0
clear
  • Heall Накит Кутија за Накит Патување Случај Преносни Кожа Накит Кутија за Складирање Организатор на Прстени, Обетки Ѓердани Бела
  • -20%
  • -20%
Heall Накит Кутија за Накит Патување Случај Преносни Кожа Накит Кутија за Складирање Организатор на Прстени, Обетки Ѓердани Бела

Heall Накит Кутија за Накит Патување Случај Преносни Кожа Накит Кутија за Складирање Организатор на Прстени,

DEN 263.76

Износ
Това е достапна

Материјали : Накит Патување Случај е направен на СТП кожа, трајни и водоотпорни, лесно да се чисти.Лесно да се носат : Преносни Накит Кутија големина е 3.94 x 3.94 x 1.97 инчи, компактен и лесен, лесно да се носат.Цел : Накит Складирање Кутија може да се сместат обетки, ѓердани, прстени, часовници, кармини, обетки и други мали додатоци.Лесно за чување : Мини Накит Случај има фланелен боксери поставата и мазна патент затворање да се заштити вашиот накит од надворешни штета.Дизајн : Накит Складирање Организаторот има три куки и еластична џеб за чување и заштита на ѓердан.Постојат два подвижни партиции и прстен ритам носители на дното.Опис : Накит Патување Случај е пренослив и мала тежина, лесно да се носат во вашите чанти или во вашиот багаж, за да бидете среќни и во добро расположение во текот на патувањето.Мини Накит Случај има едноставна и компактен дизајн со елегантен outlook, две отстранлив dividers за да се задоволат различните потреби .Карактеристики : Накит Патување Случај-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : СТП.-Големина : 10x10x5 см/3.94x3.94x1.97 инч.Тежина : 100g Jewelry Патување Случај е одлична за вршење на мали накит.Пакет Including1 * Накит Патување Случај.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Производ Тежина : 2.Накит Организаторот.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ НАКИТ : Специјално дизајнирани стаклени кап

Големина на : 40*14*7.5 cm; (1 cm = 0.4 инчен),Туш caddy кошница жици е направен од rustproof не ' рѓосувачки челици и тоа м

Околу 3.15" x 2.36" x 2.36".ЌЕ ДОБИЕТЕ ЕДЕН СЛУЧАЕН СТИЛ КУТИЈА.Празна (се разбира накит не се вклучени).Направен

❤ Стил:Ретро стил ❤ Одржување : Тоа не треба да се избриша со крпа со вода.Тоа не треба да биде поставен

Со исклучок на накит, часовници и очила за сонце.Ако сакате да дознаете повеќе исклучителна накит чувањ

Дизајниран за заклучување, во комбинација со рачка функција, лесно да се отвораат и затвораат.Хардвер б

Декоративен накит кутија за да се прикажат и да ги чува keepsakes, ситните и богатства.Одликувајќи се со шарк

Складирање : 1 кружниот тек, 12 earring дупки, 3 Ѓердан носители со џеб, и 2 Отстранлив прегради.Lusterloc : им овозмо

【 Материјал Опис 】 материјал е направен од висококвалитетна ABS, кои се трајни и се погодни за секојднев

Оваа внимателен накит кутија ќе биде многу функционално.Па, што ви се грижиш?Само да нарачате и да ужива

Големина : за 38 X22 X 14cm.Боја : бронзени.Пондериран шасија : шасијата усвојува лист форма, која е стабилен и

Накит, кутии може да се користи за чување на разни видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени

[Подароци за Мама] Овој novety мали накит кутија ќе биде внимателен и значајни подароци од мајка ми ќерки.С

A&A ПРЕДНОСТ : Ова е мал и преносни накит кутија со заштита на животната средина материјал.Тоа е многу пог

Мелодија : 36 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Тр

Постојат две опции за овој производ, еден слој на очила + решетки кутија, и еден слој на очила + решетки + п

Ако имате прашања, барања или треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт

Мелодија : 36 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Тр

Сите дизајни се J Devlin оригинали и ексклузивни.Персоналните дипломирањето подароци направи животот keepsake

Голем капацитет за складирање катна партиции, како што се поетски, љубов дизајн, љубовта, животот е песн

⭐ Предизвика Имагинацијата Сите од нашите подароци и играчки, смислено создадени со деца во умот.Девој

[Третман]Стави ги во собата и ги красат соба, како што се клупи, маси, bookcases, полици, јадење маси, bedsides.Нека

Дрвена сложувалка кутија како што е познато како Дрвен Кутија за Накит и е дизајниран за чување дарови,

Оваа кутија е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, наракви

Бесплатни осигуреното превозот со секоја цел.Бесплатни една година гаранција и лесно 30ден политика на

Големина : Накит кутија 10.Свадба подароци, роденденски подароци, ова е вашиот најдобар избор!.75" (L*W*H); Фио

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : ед

ОГРОМЕН НАКИТ ОРГАНИЗАТОР СТРУКТУРА : вклучува 6 разноврсна се повлече од фиоките и 2 страна прегради.По

Please wait...