење Одб

Please wait...